حراج الماس ژوزف آرشیدوک

حراج الماس ژوزف آرشیدوک
حراج الماس ژوزف آرشيدوکReviewed by جواهربازار on Jun 5Rating: 3.5حراج الماس ژوزف آرشيدوکاین الماس زیبا و بی عیب و نقص که از معدن گُلکُنده در کشور هند کشف شده در یک حراجی با قیمت 21.5 میلیون دلار فروخته شد. این حراجی در دسامبر سال 2012 میلادی

این الماس زیبا و بی عیب و نقص که از معدن گُلکُنده در کشور هند کشف شده در یک حراجی با قیمت ۲۱٫۵ میلیون دلار فروخته شد.

 این الماس زیبا و بی عیب ونقص که از معدن گُلکُنده در کشور هند کشف شده در یک حراجی با قیمت 21.5 میلیون دلار فروخته شد. این حراجی در دسامبر سال 2012 میلادی در یکی از هتل های معروف شهر ژنو سوئیس برگزار شده که در تعداد قابل توجهی از ثروتمندان، کلکسیونر های جواهر شرکت کردند. الماس زیبای معدن گُلکُنده در نهایت با قیمت 21.5 میلیون دلار معادل 17.2 میلیون یورو به فروش رسید و توانست رکورد فروش گرانترین الماس بی رنگ در دنیا را به دست آورد. خریدار این الماس بی نظیر شخصی به نام آلفردو مولینا بوده که برای مدت 13 سال مالک آن بود. وی در ارتباط با این گوهر زیبا عنوان کرد: در نهایت هیجان اصلا شگفت زده نیستم که الماس ژوزف آرشیدوک با چنین قیمتی به فروش رسیده چرا که گوهری مشابه این سنگ قیمت تا کنون در هیچ حراجی عرضه نشده است. حقیقتا می توان گفت این الماس فوق العاده مناسب یک ملکه می باشد. من برای مدت 13 سال به عنوان نگهبانی برای این گوهر بوده ام و این الماس قسمتی از هویت من شده است. همچنین امیدوارم این سنگ قیمتی صاحبان جدید خود نیز جذابیت و لذت را به ارمغان آورد همان طور که برای شادی و لذت را ارمغان داشته است. فروش این الماس تنها بخشی از حراجی الماس ها بوده و این فروش در مجموع 8 میلون دلار به درآمد داشت.

این حراجی در دسامبر سال ۲۰۱۲ میلادی در یکی از هتل های معروف شهر ژنو سوئیس برگزار شده که در آن تعداد قابل توجهی از ثروتمندان و کلکسیونر های جواهرات شرکت کرده بودند.

الماس زیبای معدن گُلکُنده در نهایت با قیمت ۲۱٫۵ میلیون دلار معادل ۱۷٫۲ میلیون یورو به فروش رسید و توانست رکورد فروش گرانترین الماس بی رنگ در دنیا را به دست آورد.

خریدار این الماس بی نظیر شخصی به نام آلفردو مولینا بوده که برای مدت ۱۳ سال مالک آن بود.

وی در ارتباط با این گوهر زیبا عنوان کرد:

در نهایت هیجان اصلا شگفت زده نیستم که الماس ژوزف آرشیدوک با چنین قیمتی به فروش رسیده چرا که گوهری مشابه این سنگ قیمت تا کنون در هیچ حراجی عرضه نشده است. حقیقتا می توان گفت این الماس فوق العاده مناسب یک ملکه می باشد.
من برای مدت ۱۳ سال به عنوان نگهبانی برای این گوهر بوده ام و این الماس قسمتی از هویت من شده است. همچنین امیدوارم این سنگ قیمتی برای صاحبان جدید خود نیز جذابیت و لذت را به ارمغان آورد. همان طور که برای من شادی و لذت را ارمغان داشت.

ba5e628f92474281bba996339e0ab17e

فروش این الماس تنها بخشی از حراجی الماس ها بوده و این فروش در مجموع ۸ میلیون دلار به درآمد داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  برغول
  1395/04/08
  '13:53
  اسمش هم مثل خود الماس ابهت خاصی داره
  # 1 تصویر کاربری
  حسین نظردنیوی
  1395/03/17
  '11:49
  واقعا چه اسرافهایی میکنن .

برخی از مطالب مرتبط