افزایش میزان خرید و فروش جواهرات نقره

افزایش میزان خرید و فروش جواهرات نقره
افزایش میزان خرید و فروش جواهرات نقرهReviewed by جواهربازار on Oct 19Rating: 3.5افزایش میزان خرید و فروش جواهرات نقرهبنابر بررسی های به عمل آمده توسط National Jeweler/Nielsen میزان خرید و فروش جواهرات نقره در طی سال های 2011 تا 2012 به صورت میانگین، حدود 19% ...

بنابر بررسی های به عمل آمده توسط National Jeweler/Nielsen میزان خرید و فروش جواهرات نقره در طی سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ به صورت میانگین، حدود ۱۹% افزایش داشته است.

men-s-bracelet-silver-jewelry-925-sterling

بر طبق گزارش JCK یکی از دلایل افزایش فروش نقره، این است که این فلز تا کنون توانسته اند به خوبی توجه مردان را به خود جلب کند.

البته آنان تمایل زیادی به استفاده از دکمه سر آستینی با جنس نقره ندارند، اما مقدرون به صرفه بودن این فلز در مقایسه با سایر فلزاتی همچون طلا و یا پلاتین، می تواند دلیل محبوبیت نقره در بین مردان باشد.

 هیجانی که نقره ایجاد می کند بنابر بررسی های به عمل آمده توسط National Jeweler/Nielsen میزان خرید و فروش جواهرات نقره در طی سال های 2011 تا 2012 به صورت میانگین، حدود 19% افزایش داشته است. بر طبق گزارش JCK یکی از دلایل افزایش فروش نقره، این است که این فلز تا کنون توانسته اند به خوبی توجه مردان را به خود جلب کند. البته آنان تمایل زیادی به استفاده از دکمه سر آستینی با جنس نقره ندارند، اما مقدرون به صرفه بودن این فلز در مقایسه با سایر فلزاتی همچون طلا و یا پلاتین، می تواند دلیل محبوبیت نقره در بین مردان باشد. قرار گیری نقره در بین سه فلزات اصیل (طلا، پلاتین و نقره) خود می تواند دلیل دیگری جهت محبوبیت آن باشد. البته لازم به ذکر است نقره از درخشندگی و سفیدی بیشتری، نسبت به سایر فلزات برخودار است. همچنین ویژگی مانند انعطاف پذیری نقره سبب شده که به راحتی به اشکال دیگر تبدیل شده و در آن شکل باقی بماند. لذا فلز نقره در بین فلزکاران نیز بسیار محبوب است. امروزه بیشترین مقدار نقره در کشورهایی همچون مکزیک، پرو، چین شیلی استخراج می شود. آلیاژ نقره در بهترین کیفیت می بایست حداقل 92.5% نقره خالص داشته باشد. در گذشته نیز نشان های سلطنتی پرویی (Peruvian) و تاج پادشاهی ادواردی (Edwardian) با استفاده از این فلز ساخته می شد. فلز نقره در طول دوران ویکتوریا با ارزش تر از پلاتین بوده لذا انتخاب خوبی جهت ساختن تاج پادشاهی محسوب می شد. البته در حال حاضر نیز از نقره به صورت فزاینده ای در طراحی و ساخت جواهرات استفاده می شود.

قرار گیری نقره در بین سه فلزات اصیل (طلا، پلاتین و نقره) خود می تواند دلیل دیگری جهت محبوبیت آن باشد.

البته لازم به ذکر است نقره از درخشندگی و سفیدی بیشتری، نسبت به سایر فلزات برخودار است.

همچنین ویژگی مانند انعطاف پذیری نقره سبب شده که به راحتی به اشکال دیگر تبدیل شده و در آن شکل باقی بماند.
لذا فلز نقره در بین فلزکاران نیز بسیار محبوب است.

silver1

امروزه بیشترین مقدار نقره در کشورهایی همچون مکزیک، پرو، چین شیلی استخراج می شود.
آلیاژ نقره در بهترین کیفیت می بایست حداقل ۹۲٫۵% نقره خالص داشته باشد.

در گذشته نیز نشان های سلطنتی پرویی (Peruvian) و تاج پادشاهی ادواردی (Edwardian) با استفاده از این فلز ساخته می شد.

فلز نقره در طول دوران ویکتوریا با ارزش تر از پلاتین بوده لذا انتخاب خوبی جهت ساختن تاج پادشاهی محسوب می شد.

البته در حال حاضر نیز از نقره به صورت فزاینده ای در طراحی و ساخت جواهرات استفاده می شود.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  برغول
  1395/01/07
  '22:28
  جواهر اگر زیباباشه حتما باارزش و خواهان خواهد داشت مهم نیست که جنسش از چی باشه
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/08/15
  '17:41
  خیلی هم خوب و عالی . والا اگر طرح های نقره به این زیبایی که توی عکسا ی جواهر بازار هستن باشن و طرح های مدرن و اسپرت بیشتر داشته باشن واقعا طرفداراشون زیاد میشن . نمونه اش منو مادرم :)

برخی از مطالب مرتبط