جواهربازارجستجو
منوی دسته‌بندی محصولات
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ إِنَّ اللَّهَ هُوَ الرَّزَّاقُ ذُو الْقُوَّةِ الْمَتِینُ
جواهربازار جواهرات نقره ، سنگ‌های قیمتی و کالای لوکس
051  38793275 ~ 8
0915 520 17 68
کوپن تخفیف

حلوا

بازدید : 84
کد موضوع :
40580
سعید
تهران / تهران
سعید
اولین خرید : 1394/4/8
پست ها: 456
#1
تاریخ ارسال 21:59'1395/10/21
بچه بودم وچشم و گوش بسته رفته بودم خونه داییم مهمونی و مادرم برای پدر و مادرش حلوایی درست کرد و یه بشقابش رو هم دادن دست من که ببرم برای همسایه بالایی. اصلا نمیدونستم کی اونجا زندگی میکنه و یا حتی چند نفرن. ازپله ها رفتم بالا و زنگو زدم. خیلی هم خجالتی بودم. استرس داشتم! جملاتی رو هم که باید میگفتم هم احتمالا با خودم تمرین کرده بودم! الان البته صحت و سقم این مطلبو یادم نیست.
از قضا همسایه مذکور که از شانس من خانم هم بود انگار که از قبل منتظر کسی باشه بدون پرسیدن یا نگاه کردن از چشمی، درو یهو و بی محابا باز کرد و خب طبیعتا چون لباس خونه پوشیده بودن هردومون از دیدن همدیگه حسابی جا خوردیم. درسته که سنی نداشتم ولی با مفهوم محرم و نامحرم آشنا بودم و سرمو انداختم پایین و تا آخر بالا نیاوردم. اون بنده خدا هم که اصلا احتمالا فکر نمیکرد کسی بخواد براش حلوا بیاره اون موقع، با دستپاچگی بدون اینکه درو ببنده اینطرف و اونطرف خونه و آشپزخونه مشغول رفت و آمد بود که بشقابو از حلوا خالی کنه و بشورتش و بیاره برام. منم البته کاملا مصرانه وایستاده بودم که حتما بشقابو هم بگیرم و ماموریتو کامل به سرانجام برسونم منتها با همون سر پایین. فقط صداها رو دیگه در اون لحظات میشنیدم.
خلاصه که ماموریت انجام شد ولی قدیما چقدر خوب بود از در ورودی تا خود خونه کلی فاصله بود و نمیدونم راهرو و دهلیز و هشتی و حیاط وجود داشت و تازه کلون در هم مشخص میکرد که مرد داره در میزنه یا زن. الان از رنگ و بوی قدیم چیز زیادی نمونده.
درها رو بی محابا باز نکنید. مطمئن بشید کی پشت دره. چه میخواد آیفون باشه و چه ورودی منزل. همیشه یه بچه خجالتی و ماخوذ به حیا که پشت در نیست. وصف فیلم فروشنده رو هم که حتما شنیدین یا دیدین.
6.54امتیاز کل
مشاهده نتایج
کاربران امتیاز دهنده:

تصویر کاربری
سعید
تصویر کاربری
مهندس نسترنی
تصویر کاربری
منتظرالمهدی(عج)
تصویر کاربری
جابر
تصویر کاربری
مهرآوران
تصویر کاربری
محبوب
تصویر کاربری
محمد صبور
تصویر کاربری
مرضیه اعتمادی
تصویر کاربری
بهاری
تصویر کاربری
R.M
تصویر کاربری
مشایخ
تصویر کاربری
گلی
تصویر کاربری
حاجیان

جهت ثبت امتیاز ، می‌بایست با کاربری خود وارد سایت شوید. ورود به باشگاه مشتریان

پاسخ به موضوع
نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
افزودن شکلک
افزودن تصویر
کد امنیتی»»
منوی محصولات