مروارید بزرگ میلو در سنجاق سینه گرن داما

مروارید بزرگ میلو در سنجاق سینه گرن داما
مروارید بزرگ میلو در سنجاق سینه گرن داماReviewed by جواهربازار on Sep 3Rating: 3.5مروارید بزرگ میلو در سنجاق سینه گرن داما مروارید های میلو در دهه 1990 پس از شروع موج عمومی، مجددا در بازار ظهور پیدا کرد. این نوع مروارید های بسیار کمیاب بوده و بنا بر دست نوشته های مردم کهن

مروارید های میلو در دهه ۱۹۹۰ پس از شروع موج عمومی، مجددا در بازار ظهور پیدا کرد.

این نوع مروارید های بسیار کمیاب بوده و بنا بر دست نوشته های مردم کهن، از نوعی حلزون دریایی، در آسیای شرقی شکل گرفته اند.

اغلب این نوع مروارید ها در داخل صدف ایجاد نشده و به رنگ های نارنجی، زرد، خاکستری و قهوه ای دیده شده اند.

بعد از کشف یکی از مروارید های جهان که یک مروارید میلوی با وزن ۹۸٫۶۷ بود، جواهرساز مشهوری با نام ماریا بوچلاتی ، آن را بر روی سنجاق سینه ای قرار داد تا زیبایی این گوهر استثنائی را به نمایش بگذارد.

مروارید های میلو در دهه 1990 پس از شروع موج عمومی، مججدا در بازار ظهور پیدا کرد. این نوع مروارید های بسیار کمیاب بوده و بنا بر دست نوشته های مردم کهن، از نوعی حلزون دریایی، در آسیای شرقی شکل گرفته اند. اغلب این نوع مروارید ها در داخل صدف ایجاد نشده و به رنگ های نارنجی، زرد، خاکستری و قهوه ای دیده شده اند. بعد از کشف یکی از مروارید های جهان که یک مروارید میلوی با وزن 98.67 بود، جواهرساز مشهوری با نام ماریا بوچلاتی ، آن را بر روی سنجاق سینه ای قرار داد تا زیبایی این گوهر استثنائی را به نمایش بگذارد. به گفته بوچلاتی مراحل الهام گرفتن طرح تا پایان ساخت این سنجاق سینه حدود سه سال به طول انجامید. جنس فلز مورد استفاده در این سنجاق از فلز طلا به رنگ های زرد، سفید و صورتی می باشد. همچنین برای زیبایی بیشتر این جواهر گرانبها، از حدود 410 الماس برلیان، 139 الماس فانتزی نیز استفاده شده است. البته لازم به ذکر است یک مروارید سفید رنگ با وزن 18.21 قیراط نیز در قسمت بالای این سجاق قرار داده شده که زیبایی ان را صد چندان کرده است.

به گفته بوچلاتی مراحل الهام گرفتن طرح تا پایان ساخت این سنجاق سینه حدود سه سال به طول انجامید.

جنس فلز مورد استفاده در این سنجاق از فلز طلا به رنگ های زرد، سفید و صورتی می باشد.

همچنین برای زیبایی بیشتر این جواهر گرانبها، از حدود ۴۱۰ الماس برلیان، ۱۳۹ الماس فانتزی نیز استفاده شده است.

البته لازم به ذکر است یک مروارید سفید رنگ با وزن ۱۸٫۲۱ قیراط نیز در قسمت بالای این سجاق قرار داده شده که زیبایی ان را صد چندان کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  برغول
  1395/01/07
  '22:12
  برای منم که مروارید رو دوست دارم جالب بود.
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/07/02
  '00:32
  چقدر جالب و زیباست من از وجودش خبر نداشتم

برخی از مطالب مرتبط