الماس The Princie Diamond

الماس The Princie Diamond
الماس The Princie DiamondReviewed by جواهربازار on Dec 20Rating: 3.5الماس The Princie Diamondالماس نادر The Princie Diamond در سال 2013 و در حراج کریستی شهر نیویورک با قیمت 39.3 میلیون دلار فروخته شد. این الماس در گذشته به یکی از خانوادهای

الماس The Princie Diamond در سال ۲۰۱۳ و در حراج کریستی شهر نیویورک با قیمت ۳۹٫۳ میلیون دلار فروخته شد.

Princie-3

این الماس در گذشته به یکی از خانوادهای سلطنتی کشور هندوستان تعلق داشته و توسط یک فرد ناشناس و از طریق مکالمه تلفنی به خریداری شده است.

این الماس گرانبها که حدود ۳۴٫۶۵ قیراط وزن و در حدود ۳۰۰ سال پیش در معادن Golconda کشف شده است.

گوهر The Princie Diamond در سال ۱۹۶۰ برای اولین بار رونمایی شده و به عنوان بخشی از اموال و دارایی خانواده سلطنتی نظام حیدرآباد به حراج شده گذاشته شده و توسط یکی از شاخه های Van Cleef & Arpels با قیمت ۴۶ هزار یورو، معادل ۱٫۳ میلیون دلار خریداری شد.

نام این الماس (Princie) در یک مهمانی به افتخار شاهزاده خانم ۱۴ ساله که به همراه مادرش که در این مجلس شرکت کرده بود، بر روی آن قرار گرفت.

از موارد به فروش رسیده در این حراجی می توان به یک قطعه الماس سفید با کیفیت و یک مروارید طبیعی اشاره داشت.

الماس نادر The Princie Diamond در سال 2013 و در حراج کریستی شهر نیویورک با قیمت 39.3 میلیون دلار فروخته شد. این الماس در گذشته به یکی از خانوادهای سلطنتی کشور هندوستان تعلق داشته و توسط یک فرد ناشناس و از طریق مکالمه تلفنی به خریداری شده است. این الماس گرانبها که حدود 34.65 قیراط وزن و در حدود 300 سال پیش در معادن Golconda کشف شده است. گوهر The Princie Diamond در سال 1960 برای اولین بار رونمایی شده و به عنوان بخشی از اموال و دارایی خانواده سلطنتی نظام حیدرآباد به حراج شده گذاشته شده و توسط یکی از شاخه های Van Cleef & Arpels با قیمت 46 هزار یورو، معادل 1.3 میلیون دلار خریداری شد. نام این الماس (Princie) در یک مهمانی به افتخار شاهزاده خانم 14 ساله که به همراه مادرش که در این مجلس شرکت کرده بود، بر روی آن قرار گرفت. از موارد به فروش رسیده در این حراجی می توان به یک قطعه الماس سفید با کیفیت و یک مروارید طبیعی اشاره داشت. دومین جواهر موجود در این حراج الماسی با وزن 30.32 قیراط بوده که با قیمت 4.44 میلیون دلار به فروش رسیده است. همچنین حلقه الماس هری وینستون با تراش گلابی شکل (marquise-cut) نیز در این حراجی با قیمت 3.26 میلیون دلار به فروش رسیده است. یک گردنبند مروارید شامل سه رشته مروارید طبیعی توسط یک مشتری خاورمیانه ای با قیمت 1.132 میلیون خریداری شد. در مجموع این حراج با فروش 290 قطعه جواهر توانست 81.358 میلیون دلار درآمد کسب کند.

دومین جواهر موجود در این حراج الماسی با وزن ۳۰٫۳۲ قیراط بوده که با قیمت ۴٫۴۴ میلیون دلار به فروش رسیده است.

همچنین حلقه الماس هری وینستون با تراش گلابی شکل (marquise-cut) نیز در این حراجی با قیمت ۳٫۲۶ میلیون دلار به فروش رسیده است.

antique-style-engagement-rings-marquise-cut-22

یک گردنبند مروارید شامل سه رشته مروارید طبیعی توسط یک مشتری خاورمیانه ای با قیمت ۱٫۱۳۲ میلیون خریداری شد.

string-pearl-necklace

در مجموع این حراج با فروش ۲۹۰ قطعه جواهر توانست ۸۱٫۳۵۸ میلیون دلار درآمد کسب کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
    # 1 تصویر کاربری
    شقایق اویسی
    1394/10/14
    '19:57
    وو بعضیا چه پولایی دارن خدا برکت بده بده مام بده طرف حدود 40 میلیون دلار (حداقل 120 میلیارد تومن) داده یه الماس گرفته کاش فروشنده الماسه من بودم هه

برخی از مطالب مرتبط