افزایش تولیدات یاقوت سرخ شرکت Gem fields

افزایش تولیدات یاقوت سرخ شرکت Gem fields
افزایش تولیدات یاقوت سرخ شرکت Gem fieldsReviewed by جواهربازار on Sep 1Rating: 3.5افزایش تولیدات یاقوت سرخ شرکت Gemfields منطقه ای با نام Maninge با تولید بیش از 160 قیراط یاقوت سرخ از هر تن، یکی از غنی ترین مناطق کشف یاقوت سرخ در دنیا می باشد که در سال 2012 توسط شرکت Gemfields توسعه یافته است.

منطقه ای با نام Maninge با تولید بیش از ۱۶۰ قیراط یاقوت سرخ از هر تن، یکی از غنی ترین مناطق کشف یاقوت سرخ در دنیا می باشد که در سال ۲۰۱۲ توسط شرکت Gemfields توسعه یافته است.

50510_640X250,_IMG_0423-920x613

شرکت Gemfields که در زمینه استخراج گوهر فعالیت داشته، معدن یاقوت سرخ Montepuez را نیز در سال ۲۰۱۳ از آن خود کرد.

بنابر گزارشات منتشر شده در سال ۲۰۱۲ این شرکت در حدود ۸ میلیون قیراط یاقوت تولید کرده که از این میان ۶۰% به رنگ روشن و صورتی رنگ، ۲۰ تا ۲۵ درصد یاقوت سرخ با کیفیت پایین، ۱۰ تا ۱۲ درصد یاقوت سرخ با کیفیت متوسط و حدود ۸% یاقوت مرغوب استخراج شده است.

منطقه ای با نام Maninge با تولید بیش از 160 قیراط یاقوت سرخ از هر تن، یکی از غنی ترین مناطق کشف یاقوت سرخ در دنیا می باشد که در سال 2012 توسط شرکت Gemfields توسعه یافته است. شرکت Gemfields که در زمینه استخراج گوهر فعالیت داشته، معدن یاقوت سرخ Montepuez را نیز در سال 2013 از آن خود کرد. بنابر گزارشات منتشر شده در سال 2012 این شرکت در حدود 8 میلیون قیراط یاقوت تولید کرده که از این میان 60% به رنگ روشن و صورتی رنگ، 20 تا 25 درصد یاقوت سرخ با کیفیت پایین، 10 تا 12 درصد یاقوت سرخ با کیفیت متوسط و حدود 8% یاقوت مرغوب استخراج شده است. با توجه به سرعت استخراج از این معدن، کمپانی Gemfields تصمیم گرفته با بالا بردن توان نیروگاهی ، تولیدات خود را تا میزان سالانه 120 تا 250 تن افزایش دهد. Gemfields در حال حاضر یک از بزرگترین تامین کنندگان یاقوت می باشد. البته تصویب قانون ممنوعیت آمریکا دررابطه به واردات یاقوت سرخ و یشم از میانمار نیزبر این امر تاثیر عمده ای گذاشته است. برخی از یاقوت های سرخ این شرکت از لحاظ رنگ و اندازه بسیار هماهنگ بوده و وزنی حدود 2 تا 2.5 قیراط دارند. شرکت Gemfields همچنین قصد دارد عملیات استخراج یاقوت سرخ را تا معدنی به نام Mugloto که در فاصله چندین کیلومتر از محل استخراج اصلی قرار دارد، گسترش دهد. اگر چه این معدن ثالنویه چندان غنی نمی باشد اما از مواد و منابع با کیفیتی برخودار است. بنا بر گزارشات شرکت Gemfields حدود 2 تا 2 قیراط یاقوت سرخ از هر تن استخراج می شود.

با توجه به سرعت استخراج از این معدن، کمپانی Gemfields تصمیم گرفته با بالا بردن توان نیروگاهی ، تولیدات خود را تا میزان سالانه ۱۲۰ تا ۲۵۰ تن افزایش دهد.

Gemfields در حال حاضر یک از بزرگترین تامین کنندگان یاقوت می باشد.
البته تصویب قانون ممنوعیت آمریکا دررابطه به واردات یاقوت سرخ و یشم از میانمار نیزبر این امر تاثیر عمده ای گذاشته است.

برخی از یاقوت های سرخ این شرکت از لحاظ رنگ و اندازه بسیار هماهنگ بوده و وزنی حدود ۲ تا ۲٫۵ قیراط دارند.

Oval-Ruby-and-Diamond-Border-Pendant-in-14K-White-Gold_SP0149RB_Reg

شرکت Gemfields همچنین قصد دارد عملیات استخراج یاقوت سرخ را تا معدنی به نام Mugloto که در فاصله چندین کیلومتر از محل استخراج اصلی قرار دارد، گسترش دهد.

اگر چه این معدن ثانویه چندان غنی نمی باشد اما از مواد و منابع با کیفیتی برخودار است.

بنا بر گزارشات شرکت Gemfields حدود ۲ تا ۳ قیراط یاقوت سرخ از هر تن استخراج می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  برغول
  1395/01/07
  '22:16
  من از یاقوت سرخ تیره و شفاف دانه اناری خوشم میاد.
  # 1 تصویر کاربری
  شاپوری
  1394/06/20
  '17:57
  یاقوت‏ ‏سرخ‏ ‏زیباست‏ ‏.‏ ‏مطالب‏ بسیار‏جالبی‏ ‏بود‏ ‏ممنون

برخی از مطالب مرتبط