انگشتر وزغ و موش کور، ساخته شده بر اساس یک داستان

انگشتر وزغ و موش کور، ساخته شده بر اساس یک داستان
انگشتر وزغ و موش کور، ساخته شده بر اساس یک داستانReviewed by جواهربازار on Jan 14Rating: 3.5انگشتر وزغ و موش کور، ساخته شده بر اساس یک داستانانگشتر وزغ و موش کور که بر اساس داستان باد در میان شاخه های بید (The Wind in the Willows) ساخته شده که یکی از داستان های کودکانه در ادبیات کلاسیک انگلستان

انگشتر وزغ و موش کور که بر اساس داستان باد در میان شاخه های بید (The Wind in the Willows) ساخته شده که یکی از داستان های کودکانه در ادبیات کلاسیک انگلستان شناخته می شود.

67579_4

در این داستان دو شخصیت حیوانی از جمله موش کور خوش ذات و وزغ مغرور وجود دارد که ماجرا بر حول آنها می باشد.

لازم به ذکر است جنس این انگشتر منحصر به فرد از طلا ۲۴ عیار بوده و توسط جمعه از صنعتگران ساخته شده است.

این حلقه با جزئیات بسیاری ساخته شده و شخصیت های اصلی داستان (موش کور و وزغ) را بر روی پلی به نمایش می گذارد.

جالب است بدانید نقش های موجود بر روی این پل با استفاده از دست ایجاد شده و با تعدادی از نگین های الماس نیز تزئین شده اند.

67579_5

جنس شاخ برگ های ایجاد شده بر روی دیواره این انگشتر از جنس طلای سفید است که تضاد رنگی زیبا و جالبی را در کنار نگین های الماس و طلای زرد به نمایش می گذارد.

Theo Fennell سازنده این انگشتر در ارتباط با ساخت آن اذعان داشته: هر کس از پله های کارگاه بالا می آمد و این انگشتر را می دید، در نگاه اول احساساتی شده و گریه می کرد چراکه این دقیقا همان چیزی است که از یک جواهر خوب انتظار می رود.

 

 انگشتر وزغ و موش کور که بر اساس داستان باد در میان شاخه های بید (The Wind in the Willows) ساخته شده که یکی از داستان های کودکانه در ادبیات کلاسیک انگلستان شناخته می شود. در این داستان دو شخصیت حیوانی از جمله موش کور خوش ذات و وزغ مغرور وجود دارد که ماجرا بر حول آنها می باشد. لازم به ذکر است جنس این انگشتر منحصر به فرد از طلا 24 عیار بوده و توسط جمعه از صنعتگران ساخته شده است. این حلقه با جزئیات بسیاری ساخته شده و شخصیت های اصلی داستان (موش کور و وزغ) را بر روی پلی به نمایش می گذارد. جالب است بدانید نقش های موجود بر روی این پل با استفاده از دست ایجاد شده و با تعدادی از نگین های الماس نیز تزئین شده اند. جنس شاخ برگ های ایجاد شده بر روی دیواره این انگشتر از جنس طلای سفید است که تضاد رنگی زیبا و جالبی را در کنار نگین های الماس و طلای زرد به نمایش می گذارد. Theo Fennell سازنده این انگشتر در ارتباط با ساخت آن اذعان داشته: هر کس از پله های کارگاه بالا می آمد و این انگشتر را می دید، در نگاه اول احساساتی شده و گریه می کرد چراکه این دقیقا همان چیزی است که از یک جواهر خوب انتظار می رود. در ادامه تصاویری از این انگشتر زیبا و منحصربفرد آمده است. انگشتر وزغ و موش کور که بر اساس داستان باد در میان شاخه های بید (The Wind in the Willows) ساخته شده که یکی از داستان های کودکانه در ادبیات کلاسیک انگلستان شناخته می شود. در این داستان دو شخصیت حیوانی از جمله موش کور خوش ذات و وزغ مغرور وجود دارد که ماجرا بر حول آنها می باشد. لازم به ذکر است جنس این انگشتر منحصر به فرد از طلا 24 عیار بوده و توسط جمعه از صنعتگران ساخته شده است. این حلقه با جزئیات بسیاری ساخته شده و شخصیت های اصلی داستان (موش کور و وزغ) را بر روی پلی به نمایش می گذارد. جالب است بدانید نقش های موجود بر روی این پل با استفاده از دست ایجاد شده و با تعدادی از نگین های الماس نیز تزئین شده اند. جنس شاخ برگ های ایجاد شده بر روی دیواره این انگشتر از جنس طلای سفید است که تضاد رنگی زیبا و جالبی را در کنار نگین های الماس و طلای زرد به نمایش می گذارد. Theo Fennell سازنده این انگشتر در ارتباط با ساخت آن اذعان داشته: هر کس از پله های کارگاه بالا می آمد و این انگشتر را می دید، در نگاه اول احساساتی شده و گریه می کرد چراکه این دقیقا همان چیزی است که از یک جواهر خوب انتظار می رود. در ادامه تصاویری از این انگشتر زیبا و منحصربفرد آمده است.

 

1-1-15-0626

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۴ دی ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  برغول
  1394/12/26
  '16:14
  چه خلاقیتی به کار رفته. چقدر هم ظریف
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/11/04
  '15:14
  من در حیرتم از طراحی و ایده های بسیار زیبایی پشت این جواهرات جذاب

برخی از مطالب مرتبط