ساعت های سرامیکی خانواده گراند

ساعت های سرامیکی خانواده گراند
ساعت های سرامیکی خانواده گراندReviewed by جواهربازار on Oct 15Rating: 3.5ساعت های سرامیکی خانواده گراندبه تازگی برند سیکو یکی از جدید ترین ساعت های مچی خود را در سال 2016 میلادی ارائه داده است. این ساعت اولین ساعت سرامیکی سیکو نیست اما وجود ویژگی های منحصر به

به تازگی برند سیکو یکی از جدید ترین ساعت های مچی خود را در سال ۲۰۱۶ میلادی ارائه داده است.

این ساعت اولین ساعت سرامیکی سیکو نیست اما وجود ویژگی های منحصر به فردی در ان  سبب خاص شدن این محصول شده است.

1

اگر به صفحه این ساعت دقت کنید الگوهایی از درخت های کاج را بر روی صفحه آن مشاهده خواهید کرد که با رنگ سبز زمینه آن همخوانی دارد

البته لازم به ذکر است این محصول در تعداد محدوده ۶۰۰ عدد و در رنگ های مختلفی تولید شده است.

برند سیکو در سال میلادی ۲۰۱۶ ۴ مدل از ساعت های سرامیکی خانواده گراند را معرفی کرده  که عبارتند از :

the GMT SBGE037

    به تازگی برند سیکو یکی از جدید ترین ساعت های مچی خود را در سال 2016 میلادی ارائه داده است. این ساعت اولین ساعت سرامیکی سیکو نیست اما وجود ویژگی های منحصر به فردی در ان  سبب خاص شدن این محصول شده است. اگر به صفحه این ساعت دقت کنید الگوهایی از درخت های کاج را بر روی صفحه آن مشاهده خواهید کرد که با رنگ سبز زمینه آن همخوانی دارد البته لازم به ذکر است این محصول در تعداد محدوده 600 عدد و در رنگ های مختلفی تولید شده است. برند سیکو در سال میلادی 2016 4 مدل از ساعت های سرامیکی خانواده گراند را معرفی کرده  که عبارتند از : the GMT SBGE037 SBGE039 SBGC015 SBGC017   جالب است بدانید ساعت هایی که از صفحه سرامیکی برخوردارند،مقاومت،  درخشندگی و جلا خاصی داشته و البته با توجه به نوع متریال استفاده شده در آن با هزینه بیشتری نیز تولید می شوند. بدنه ساعت های خانواده گراند به دو بخش داخلی و خارجی تقیسیم بندی شدهه بدنه خارجی از جنس  سرامیک و بدنه داختای آنها با استفاده از تیتانیوم تولید شده اند. به عبارتی با توجه به اینکه محصولات جدید سیکو تنها روکشی از سرامیک داشته، قیمت کمتر و25 درصد نیز نسبت به سایر ساعت های سرامیکی سبک تر هستند.

SBGE039

ساعت های سرامیکی خانواده گراند

SBGC015

SBGC015-1111

SBGC017

SBGC017-1111

جالب است بدانید ساعت هایی که از صفحه سرامیکی برخوردارند،مقاومت،  درخشندگی و جلا خاصی داشته و البته با توجه به نوع متریال استفاده شده در آن با هزینه بیشتری نیز تولید می شوند.

بدنه ساعت های خانواده گراند به دو بخش داخلی و خارجی تقیسیم بندی شدهه بدنه خارجی از جنس  سرامیک و بدنه داختای آنها با استفاده از تیتانیوم تولید شده اند.

به عبارتی با توجه به اینکه محصولات جدید سیکو تنها روکشی از سرامیک داشته، قیمت کمتر و۲۵ درصد نیز نسبت به سایر ساعت های سرامیکی سبک تر هستند.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»

    برخی از مطالب مرتبط