ساعت Hallucination، زیباترین ساعت الماس نشان در دنیا

ساعت Hallucination، زیباترین ساعت الماس نشان در دنیا
ساعت Hallucination، زیباترین ساعت الماس نشان در دنیاReviewed by جواهربازار on Oct 8Rating: 3.5ساعت Hallucination، زیباترین ساعت الماس نشان در دنیاشرکت تولید الماس Graff Diamonds یک ساعت خارق العاده با نام Hallucination رونمایی کرده است. این ساعت Hallucination نام دارد با استفاده از الماس های خوش ...

شرکت تولید الماس Graff Diamonds یک ساعت خارق العاده با نام Hallucination رونمایی کرده است. این ساعت Hallucination نام دارد با استفاده از  الماس های خوش رنگ، زیبا و کمیابی تزئین شده و با قیمت ۵۵ میلیون دلار یکی از گرانقیمت ترین ساعت های جهان می باشد.

ساعت Hallucination، زیباترین ساعت الماس نشان در دنیا

صفحه این ساعت و اطراف آن به استفاده از الماس های صورتی و با سبک جدیدی تزئین شده است .

کمپانی Graff Diamonds بیان کرده در تزئین ساعت Hallucination بیش از ۱۱۰ قیراط الماس بسیار نادر استفاده شده گشته است.

ایده اصلی طراحی این ساعت توسط لورنس گراف،توسط رئیس کمپانی Graff diamond ارائه شده و در ساخت آن طراحان و گوهرشناسان متبحری حدود هزار ساعت وقت صرف کرده اند.

لورنس گراف این ساعت زیبا را مجسمه و معجزه ای از الماس های رنگی معرفی کرده و اذعان داشت با ساخت چنین جواهری به آرزوی چندین ساله خود دست پیدا کرده است.

Hallucination برای اولین بار در نمایشگاه ساعت و جواهرات Baseworld رونمایی شد.

شرکت تولید الماس Graff Diamonds یک ساعت خارق العاده با نام Hallucination رونمایی کرده است. این ساعت زیبا که Hallucination نام دارد با استفاده از  الماس های خوش رنگ، زیبا و کمیابی تزئین شده و با قیمت 55 میلیون دلار یکی از گرانقیمت ترین ساعت های جهان می باشد. صفحه این ساعت و اطراف آن به استفاده از الماس های صورتی و با سبک جیچدید تزئین شده است . کمپانی Graff Diamonds بیان کرده در تزئین ساعت Hallucination بیش از 110 قیراط الماس بسیار نادر استفاده شده گشته است. ایده اصلی طراحی این ساعت توسط لورنس گراف ، رئیس کمپانی Graff diamond ارائ ه شده و در ساخت ان طراحان و گوهرشناسان متبحری هزار ساعت وقت صرف کرده اند.  لورنس گراف این ساعت زیبا را مجسمه و معجزه ای از الماس های رنگی معرفی کرده  و اذعان داشت با ساخت چنین جواهری به آرزوی چندین ساله خود دست پیدا کرده است. Hallucination برای اولین بار در نمایشگاه ساعت و جواهرات Baseworld رونمایی شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»

    برخی از مطالب مرتبط