قطعه جواهری با نام پادشاه هفت دریا

قطعه جواهری با نام پادشاه هفت دریا
قطعه جواهری با نام پادشاه هفت دریاReviewed by جواهربازار on Dec 6Rating: 3.5جواهری با نام پادشاه هفت دریا یکی از مهمترین جواهرات در آن دوران، قطعه ای جواهری با نام (The Canning Jewel) می باشد. پادشاه هفت دریا مروارید های باروک بدست آمده از خلیج فارس و سایر

مروارید های باروک بدست آمده از خلیج فارس و سایر منابع شناخته شده ، در قرن ۱۵ تا ۱۷ میلادی به اروپا راه یافته و زمینه ساز ایجاد جواهرات بسیار بی نظیر و خیره کننده، شدند.

یکی از مهمترین جواهرات در آن دوران، قطعه ای جواهری با نام (The Canning Jewel) می باشد.

این جواهر در حقیقت شامل یک مروارید باروک بزرگ بوده بدن این اسطوره مرد ماهی را تشکیل داده که شباهت زیادی با شخصیت داستانی در افسانه های لاتین دارد.

این قطعه شبیه به مردی است که یک سر اژدها را با دست چپ خود گرفته و شمشیری در دست راست خود دارد.

 مروارید های باروک بدست آمده از خلیج فارس و سایر منابع شناخته شده ، در قرن 15 تا 17 میلادی به اروپا راه یافته و زمینه ساز ایجاد جواهرات بسیار بی نظیر و خیره کننده، شدند. یکی از مهمترین قطعات جواهر در آن دوران، قطعه ای با نام (The Canning Jewel) می باشد. این جواهر در حقیقت شامل یک مروارید باروک بزرگ بوده بدن این اسطوره مرد ماهی را تشکیل داده که شباهت زیادی با شخصیت داستانی در افسانه های لاتین دارد. این قطعه شبیه به مردی است که یک سر اژدها را با دست چپ خود گرفته و شمشیری در دست راست خود دارد. این جواهر در اروپا و با استفاده از طلا و چندین قطعه سنگ الماس و یاقوت ساخته شده است این قطعه جواهر با نام Viscount Canning که از مالک آن (Charles John Canning) گرفته شده است، شناخته می شد. وی در سال های 1856 تا 1861 فرماندار کل هند بوده و در ارتباط با نحوه بدست آورد این جواهر نظرات مختلفی از هدیه گرفتن این جواهر تا مصادره کرد آن بیان می شود. با این حال مسلم است که یاقوت های هندی و برخی دیگر از اجزای این جواهر در هندوستان به این قطعه اضافه و یا جایگزین شده اند. این جواهرزیبا در سال 1931 توسط موزه Victoria Albert خریداری شده است و هم اکنون در موزه لندن نگهداری می شود. مروارید های باروک بدست آمده از خلیج فارس و سایر منابع شناخته شده ، در قرن 15 تا 17 میلادی به اروپا راه یافته و زمینه ساز ایجاد جواهرات بسیار بی نظیر و خیره کننده، شدند. یکی از مهمترین قطعات جواهر در آن دوران، قطعه ای با نام (The Canning Jewel) می باشد. این جواهر در حقیقت شامل یک مروارید باروک بزرگ بوده بدن این اسطوره مرد ماهی را تشکیل داده که شباهت زیادی با شخصیت داستانی در افسانه های لاتین دارد. این قطعه شبیه به مردی است که یک سر اژدها را با دست چپ خود گرفته و شمشیری در دست راست خود دارد. این جواهر در اروپا و با استفاده از طلا و چندین قطعه سنگ الماس و یاقوت ساخته شده است این قطعه جواهر با نام Viscount Canning که از مالک آن (Charles John Canning) گرفته شده است، شناخته می شد. وی در سال های 1856 تا 1861 فرماندار کل هند بوده و در ارتباط با نحوه بدست آورد این جواهر نظرات مختلفی از هدیه گرفتن این جواهر تا مصادره کرد آن بیان می شود. با این حال مسلم است که یاقوت های هندی و برخی دیگر از اجزای این جواهر در هندوستان به این قطعه اضافه و یا جایگزین شده اند. این جواهرزیبا در سال 1931 توسط موزه Victoria Albert خریداری شده است و هم اکنون در موزه لندن نگهداری می شود.

این جواهر در اروپا و با استفاده از طلا و چندین قطعه سنگ الماس و یاقوت ساخته شده است

این قطعه جواهر با نام Viscount Canning که از مالک آن (Charles John Canning) گرفته شده است، شناخته می شد.

وی در سال های ۱۸۵۶ تا ۱۸۶۱ فرماندار کل هند بوده و در ارتباط با نحوه بدست آورد این جواهر نظرات مختلفی از هدیه گرفتن این جواهر تا مصادره کرد آن بیان می شود.

با این حال مسلم است که یاقوت های هندی و برخی دیگر از اجزای این جواهر در هندوستان به این قطعه اضافه و یا جایگزین شده اند.

این جواهر زیبا در سال ۱۹۳۱ توسط موزه Victoria Albert خریداری شده است و هم اکنون در موزه لندن نگهداری می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/10/14
  '19:06
  واای چقدر زیبا بود .خوشحالم که جاش امنه چون توی موزه است
  # 1 تصویر کاربری
  هاجر زیتونی
  1394/09/28
  '08:55
  این مروارید را خیلی هنر مندانه طراحی کردند

برخی از مطالب مرتبط