جواهرات کمپانی Mimi Vert الهام گرفته شده از قرون وسطی

جواهرات کمپانی Mimi Vert الهام گرفته شده از قرون وسطی
جواهرات کمپانی Mimi Vert الهام گرفته شده از قرون وسطیReviewed by جواهربازار on Mar 1Rating: 3.5جواهرات کمپانی Mimi Vert الهام گرفته شده از قرون وسطیوی در این جواهرات از طرح و نقش های به جا مانده از قرون وسطی الهام گرفته و آنها را به شکلی کامل معاصر تبدیل کرده است. به تازگی یکی از طراحان خوش ذوق سوئیسی

به تازگی یکی از طراحان خوش ذوق سوئیسی که در زمینه طراحی جواهرات فعالیت دارد، کلکسیونی از جواهرات فانتزی را برای برند می می ورت (Mimi Vert) طراحی و تولید کرده است.

به تازگی یکی از طراحان خوش ذوق سوئیسی که در زمینه طراحی جواهرات فعالیت دارد، کلکسیونی از جواهرات فانتزی را برای برند می می ورت (Mimi Vert) طارحی و تولید کرده است. وی در این جواهرات از طرح و نقش های به جا مانده از قرون وسطی الهام گرفته و آنها را به شکلی کامل معاصر تبدیل کرده است. در این کلکسیون که " جنی دآرک" (Jeanne d’Arc)نامیده شده است، جواهراتی به شکل زره، تاج، و گل زنبق به چشم می خورد. این جواهرات از نقره و طلا ساخته شده اند و می توان از آنها به عنوان آویز و یا زنجیر نیز استفاده نمود.  

وی در این جواهرات از طرح  و نقش های به جا مانده از قرون وسطی الهام گرفته و آنها را به شکلی کامل معاصر تبدیل کرده است.

Jewellery-Collection-6935

در این کلکسیون که ” جنی دآرک”  (Jeanne d’Arc)نامیده شده است، جواهراتی به شکل زره، تاج، و گل زنبق به چشم می خورد.

این جواهرات از نقره و طلا ساخته شده اند و می توان از آنها به عنوان آویز و یا زنجیر نیز استفاده نمود.

به تازگی یکی از طراحان خوش ذوق سوئیسی که در زمینه طراحی جواهرات فعالیت دارد، کلکسیونی از جواهرات فانتزی را برای برند می می ورت (Mimi Vert) طارحی و تولید کرده است. وی در این جواهرات از طرح و نقش های به جا مانده از قرون وسطی الهام گرفته و آنها را به شکلی کامل معاصر تبدیل کرده است. در این کلکسیون که " جنی دآرک" (Jeanne d’Arc)نامیده شده است، جواهراتی به شکل زره، تاج، و گل زنبق به چشم می خورد. این جواهرات از نقره و طلا ساخته شده اند و می توان از آنها به عنوان آویز و یا زنجیر نیز استفاده نمود.     جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات جواهرات   Jeanne-d’Arc-by-Miriam-Josi--6937  Medieval-inspired-jewellery-6934  Jewellery-Collection-6935  url  04  Miriam-Josi-`s-ring-6933  01  02    MimiVert_sideringCrest_GP.png  MimiVert_CrestRingGP.png  11

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  پوربافرانی (اصفهان / نایین)
  1394/02/04
  '11:25
  جالب و ساده هستن.ممنون از مطلبتون.
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1394/01/06
  '20:26
  جالب هستن هم انگشتر های ساده هم استاده هاش

برخی از مطالب مرتبط