ارائه سه مجموعه جواهر از برند تیفانی در پاییز و زمستان ۲۰۱۵

ارائه سه مجموعه جواهر از برند تیفانی در پاییز و زمستان ۲۰۱۵
ارائه سه مجموعه جواهر از برند تیفانی در پاییز و زمستان 2015Reviewed by جواهربازار on Jan 7Rating: 3.5ارائه سه مجموعه جواهر از برند تیفانی در پاییز و زمستان 2015برند تیفانی (Tiffany & Co) در سال 2015 و با نزدیک شده به پاییز و زمستان سه مجموعه جدید الماس نشان خود رونمایی کرد. این سه مجموعه جواهر عبارتند از تیفانی ...

برند تیفانی (Tiffany & Co) در سال ۲۰۱۵ و با نزدیک شده به پاییز و زمستان سه مجموعه جدید الماس نشان خود رونمایی کرد.

101_148206_64-1-568171848_menu_1

این سه مجموعه جواهر عبارتند از تیفانی ویکتوریا (Tiffany Victoria)، تیفانی بو (Tiffany Bow) و تیفانی اینفینیتی  (Tiffany Infinity)که به منظور بزرگداشت ارتباط بین دوستان و عشاق طراحی شده اند. دوتزن کروس و پسرش فیلان کمک گرفته است

2-4

کمپانی تیفانی جهت عینیت بخشیدن به این هدف در تبلیغات این مجموعه جواهرات از خواهرات همینگوی، سوپر مدل دوتزن کروس و پسرش فیلان کمک گرفت تا بتواند روابط را به خوبی نشان دهد.

در ادامه این ارائه، فیلم کوتاه "از با هم بودن لذت ببریم" نیز که توسط تیفانی ساخته شده بود، به نمایش در آمد و همچنین اکثر تصاویر تبلیغاتی ان به صورت کمپین سیاه سفید می باشد.

تیفانی بو  (Tiffany Bow)

1-5  برند تیفانی (Tiffany & Co) در سال 2015 و با نزدیک شده به پاییز و زمستان سه مجموعه جدید الماس نشان خود رونمایی کرد. این سه مجموعه جواهر عبارتند از تیفانی ویکتوریا (Tiffany Victoria)، تیفانی بو (Tiffany Bow) و تیفانی اینفینیتی  (Tiffany Infinity)که به منظور بزرگداشت ارتباط بین دوستان و عشاق طراحی شده اند. دوتزن کروس و پسرش فیلان کمک گرفته است کمپانی تیفانی جهت عینیت بخشیدن به این هدف در تبلیغات این مجموعه جواهرات از خواهرات همینگوی، سوپر مدل دوتزن کروس و پسرش فیلان کمک گرفت تا بتواند روابط را به خوبی نشان دهد. در ادامه این ارائه، فیلم کوتاه "از با هم بودن لذت ببریم" نیز توسط تیفانی ساخته شده بود پخش شد و اکثر تصاویر تبلیغاتی ان به صورت کمپین سیاه سفید می باشد.  1-1  1-2  1-3تیفانی اینفینیتی  (Tiffany Infinity)

3-7 3-6  3-5  3-1  3-2  3-3  3-4

تیفانی ویکتوریا  (Tiffany Victoria)

2-5 2-1 2-3

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»

    برخی از مطالب مرتبط