رفرنس ۵۷۲۶۰، یکی از گرانقیمت ترین ساعت های دست ساز سوئیسی

رفرنس ۵۷۲۶۰، یکی از گرانقیمت ترین ساعت های دست ساز سوئیسی
رفرنس ۵۷۲۶۰، یکی از گرانقیمت ترین ساعت های دست ساز سوئیسیReviewed by جواهربازار on Aug 10Rating: 3.5رفرنس ۵۷۲۶۰، یکی از گرانقیمت ترین ساعت های دست ساز سوئیسیشرکت ساعت سازی سوئیسی واشرون کنستانتین در سال گذشته به مناسبت بزرگداشت دویست و شصتمین سالگرد فعالیت خود، از خیره کننده ترین و گرانقیمت ترین ساعت ...

شرکت ساعت سازی سوئیسی واشرون کنستانتین در سال گذشته به مناسبت بزرگداشت دویست و شصتمین سالگرد فعالیت خود، از زیبا ترین، خیره کننده ترین و گرانقیمت ترین ساعت های جیبی دست ساز، در دنیا را پرده برداری کرد.

رفرنس ۵۷۲۶۰، یکی از گرانقیمت ترین ساعت های دست ساز سوئیسی

ساخت این ساعت شگفت انگیز که رفرنس ۵۷۲۶۰ نام گرفته، هشت سال زمان برده و شامل بیش از ۲۸۰۰ قطعه بسیار ریز می باشد.

 روند ساخت این ساعت بی نظیر زیر نظر ۳ ساعت ساعت ساز و با استفاده از تکنیک های سنتی انجام شده است.

در مدت زمان صرف شده جهت طراحی و ساخت این ساعت، نه تنها به ظاهر و بلکه به تعداد علمکرد های آن نیز توجه گردیده است.

این ساعت نه تنها قابلیت نمایش زمان فعلی را داشته بلکه می تواند زمان دقیق طلوع وغروب خورشید، طول روز و شب، نمودار آسمانی برای صور فلکی محلی، وضعیت ماه، زنگ های هشدار مختلف را نیز ارائه می دهد.

در حال حاضر قیمتی برای این ساعت تعیین نشده است و استادانی که که در پس تولید این ساعت قرار داشته اند، تمایلی برای آغاز پروژه ای جدید را ندارند.

شرکت ساعت سازی سوئیسی واشرون کنستانتین در سال گذشته به مناسبت بزرگداشت دویست و شصتمین سالگرد فعالیت خود، از زیبا ترین وخیره کننده ترین ساعت های جیبی دست ساز در دنیا را پرده برداری کرد. ساخت این ساعت شگفت انگیز که رفرنس ۵۷۲۶۰ نام گرفته، هشت سال زمان برده و شامل بیش از 2800 قطعه بسیار ریز می باشد. روند ساخت این ساعت بی نظیر زیر نظر 3 ساعت ساعت ساز و با استفاده از تکنیک های سنتی انجام شده است. در مدت زمان صرف شده جهت طراحی و ساخت این ساعت، نه تنها به ظاهر و بلکه به تعداد علمکرد های آن نیز توجه گردیده است. این ساعت نه تنها قابلیت نمایش زمان فعلی را داشته بلکه می تواند زمان دقیق طلوع وغروب خورشید، طول روز و شب، نمودار آسمانی برای صور فلکی محلی، وضعیت ماه، زنگ های هشدار مختلف را نیز ارائه می دهد. در حال حاضر قیمتی برای این ساعت تعیین نشده است و استادانی که که در پس تولید این ساعت قرار داشته اند، تمایلی برای آغاز پروژه ای جدید را ندارند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1395/05/28
  '20:25
  وو . چه چیزایی می بینیم . نه تنها قابلیت نمایش زمان فعلی را داشته بلکه می تواند زمان دقیق طلوع وغروب خورشید، طول روز و شب، نمودار آسمانی برای صور فلکی محلی، وضعیت ماه، زنگ های هشدار مختلف را نیز ارائه می دهد.

برخی از مطالب مرتبط