برخی از نمونه های جواهرات مطمئن

برخی از نمونه های جواهرات مطمئن
برخی از نمونه های جواهرات مطمئنReviewed by جواهربازار on Jun 29Rating: 3.5برخی از نمونه های جواهرات مطمئنهمانطور که قبلا نیز ذکر شد، جواهرات مطمئن آن دسته از جواهراتی هستند که محل دقیق، مکان، نحوه استخراج گوهر های آن قید شده و مشخص باشند. در ادامه شما را با

در ادامه شما را با برخی دیگر از جواهرات مطمئن آشنا خواهیم کرد.

همانطور که قبلا نیز ذکر شد، جواهرات مطمئن آن دسته از جواهراتی هستند که محل دقیق، مکان، نحوه استخراج گوهر های آن قید شده و  مشخص باشند.

به تازگی برند فبرگ در ارائه طرح های جدید خود، از ساعتی مزین به زمرد های آفریقایی پرده برداری کرده است. زمرد های استفاده شده در این ساعت از معادن جیم فیلد استخراج شده اند.
لازم به ذکر است کلیه زمردهای حاصل از این معادن، دارای شناسنامه هایی بوده که در آن محل دقیق، مکان، نحوه استخراج گوهر ها ذکر شده است.

برخی از نمونه های جواهرات مطمئن

اگر در جستجو جواهرات با ارزش و مطمئن هستید، می توانید به سراغ مروارید ها بروید. چرا که این گوهرها بسیار مطمئن بوده و از دریا بدست می آید. همچنین عوامل متعددی از جمله نوسانات فشار آب، درجه آلودگی، تعدل و یا عدم تعادل در اکوسیستم می تواند تاثیرات مصیبت باری بر روی مروارید داشته باشند.

برخی از نمونه های جواهرات مطمئن

 یکی از شرکت های جواهری مروارید استرالیایی با در نظر گرفتن اصول نگهداری از محیط پرورش مروارید اقدام به کشت مروارید، در دریا کرده است. چرا که توجه به محیط کشت یکی از مهم ترین عوامل در پرورش این گوهر محسوب شده و با بروز کوچکترین مشکلی در آن ممکن است صدف میزبان دیگر قادر به تولید مروارید نباشد.

 لازم به ذکر است کمپانی چوپارد یکی از اولین برندهایی بوده که در ارائه جواهرات مطمئن پیش قدم شد.

این برند در سال ۲۰۱۳ یک دستبند و گوشواره الماس نشان ساخته و در یک اقدام مبتکرانه، آن ها را در مراسم فرش قرمز توسط کیت بلانشت و ماریون کوتیلارد به نمایش گذاشت.

برخی از نمونه های جواهرات مطمئن

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۰۹ تیر ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
    # 1 تصویر کاربری
    شقایق اویسی
    1395/04/18
    '22:22
    جواهرات مطمئن ! چه جالب .عجب ساعت زمردین زیبایی !

برخی از مطالب مرتبط