دستبند های جدید برند Kranz and Ziegler برای نوجوانان

دستبند های جدید برند Kranz and Ziegler برای نوجوانان
دستبند های جدید برند Kranz and Ziegler برای نوجوانانReviewed by جواهربازار on Jul 13Rating: 3.5دستبند های جدید برند Kranz and Ziegler برای نوجوانانبه تازگی کمپانی جواهرات Kranz and Ziegler، که در زمینه تولید انواع دستبند فعالیت دارد، با ارائه ایده ای جدید توانسته در بین نوجوانان به محبوبیت بالایی دست

در طی سال های اخیر استفاده از شلوار جین و تی شرت و دستبند های چرمی در بین نوجوانان باب شده است.

به تازگی کمپانی جواهرات Kranz and Ziegler، که در زمینه تولید انواع دستبند فعالیت دارد، با ارائه ایده ای جدید توانسته در بین نوجوانان به محبوبیت بالایی دست یابد.

این برند با استفاده از سنگ های قیمتی مختلف و طلا، دستبند های زیبا و منحصر بفردی را تولید کرده که می توان یا انواع لباس های اسپرت هماهنگ شوند.

در طی سال های اخیر استفاده از شلوار جین و تی شرت و دستنبند های چرمی در بین نوجوانان باب شده است. به تازگی کمپانی Kranz and Ziegler جواهرات که خود در تولید انواع دستبند فعالیت دارد، با ارائه ایده ای جدید توانسته در بین نوجوانان به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. این برند با استفاده از سنگ های قیمتی مختلف و طلا، دستبند های زیبا و منحصر بفردی را تولید کرده که می توان یا انواع لباس های اسپرت هماهنگ شود. کمپانی Kranz and Ziegler به تازگی و با ارائه مجموعه جدید، تنوع محصولات خود را در زیمنه دستبند های چرم بیشتر کرده است. در این مجموعه حلقه هایی با روکش طلا و سنگ های قیمتی نیز به چشم می خورد که به سبک سایر دستبند های چرم طراحی و ساخته شده است. البته گوشواره، انگشتر و اویز هایی نیز در این مجموعه جواهر به چشم می خورد که با استفاده از سنگ های قیمتی مختلف نظیر یاقوت، آمتیست، عقیق و به شکل ستاره، اسکلت و .... طراحی شده اند.

کمپانی Kranz and Ziegler به تازگی و با ارائه مجموعه جدید به نام STORY، تنوع محصولات خود را در زمینه دستبند های چرم بیشتر کرده است.

در این مجموعه حلقه هایی از طلا و سنگ های قیمتی نیز به چشم می خورد که به سبک سایر دستبندهای چرم طراحی و ساخته شده اند.

دستبند های جدید برند Kranz and Ziegler

البته گوشواره، انگشتر و آویز هایی نیز در این مجموعه جواهر به چشم می خورد که با استفاده از سنگ های قیمتی مختلف نظیر یاقوت، آمتیست، عقیق و به شکل ستاره، اسکلت و …. طراحی شده اند.

دستبند های جدید برند Kranz and Ziegler

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1395/04/31
  '16:29
  خیلی خیلی خوشگل من نوجوون نیستم اما حسابی پایه ام واسه این جور طراحیا . عالیه

برخی از مطالب مرتبط