حلقه های احساس

حلقه های احساس
حلقه های احساسReviewed by جواهربازار on Dec 15Rating: 3.5حلقه های احساسدر این مجموعه، حلقه ها با استفاده از سنگ ها قیمتی متنوعی همچون الماس صورتی، یاقوت سرخ، زمرد، یاقوت کبود، کهربا و ... تزئین شده اند.

شرکت جواهرسازی Fabergé که در کشور روسیه و در زمینه طراحی و تولید جواهرات بسیار زیبا و خیره کننده فعالیت دارد، در سپتامبر سال ۲۰۱۳ مجموعه ای از چند حلقه را تحت عنوان حلقه های احساس (Emotion rings) ارائه داده است.

20140914-Faberge-Emotion-Rings-no-text3

در این مجموعه، حلقه ها با استفاده از سنگ ها قیمتی متنوعی همچون الماس صورتی، یاقوت سرخ، زمرد، یاقوت کبود، کهربا و … تزئین شده اند.

لازم به ذکر است کلیه جواهرات قرار گرفته شده در این مجموعه از طلای ۱۸ عیار می باشد.

شرکت جواهرسازی Fabergé که در کشور روسیه و در زمینه طراحی و تولید جواهرات بسیار زیبا و خیره کننده فعالیت دارد، در سپتامبر سال 21013 مجموعه ای از چند حلقه را تحت عنوان حلقه هغای احساس (Emotion rings) ارائه داده است. در این مجموعه، حلقه ها با استفاده از سنگ ها قیمتی متنوعی همچون الماس صورتی، یاقوت سرخ، زمرد، یاقوت کبود، کهربا و ... تزئین شده اند. لازم به ذکر است کلیه جواهرات قرار گرفته شده در این مجموعه از طلای 18 عیار می باشد. به گفته طراحان و مدیران این شرکت در طراحی این مجموعه از طبیعیت کشور روسیه الهام گرفته شده و همچنین ارائه جواهرات ارگانیک و طبیعی به نوعی امضای این برند محسوب می شود. بر روی هر کدام از قطعات این مجموعه بیشتر از 300 گوهر طبیعی قرار گرفته شده است. گفتنی است مدل حلقه ÉMOTION SAPHIRS ROSES RING که از جنس طلای 18 عیار زرد و سفید ساخته و دارای تعدادی یاقوت صورتی با قیمت حدود 992 دلار آمریکا به فروش رسیده استشرکت جواهرسازی Fabergé که در کشور روسیه و در زمینه طراحی و تولید جواهرات بسیار زیبا و خیره کننده فعالیت دارد، در سپتامبر سال 21013 مجموعه ای از چند حلقه را تحت عنوان حلقه هغای احساس (Emotion rings) ارائه داده است. در این مجموعه، حلقه ها با استفاده از سنگ ها قیمتی متنوعی همچون الماس صورتی، یاقوت سرخ، زمرد، یاقوت کبود، کهربا و ... تزئین شده اند. لازم به ذکر است کلیه جواهرات قرار گرفته شده در این مجموعه از طلای 18 عیار می باشد. به گفته طراحان و مدیران این شرکت در طراحی این مجموعه از طبیعیت کشور روسیه الهام گرفته شده و همچنین ارائه جواهرات ارگانیک و طبیعی به نوعی امضای این برند محسوب می شود. بر روی هر کدام از قطعات این مجموعه بیشتر از 300 گوهر طبیعی قرار گرفته شده است. گفتنی است مدل حلقه ÉMOTION SAPHIRS ROSES RING که از جنس طلای 18 عیار زرد و سفید ساخته و دارای تعدادی یاقوت صورتی با قیمت حدود 992 دلار آمریکا به فروش رسیده استشرکت جواهرسازی Fabergé که در کشور روسیه و در زمینه طراحی و تولید جواهرات بسیار زیبا و خیره کننده فعالیت دارد، در سپتامبر سال 21013 مجموعه ای از چند حلقه را تحت عنوان حلقه هغای احساس (Emotion rings) ارائه داده است. در این مجموعه، حلقه ها با استفاده از سنگ ها قیمتی متنوعی همچون الماس صورتی، یاقوت سرخ، زمرد، یاقوت کبود، کهربا و ... تزئین شده اند. لازم به ذکر است کلیه جواهرات قرار گرفته شده در این مجموعه از طلای 18 عیار می باشد. به گفته طراحان و مدیران این شرکت در طراحی این مجموعه از طبیعیت کشور روسیه الهام گرفته شده و همچنین ارائه جواهرات ارگانیک و طبیعی به نوعی امضای این برند محسوب می شود. بر روی هر کدام از قطعات این مجموعه بیشتر از 300 گوهر طبیعی قرار گرفته شده است. گفتنی است مدل حلقه ÉMOTION SAPHIRS ROSES RING که از جنس طلای 18 عیار زرد و سفید ساخته و دارای تعدادی یاقوت صورتی با قیمت حدود 992 دلار آمریکا به فروش رسیده است

به گفته طراحان و مدیران این شرکت در طراحی این مجموعه از طبیعیت کشور روسیه الهام گرفته شده و همچنین ارائه جواهرات ارگانیک و طبیعی به نوعی امضای این برند محسوب می شود.

بر روی هر کدام از قطعات این مجموعه بیشتر از ۳۰۰ گوهر طبیعی قرار گرفته شده است.

Faberge_Rings

گفتنی است مدل حلقه ÉMOTION SAPHIRS ROSES RING که از جنس طلای ۱۸ عیار زرد و سفید ساخته و دارای تعدادی یاقوت صورتی با قیمت حدود ۹۹۲ دلار آمریکا به فروش رسیده است

0003533_425

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 8 تصویر کاربری
  برغول
  1395/04/08
  '16:25
  واقعا باشکوهند. البته میشد فقط قسمتی که روی انگشت قرار میگیرد را این مدل و قسمت زیر رکاب را ساده انتخاب کرد.
  # 7 تصویر کاربری
  هاجر زیتونی
  1394/12/16
  '09:07
  حلقه های بسیار زیبا و خوشرنگیه
  # 6 تصویر کاربری
  مهناز نادری نژاد
  1394/10/27
  '10:51
  خیلی خوشگه این رینگها کاش یکیش اون صورتیه مال من میشد
  # 5 تصویر کاربری
  کرمی
  1394/10/22
  '07:03
  واقعا زیبا هستند رنگهای متنوع و شادی دارند
  # 4 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/10/14
  '19:55
  واای منم میخوام یکی از این حلقه ها مثلا اونی که همه رنگارو داره خیلی شاد و نازه
  # 3 تصویر کاربری
  مهدوی
  1394/10/10
  '00:21
  چه رنگهای شادی خیلی خوشگلن مخصوصا رنگ سبزش
  # 2 تصویر کاربری
  میرزاخانلو
  1394/10/09
  '15:09
  دوست داشتم یکی از این رینگهای زیبا مال من بود
  # 1 تصویر کاربری
  حسین نظردنیوی
  1394/10/03
  '21:45
  یعنی طلا با اینهمه یاقوت قیمتش سه میلیون تومنه؟! فکر میکردم خیلی بیشتر از این حرفا بشه.

برخی از مطالب مرتبط