طراحی یک ساعت به شکل انگشتر

طراحی یک ساعت به شکل انگشتر
طراحی یک ساعت به شکل انگشترReviewed by جواهربازار on Aug 20Rating: 3.5طراحی یک ساعت به شکل انگشتربه تازگی ساعت جدید به شکل حلقه انگشتر طراحی و روانه بازار شده که قابلیت نمایش زمان را دارد. این حلقه دارای دو کمربند داخلی و خارجی بوده که کمربند داخلی ...

به تازگی ساعت جدید به شکل حلقه انگشتر طراحی و روانه بازار شده که قابلیت نمایش زمان را دارد.

این حلقه دارای دو کمربند داخلی و خارجی بوده که کمربند داخلی ثابت و نوع خارجی آن به صورت چرخشی عمل کرده و از سه بخش تشکیل شده است.

قسمت چرخشی حلقه ساعت، دقیقه و ثانیه شمار را شامل شده و زمان دقیق توسط نور ال ای دی به نمایش می گذارد.

طراحی یک ساعت به شکل انگشتر

در این ساعت ۱۶۸ فضای نوری تعبیه شده و حفره آبی یا نارنجی عدد مورد مربوط به زمان را نمایش می دهند.

باتری ساعت به شکل منحنی، در حلقه تعبیه شده و به دلیل کاهش مصرف انرژی، ال ای دی ها تنها با چرخش کوچک در لبه خارجی حلقه و فقط برای دو ثانیه، زمان را نمایش می دهند.

این حلقه با استفاده از فولاد ساخته شده و حدود ۱۴ میلی متر عرض و ۳٫۵ میلی متر ضخامت دارد. تا کنون عدد مشخصی برای ضد آب بودن آن ذکر نشده، اما کمپانی سازنده اطمینان داده در حالت شستن دست و حتی شنا مشکلی برای این ساعت پیش نخواهد آمد.

این ساعت دارای یک باتری ۸ میلی آمپری بوده که هیچ محل اتصالی برای شارژ آن بر روی حلقه دیده نمی شود. بلکه تنها با قرار دادن این حلقه برای مدت ۲ ساعت، بر روی دستگاه مخصوص، شارژ مجدد باتری انجام می شود.

به تازگی ساعت جدید به شکل حلقه طراحی و روانه بازار شده که قابلیت نمایش زمان را دارد. این حلقه دارای دو کمربند داخلی و خارجی بوده که کمربند داخلی ثابت و نوع خارجی آن به صورت چرخشی عمل کرده و از سه بخش تشکیل شده است. قسمت چرخشی حلقه ساعت، دقیقه و ثانیه شمار را شامل شده و زمان دقیق توسط نور ال ای دی به نمایش می گذارد. در این ساعت 168 فضای نوری تعبیه شده و حفره آبی یا نارنجی عدد مورد مربوط به زمان را نمایش می دهند. باتری ساعت به شکل منحنی، در حلقه تعبیه شده و به دلیل کاهش مصرف انرژی، ال ای دی ها تنها با چرخش کوچک در لبه خارجی حلقه و فقط برای دو ثانیه زمان را نمایش می دهند. این حلقه با استفاده از فولاد ساخته شده و حدود 14 میلی متر عرض و 3.5 میلی متر ضخامت دارد. تا کنون عدد مشخصی برای ضد آب بودن آن ذکر نشده، اما کمپانی سازنده اطمینان داده در حالت شستن دست و حتی شنا مشکلی برای این ساعت پیش نخواهد آمد. این ساعت دارای یک باتری 8 میلی آمپری بوده که هیچ محل اتصالی برای شارژ آن بر روی حلقه دیده نمی شود. بلکه تنها با قرار دادن این حلقه برای مدت 2 ساعت، بر روی دستگاه مخصوص، شارژ مجدد باتری انجام می شود. این ساعت توسط کمپانی رینگ کلاک ارائه شده و ایده اولیه آن در سال 2011 مطرح گردیده است. همچنین قیمت این محصول خارق العاده حدود 295 دلار تعیین شده است.

ایده این ساعت که با نام رینگ کلاک شهرت پیدا کرده، برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ مطرح گردیده بود.

همچنین قیمت این محصول خارق العاده حدود ۲۹۵ دلار تعیین شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  هاجر زیتونی
  1395/08/22
  '10:08
  این یک ساعت جالب و قشنگیه
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1395/06/10
  '19:14
  چقدر ایده جالبیه مخصوصا برای افرادی که مثل من عاشق حلقه های پهن هستن برای انگشترشون: )

برخی از مطالب مرتبط