فروش استثنائی یاقوت و زمرد شرکت Gemfields

فروش استثنائی یاقوت و زمرد شرکت Gemfields
فروش استثنائی یاقوت و زمرد شرکت GemfieldsReviewed by جواهربازار on Jul 24Rating: 3.5فروش استثنائی یاقوت و زمرد شرکت Gemfields شرکت Gemfields یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ های قیمتی رنگی از جمله یاقوت و زمرد، در دنیا محسوب می شود.این شرکت در حراج زمردهای تراش نخورده و بریل، ...

شرکت Gemfields یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ های قیمتی رنگی از جمله یاقوت و زمرد، در دنیا محسوب می شود.

این شرکت در حراج زمردهای تراش نخورده و بریل، که در سال ۲۰۱۲ میلادی و در کشور سنگاپور برگزار شد، توانست مبلغی بالغ بر ۲۶٫۸ میلیون دلار درآمد کسب کند.

 فروش استثنائی یاقوت و زمرد شرکت Gemfields

 شرکت Gemfields یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ های قیمتی رنگی در دنیا محسوب می شود. این شرکت در حراج زمردهای تراش نخورده و بریل، که در سال 2012 میلادی و در کشور سنگاپور برگزار شد، توانست مبلغی بالغ بر 26.8 میلیون دلار درآمد کسب کند. این فروش به عنوان دومین حراج پردرامد، ان سال شناخته شده که در ان حدود یک میلیون قیراط زمرد تراش نخورده و بریل با کیفیت خرید و فروش شد. این مطلب حاکی از ان دارد که هر قیراط از این جواهرات به مبلغ 29.71 دلار داد و ستد شد. مدیر اجرایی شرکت Gemfields، یان هرباتل در ارتباط با نتیجه این حراجی ابزار خوشحالی کرد و گفته: این نتیجه نشان می دهد عدم اطمینان به اقتصاد در بازار های جهانی، بر روی میزان درآمد به ازای هر قیراط از زمرد تاثیری نداشته است. در شرایط نابه سامان اقتصادی، سرمایه گذاری در زمینه سنگ های قیمتی می تواند موجب حفظ سرمایه شود. همچنین شرکت Gemfields به تامین زمرد های با کیفیت از معدن Kagem کشور زامبیا ادامه خواهد داد.

این فروش به عنوان دومین حراج پر درآمد، آن سال شناخته شده که در آن حدود یک میلیون قیراط زمرد تراش نخورده و یاقوت با کیفیت خرید و فروش شد.

این مطلب حاکی از آن دارد که هر قیراط از این جواهرات به مبلغ ۲۹٫۷۱ دلار داد و ستد شد.

مدیر اجرایی شرکت Gemfields، یان هرباتل در ارتباط با نتیجه این حراجی ابزار خوشحالی کرد و گفته: این نتیجه نشان می دهد عدم اطمینان به اقتصاد در بازار های جهانی، بر روی میزان درآمد به ازای هر قیراط از زمرد تاثیری نداشته است. در شرایط نابه سامان اقتصادی، سرمایه گذاری در زمینه سنگ های قیمتی می تواند موجب حفظ سرمایه  شود. همچنین شرکت Gemfields به تامین زمرد های با کیفیت از معدن Kagem کشور زامبیا ادامه خواهد داد.

فروش استثنائی یاقوت و زمرد شرکت Gemfields فروش استثنائی یاقوت و زمرد شرکت Gemfields

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 1 تصویر کاربری
  ن محمدی
  1395/05/31
  '08:50
  چه گردنبند باشکوه و با ابهتی!

برخی از مطالب مرتبط