الماس آبی شرکت Petra Diamonds

الماس آبی شرکت Petra Diamonds
الماس آبی شرکت Petra DiamondsReviewed by جواهربازار on Jan 18Rating: 3.5الماس آبی شرکت Petra Diamonds شرکت Petra Diamonds در سال 2014 این الماس آبی در ماه ژانویه همان سال و در معدن کولینان واقع در آفریقای جنوبی یافت شده و به صورت راف نیز به فروخته شد.

شرکت Petra Diamonds در سال ۲۰۱۴ میلادی یک الماس کاملا استثناعی را با وزن ۲۹٫۶۲ قیراط معادل ۵٫۹۲ گرم، را با قیمت باور نکردنی ۲۵٫۶ میلیون دلار به فروش رساند.

این الماس آبی در ماه ژانویه همان سال و در معدن کولینان واقع در آفریقای جنوبی یافت شده و به صورت راف نیز به فروخته شد.

به طور معمول هر قیراط از این الماس توانسته با قیمت بیش از ۸۶۲ هزار دلار به فروش برسد.

این الماس توسط کمپانی بین المللی کورا و از طریق شرکت آفریقایی Golden Yellow Diamonds خریداری شد.

شرکت Petra Diamonds در سال 2014 میلادی یک الماس کاملا استثناعی را با وزن 29.62 قیراط معادل 5.92 گرم، را با قیمت باور نکردنی 25.6 میلیون دلار به فروش رساند. این الماس در ماه ژانویه همان سال و در معدن کولینان واقع در آفریقای جنوبی یافت شده و به صورت راف نیز به فروخته شد. به طور معمول هر قیراط از این الماس توانسته با قیمت بیش از 862 هزار دلار به فروش برسد. این الماس توسط کمپانی بین المللی کورا و از طریق شرکت آفریقایی Golden Yellow Diamonds خریداری شد. مدیر شرکت Petra دریان خصوص بیان کرده :این سنگ یکی از مهمترین گوهر هایی است که تا کنون توسط این کمپانی کشف و فروخته شده است. علاوه بر این کشف این گوهر زیبا از معدن کولینان خود بر قیمت و اهیمت این الماس می افزاید چرا که از این معدن تا کنون الماس های چشمگیری مانند گوهر تاج ملکه برتانیا یافت شده است. این معدن به عنوان یکی از مهم ترین معادن کشف الماس آبی در جهان شناخته می شودشرکت Petra Diamonds در سال 2014 میلادی یک الماس کاملا استثناعی را با وزن 29.62 قیراط معادل 5.92 گرم، را با قیمت باور نکردنی 25.6 میلیون دلار به فروش رساند. این الماس در ماه ژانویه همان سال و در معدن کولینان واقع در آفریقای جنوبی یافت شده و به صورت راف نیز به فروخته شد. به طور معمول هر قیراط از این الماس توانسته با قیمت بیش از 862 هزار دلار به فروش برسد. این الماس توسط کمپانی بین المللی کورا و از طریق شرکت آفریقایی Golden Yellow Diamonds خریداری شد. مدیر شرکت Petra دریان خصوص بیان کرده :این سنگ یکی از مهمترین گوهر هایی است که تا کنون توسط این کمپانی کشف و فروخته شده است. علاوه بر این کشف این گوهر زیبا از معدن کولینان خود بر قیمت و اهیمت این الماس می افزاید چرا که از این معدن تا کنون الماس های چشمگیری مانند گوهر تاج ملکه برتانیا یافت شده است. این معدن به عنوان یکی از مهم ترین معادن کشف الماس آبی در جهان شناخته می شود

مدیر شرکت Petra دریان خصوص بیان کرده :این سنگ یکی از مهمترین گوهر هایی است که تا کنون توسط این کمپانی کشف و فروخته شده است. علاوه بر این کشف این گوهر زیبا از معدن کولینان خود بر قیمت و اهیمت این الماس می افزاید چرا که از این معدن تا کنون الماس های چشمگیری مانند گوهر تاج ملکه برتانیا یافت شده است.

این معدن به عنوان یکی از مهم ترین معادن کشف الماس آبی در جهان شناخته می شود.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  برغول
  1394/12/26
  '17:19
  چه رنگی هم داره این الماس. عالی
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/11/10
  '22:19
  چقدر زیبا و با شکوهه این الماس آبی .

برخی از مطالب مرتبط