مروارید طلایی میانمار، برای اولین بار به حراج گذاشته شد

مروارید طلایی میانمار، برای اولین بار به حراج گذاشته شد
مروارید طلایی میانمار، برای اولین بار به حراج گذاشته شدReviewed by جواهربازار on Oct 28Rating: 3.5مروارید طلایی میانمار، برای اولین بار به حراج گذاشته شدبنابر گزارشات دولت میانمار ، اولین بازار بین المللی جهت فروش مروارید های دریای جنوب میانمار، در هنک گنک برپا خواهد شد. کشور میانمار از گذشته تا به

بنابر گزارشات دولت میانمار ، اولین بازار بین المللی جهت فروش مروارید های دریای جنوب میانمار، در هنک گنک برپا خواهد شد.gringblossom

 

کشور میانمار از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان مروارید طلایی شناخته شده است.

با توجه به محیط زیست غنی، مروارید های این منطقه از شفافیت و درخشندگی بسیار زیادی برخودار بوده و دارای تاریخچه درخشانی نیز می باشند.

تا کنون کلیه مروارید هایی که به طور رسمی از کشور میانمار استخراج شده، تنها امکان خرید و یا فروش در داخل این کشور را داشته اند از این رو افزایش تمایل جهت خرید و فروش این محصولات در خارج از میانمار، سبب شد تا مسئولان در تاریخ ۱ تا ۲ مارچ سال ۲۰۱۴ میلادی اولین حراج بین المللی این گوهر ها را، برگزار کنند.

 بنابر گزارشات دولت میانمار ، اولین بازار بین المللی جهت فروش مروارید های دریای جنوب میانمار، در هنک گنک برپا خواهد شد. کشور میانمار از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان مروارید طلایی شناخته شده است. با توجه به محیط زیست غنی، مروارید های این منطقه از شفافیت و درخشندگی بسیار زیادی برخوداربوده و دارای تاریخچه درخشانی نیز می باشند. تا کنون کلیه مروارید هایی که به طور رسمی از کشور میانمار استخراج شده، تنها امکان خرید و یا فروش در داخل این کشور را داشته اند از این رو افزایش تمایل جهت خرید و فروش این محصولات در خارج از میانمار، سبب شد تا مسئولان در تاریخ 1 تا 2 مارچ سال 2014 میلادی اولین حراج بین المللی این گوهر ها را، برگزار کردند. سازمان Belpreal که در زمینه تجارت مروارید فعالیت داشته، مسئولیت برگزاری این حراج برعهده داشته است. موسس این کمپانی در ارتباط با این حراج بیان کرده: ما بسیار مفتخریم که اولین فروش بین المللی مروارید طلایی میانمار را، در طول 40 سال از فعالیت خود بر عهده داشته ایم. همچنین وی اظهار در ارتباط با امکان دسترسی سایر متقاضیان به این گوهر ارزشمند، اظهار امیدواری کرده است.

سازمان Belpreal که در زمینه تجارت مروارید فعالیت داشته، مسئولیت برگزاری این حراج برعهده داشته است.

موسس این کمپانی در ارتباط با این حراج بیان کرده: ما بسیار مفتخریم که اولین فروش بین المللی مروارید طلایی میانمار را، در طول ۴۰ سال از فعالیت خود بر عهده داشته ایم.

همچنین وی در ارتباط با امکان دسترسی سایر متقاضیان به این گوهر ارزشمند، اظهار امیدواری کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۰۶ آبان ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/08/15
  '17:57
  دقیققا .شدیدا با جناب قربانی موافقم . واسه مام بیارید از این محصولات
  # 1 تصویر کاربری
  جواد قربانی
  1394/08/13
  '08:49
  پیشنهاد می کنم مسئولین جواهر بازار ضمن شرکت در نمایشگاه از این نوع مروارید ها هم خرید و با حصولات خودشون به مشتریان ارائه کنن.

برخی از مطالب مرتبط