مجموعه امپریال کمپانی شوپارد

مجموعه امپریال کمپانی شوپارد
مجموعه امپریال کمپانی شوپاردReviewed by جواهربازار on Sep 17Rating: 3.5شوپاردبه تازگی کمپانی Chopard ( شوپارد ) مجموعه ای از جدیدترین محصولات خود را تحت عنوان IMPERIALE ارائه داده است. در این مجموعه اغلب از طلای سفید و طلای

به تازگی کمپانی Chopard ( شوپارد ) مجموعه ای از جدیدترین محصولات خود را تحت عنوان IMPERIALE ارائه داده است.

chopard-logo1

cocktail-ring

این مجموعه شامل کیف، ساعت، جواهرات و سایر موارد می باشد.

همانطور که از اسم این مجموعه پیداست، گوهرهایی با رنگ بنفش در مرکزیت این مجموعه قرارد دارند.
چرا که این رنگ در طول تاریخ اورپا به عنوان نمادی از خانواد های سطنتی شناخته می شد.

Cocktail-Pendant

در این مجموعه اغلب از طلای سفید و طلای مسی رنگ استفاده شده و بنا بر اظهارات این کمپانی در ساخت این مجموعه از شکل امپریال، که گلی چهار برگ بوده، الهام گرفته شده است.

زیر مجموعه ی امپریال، جواهرات Cocktail بوده که با استفاده از گوهر آمتیست و یا کوارتز صورتی، به صورت منحصربفرد طراحی شده اند.

cocktails  به تازگی کمپانی Chopard مجموعه ای از جدیدترین محصولات خود را تحت عنوان IMPERIALE ارائه داده است. این مجموعه شامل کیف، ساعت، جواهرات و سایر موارد می باشد. همانطور که از اسم این مجموعه پیداست، گوهرهایی با رنگ بنفش در مرکزیت این مجموعه قرارد دارند. چرا که این رنگ در طول تاریخ اورپا به عنوان نمادی از خانواد های سطنتی شناخته می شد. در این مجموعه اغلب از طلای سفید و طلای مسی رنگ استفاده شده و بنا بر اظهارات این کمپانی در ساخت این مجموعه از شکل امپریال، که گلی چهار برگ بوده، الهام گرفته شده است. زیر مجموعه ی امپریال، جواهرات Cocktail بوده که با استفاده از گوهر آمتیست و یا کوارتز صورتی، به صورت منحصربفرد طراحی شده اند.به تازگی کمپانی Chopard مجموعه ای از جدیدترین محصولات خود را تحت عنوان IMPERIALE ارائه داده است. این مجموعه شامل کیف، ساعت، جواهرات و سایر موارد می باشد. همانطور که از اسم این مجموعه پیداست، گوهرهایی با رنگ بنفش در مرکزیت این مجموعه قرارد دارند. چرا که این رنگ در طول تاریخ اورپا به عنوان نمادی از خانواد های سطنتی شناخته می شد. در این مجموعه اغلب از طلای سفید و طلای مسی رنگ استفاده شده و بنا بر اظهارات این کمپانی در ساخت این مجموعه از شکل امپریال، که گلی چهار برگ بوده، الهام گرفته شده است. زیر مجموعه ی امپریال، جواهرات Cocktail بوده که با استفاده از گوهر آمتیست و یا کوارتز صورتی، به صورت منحصربفرد طراحی شده اند.به تازگی کمپانی Chopard مجموعه ای از جدیدترین محصولات خود را تحت عنوان IMPERIALE ارائه داده است. این مجموعه شامل کیف، ساعت، جواهرات و سایر موارد می باشد. همانطور که از اسم این مجموعه پیداست، گوهرهایی با رنگ بنفش در مرکزیت این مجموعه قرارد دارند. چرا که این رنگ در طول تاریخ اورپا به عنوان نمادی از خانواد های سطنتی شناخته می شد. در این مجموعه اغلب از طلای سفید و طلای مسی رنگ استفاده شده و بنا بر اظهارات این کمپانی در ساخت این مجموعه از شکل امپریال، که گلی چهار برگ بوده، الهام گرفته شده است. زیر مجموعه ی امپریال، جواهرات Cocktail بوده که با استفاده از گوهر آمتیست و یا کوارتز صورتی، به صورت منحصربفرد طراحی شده اند.به تازگی کمپانی Chopard مجموعه ای از جدیدترین محصولات خود را تحت عنوان IMPERIALE ارائه داده است. این مجموعه شامل کیف، ساعت، جواهرات و سایر موارد می باشد. همانطور که از اسم این مجموعه پیداست، گوهرهایی با رنگ بنفش در مرکزیت این مجموعه قرارد دارند. چرا که این رنگ در طول تاریخ اورپا به عنوان نمادی از خانواد های سطنتی شناخته می شد. در این مجموعه اغلب از طلای سفید و طلای مسی رنگ استفاده شده و بنا بر اظهارات این کمپانی در ساخت این مجموعه از شکل امپریال، که گلی چهار برگ بوده، الهام گرفته شده است. زیر مجموعه ی امپریال، جواهرات Cocktail بوده که با استفاده از گوهر آمتیست و یا کوارتز صورتی، به صورت منحصربفرد طراحی شده اند.  cocktail-earring  rose-quartz

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 3 تصویر کاربری
  برغول
  1395/01/07
  '22:08
  ترکیب رنگ نگین و فریمشون خیلی قشنگ دیده میشه
  # 2 تصویر کاربری
  سحر نوعی
  1394/07/19
  '16:23
  خیلی خوشگل هستند من کوارتز خیلی دوست دارم
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/07/02
  '14:43
  هیجانی که آمیتیستاش دارن کوارتز صورتیش نداره .اما به هر حال همش خوشگله

برخی از مطالب مرتبط