ساعت جدید برند ناردین برای قایق رانی

ساعت جدید برند ناردین برای قایق رانی
ساعت جدید برند ناردین برای قایق رانیReviewed by جواهربازار on Sep 8Rating: 3.5ساعت جدید برند ناردین برای قایق رانیدر ادامه به معرفی ساعت جدید برند ناردین خواهیم پرداخت که این ساعت به صوت پایدار با قایق رانی گره خورده است. البته تا کنون ساعت های دیگری از سوی کمپانی ...

در ادامه به معرفی ساعت جدید برند ناردین خواهیم پرداخت که این ساعت به صوت پایدار با قایق رانی گره خورده است.

البته تا کنون ساعت های دیگری از سوی کمپانی های مختلف ارائه شده که در طراحی آنها از مسابقات ورزشی الهام گرفته شده است.

ساعت جدید برند ناردین برای قایق رانی

لازم به ذکر است این ساعت به مناسبت سی و پنجمین سالگرد این انجمن طراحی و تولید گشته است.

موتور به کار رفته در این ساعت از نوع اتوماتیک و دست ساز بوده و قابلیت ذخیره انرژی تا ۲۴ ساعت را دارد. همچنین در ساخت آن از مینای دندان استفاده شده است.

هر قطعه از این محصول خارق العاده با دست و به صورت جداگانه مونتاژ شده و مرز بین بخش های مختلف با سیم های طلا از هم جدا شده که به وسیله چشم نیز قابل رویت می باشد.

در ادامه به معرفی ساعت جدید برند ناردین خواهیم پرداخت که این ساعت به صوت پایدار با قایق رانی گره خورده است.  البته تا کنون ساعت های دیگری از سوی کمپانی های مختلف ارائه شده که در طراحی انها از مسابقات ورزشی الهام گرفته شده اسنت. لازم به ذکر است این ساعت به مناسبت سی و پنجمین سالگرد این انجمن طراحی و تولید گشته است. موتور به کار رفته در این ساعت از نوع اتوماتیک و دست ساز بوده و قابلیت ذخیره انرژی تا 24 ساعت را دارد. همچنین در ساخت آن از مینای دندان استفاده شده است. هر قطعه از این محصول خارق العاده با دست و به صورت جداگانه مونتاژ شده و مرز بین بخش های مختلف با سیم های طلا از هم جدا شده که به وسیله چشم نیز قابل رویت می باشد. البته بر خلاف تصویر نقش بسته بر روی صفحه این ساعت، مقاوتش در برابر تنها تا 50 متر بوده و برای غواصی مناسب نیست. این ساعت در دو نمونه طلای زرد و صورتی ارائه شده است که قیمت تعیین شده برای نمونه رز گلد آن 39 هزار دلار و قیمت نمونه طلا سفید 42 هزار دلار اعلام شده است. اندازه عرض بدنه این ساعت حدود 40میلی متر می باشد.

البته بر خلاف تصویر نقش بسته بر روی صفحه این ساعت، مقاوتش در برابر تنها تا ۵۰ متر بوده و برای غواصی مناسب نیست.

این ساعت در دو نمونه طلای زرد و صورتی ارائه شده است که قیمت تعیین شده برای نمونه رز گلد آن ۳۹ هزار دلار و قیمت نمونه طلا سفید ۴۲ هزار دلار اعلام شده است.

اندازه عرض بدنه این ساعت حدود ۴۰میلی متر می باشد.

ساعت جدید برند ناردین برای قایق رانی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»

    برخی از مطالب مرتبط