ساعت هایی با طراح گاهشمار چینی

ساعت هایی با طراح گاهشمار چینی
ساعت هایی با طراح گاهشمار چینیReviewed by جواهربازار on Sep 18Rating: 3.5ساعت هایی با طراح گاهشمار چینیهر ساله برند های مطرح در زمینه طراحی و تولید ساعت های مچی تعداد محدودی از محصولات خود را با طراحی گاهشماری چینی ارائه می دهند. گاهشماری در حقیقت ترکیبی از

هر ساله برند های مطرح در زمینه طراحی و تولید ساعت های مچی تعداد محدودی از محصولات خود را با طراحی گاهشماری چینی ارائه می دهند .

گاهشماری در حقیقت ترکیبی از نحوه حرکت خورشید، ستارگان و ماه است که تعیین کننده روز ها  و ماه ها و همچنین سال ها می باشد. در گاهشماری چینی هر سال را در یک چرخه ۱۲ ساله به نام یک حیوان نام گذاری کرده اند که عبارتند از: موش، گاو نر، ببر، خرگوش، اژدها، مار، اسب، بز، میمون، خروس، سگ و خوک

بر اساس این گاهشماری امسال به عنوان سال میمون نام گذاری شده است و چندین شرکت ساعت های خود را با طرح میمون ارائه کرده اند. چراکه برخی از افاد علاقه دارند ساعتی با طرح سال تولد خود در دست داشته باشند.

در ادامه برخی از این نمونه ساعت ها را مشاهده می کنید که هر کدام توسط برند معتبری ارائه شده اند.

  -1په نه را

هر ساله برند های مطرح در زمینه طراحی و تولید ساعدت های مچی تعداد محدودی از محصولات خود را با طراحی گاهشماری چینی ارائه می دهند .  گاهشماری در حقیقت ترکیبی از نحوه حرکت خورشید، ستارگان و ماه است که تعیین کننده روز ها  و ماه ها و همچنین سال ها می باشد. در گاهشماری چینی هر سال را در یک چرخه 12 ساله به نام یک حیوان نام گذاری کرده اند که عبارتند از: موش، گاو نر، ببر، خرگوش، اژدها، مار، اسب، بز، میمون، خروس، سگ و خوک بر اساس این گاهشماری امسال به عنوان سال میمون نام گذاری شده است و چندین شرکت ساعت های خود را با طرح میمون ارائه کرده اند. چراکه برخی از افاد علاقه دارند ساعتی با طرح سال تولد خود در دست داشته باشند. در ادامه برخی از این نمونه ساعت ها را مشاهده می کنید که هر کدام توسط برند معتبری ارائه شده اند.

 -2اولسی ناردین

222

 -3هری وینستون

3333

 4- ژاکت دغا

4-1

 -5وشرون کنستانت

555

 -6شوپارد

524chopart

پیاژه

Piaget-Altiplano-Year-of-Monkey

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»

    برخی از مطالب مرتبط