مسابقه طراحی جواهرات سال ۲۰۱۵ در دبی

مسابقه طراحی جواهرات سال ۲۰۱۵ در دبی
مسابقه طراحی جواهرات سال 2015 در دبیReviewed by جواهربازار on Oct 18Rating: 3.5مسابقه طراحی جواهرات سال 2015 در دبیهفتمین مسابقات طراحی جواهرات (jewellery Design Awards 2015) در سال 2015 و در نمایشگاه بین المللی (Dubai International Jewellery Week (DIJW برگزار.

هفتمین مسابقات طراحی جواهرات (jewellery Design Awards 2015) در سال ۲۰۱۵ و در نمایشگاه بین المللی (Dubai International Jewellery Week (DIJW برگزار می شود.

 

Dubai-International-Jewellery-Week-page1

هدف از برگزاری این نمایشگاه کشف استعداد های برتر و همچنین جستجو بهترین طراحان، در این صنعت بوده است.

مسابقات jewellery Design Awards در حال حاضر به یکی از معتبرترین و مهمترین ماسبقات طراحی جواهرات در خاورمیانه تبدیل شده است.

این گونه مسابقات فرصت مناسبی جهت به نمایش گذاشتند دستاوردهای جدید و استعدادهای در حال ظهور، در دو قسمت آماتور و حرفه ای را در منطقه خاورمیانه فراهم می کند.

فینالیست های در این مسابقات توسط هیئت داوری بسیار مجرب انتخاب شده و برندگان و آثار آنها در طی مراسمی بسیار باشکوه در طول نمایشگاه International Jewellery Week معرفی شدند.

هفتمین مسابقات طراحی جواهرات (jewellery Design Awards 2015) در سال 2015 و در نمایشگاه بین المللی Dubai International Jewellery Week (DIJW) برگذار شد. هدف از برگزاری این نمایشگاه کشف استعداد های برتر و همچنین جستجو بهترین طراحان، در این صنعت بوده است. مسابقات jewellery Design Awards در حال حاضر به یکی از معتبرترین و مهمترین ماسبقات طراحی جواهرات در خاورمیانه تبدیل شده است. این گونه مسابقات فرصت مناسبی جهت به نمایش گذاشتند دستاوردهای جدید و استعدادهای در حال ظهور، در دو قسمت آماتور و حرفه ای را در منطقه خاورمیانه فراهم می کند. فینالیست های در این مسابقات توسط هیئت داوری بسیار مجرب انتخاب شده و برندگان و آثار آنها در طی مراسمی بسیار باشکوه در طول نمایشگاه International Jewellery Week معرفی شدند. این نمایشگاه جواهرات متنوعی در 10 سبک طراحی مختلف به نمایش گذاشته شد. لازم به ذکر است این نمایشگاه در تاریخ 9 سپتامبر سال 2015 میلادی مصادف با 18 الی 21 آذر ماه سال 1384 برگزار شده که در آن آثار برگزیده مسابقات به نمایش گذاشته شده بود. همچنین مهلت ارسال آثار شرکت کنندگان در مسابقه jewellery Design Awards 2015 تا 30 سپتامبر مصادف با 8 مهر ماه سال 1394 بوده است.

این نمایشگاه جواهرات متنوعی در ۱۰ سبک طراحی مختلف به نمایش گذاشته شد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه در تاریخ ۹ سپتامبر سال ۲۰۱۵ میلادی مصادف با ۱۸ الی ۲۱ آذر ماه سال ۱۳۹۴ برگزار می شود که در آن آثار برگزیده مسابقات به نمایش گذاشته خواهد شد.

همچنین مهلت ارسال آثار شرکت کنندگان در مسابقه jewellery Design Awards 2015 تا ۳۰ سپتامبر مصادف با ۸ مهر ماه سال ۱۳۹۴ بوده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  برغول
  1395/01/07
  '22:24
  کاش نمونه هایی از آثار برگزیده رو هم تو این بخش ببینیم.
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/08/15
  '17:39
  چقدر دوست دارم 1 بار هم که شده توی یه نمایشگاه جواهرات خارجی شرکت کنم

برخی از مطالب مرتبط