فروش جواهرات فوق العاده در حراجی کریستی هنگ کنگ

فروش جواهرات فوق العاده در حراجی کریستی هنگ کنگ
فروش جواهرات فوق العاده در حراجی کریستی هنگ کنگReviewed by جواهربازار on Jul 20Rating: 3.5فروش جواهرات فوق العاده در حراجی کریستی هنگ کنگدر تاریخ 28 می سال 2013 میلادی در حراج کریستی شهر هنگ کنگ، بیش از 290 قطعه جواهر به فروش رسید. جواهرات در میان قطعات به فروش رسیده در این حراجی، برخی از

در تاریخ  28 می سال ۲۰۱۳ میلادی در حراج کریستی شهر هنگ کنگ، بیش از ۲۹۰ قطعه از جواهرات فوق العاده به فروش رسید.

در میان قطعات به فروش رسیده در این حراجی، برخی از برترین و زیباترین آثار جواهرسازان بین المللی دیده شده است.

همچنین پیش بینی می شد این حراج حداقل درآمد ۷۴ ملیون دلار را به ارمغان بیاورد.

فروش جواهرات فوق العاده در حارجی کریستی هنگ کنگ

یکی از قطعات زیبا و خیره کننده موجود در این حراجی آویزی از الماس سفید و رنگی بوده که قیمت اولیه آن حدود ۸٫۵ میلیون دلار بوده است.

در این گردنبند الماسی به رنگ ارغوانی دیده می شود که الماس سفید دیگری را با وزن ۷۵٫۳۶ قیراط نگه داشته است.

فروش جواهرات فوق العاده در حارجی کریستی هنگ کنگ

یکی دیگر از قطعات برجسته در این فروش، گردنبندی از زمرد و الماس بوده که توسط برند Boucheron در سال ۱۹۵۰ طراحی و ساخته شده است.

در این جواهر زیبا ۷ قطعه زمرد و تعدادی الماس با تراش Old European استفاده شده که مجموع وزن الماس های آن به ۱۰ قیراط می رسد.

لازم به ذکر است قیمت اولیه این گردنبند حدود ۳ میلیون دلار تعیین شد.

حراج هنگ کنگ کریستی   در تاریخ  28 می سال 2013 میلادی در حراج کریستی شهر هنگ کنگ، بیش از 290 قطعه جواهر به فروش رسید. در میان قطعات به فروش رسیده در این حراجی، برخی از برترین و زیباترین آثار جواهرسازان بین المللی دیده شده است. همچنین پیش بینی می شد این حراج حداقل درآمد 74 ملیون دلار را به ارمغان بیاورد.  یکی از قطعات زیبا و خیره کننده موجود در این حراجی آویزی از الماس سفید و رنگی بوده که قیمت اولیه آن حدود 8.5 میلیون دلار بوده است. در این گردنبند الماسی به رنگ ارغوانی دیده می شود که الماس سفید دیگری را با وزن 75.36 قیراط نگه داشته است.  یکی دیگر از قطعات برجسته در این فروش، گردنبندی از زمرد و الماس بوده که توسط برند Boucheron در سال 1950 طراحی و ساخته شده است. در این جواهر زیبا 8 قطعه زمرد و تعدادی الماس با تراش Old European استفاده شده که مجموع وزن الماس های آن به 10 قیراط می رسد. لازم به ذکر است قیمت اولیه این گردنبند حدود 3 میلیون دلار تعیین شد.  قطعه مهم دیگه انگشتری از الماس و یاقوت سرخ بوده که  توسط James W. Currents طراحی شده است. یاقوت این انگشتر از نوع خون کبوتری بوده و 8.88 قیراط وزن دارد. همچنین الماس های بکار رفته در این جواهر به صورت گلابی شکل تراشیده شده اند تا توجه را به سوی گوهر اصلی انگشتر سوق دهند. قیمت اولیه این انگشتر 2.3 میلیون دلار بوده است.

قطعه مهم دیگه انگشتری از الماس و یاقوت سرخ بوده که  توسط James W. Currents طراحی شده است.

یاقوت این انگشتر از نوع خون کبوتری بوده و ۸٫۸۸ قیراط وزن دارد. همچنین الماس های بکار رفته در این جواهر به صورت گلابی شکل تراشیده شده اند تا توجه را به سوی گوهر اصلی انگشتر سوق دهند.

قیمت اولیه این انگشتر ۲٫۳ میلیون دلار بوده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۳۰ تیر ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»

    برخی از مطالب مرتبط