معرفی انواع قفل ساعت های مچی

معرفی انواع قفل ساعت های مچی
معرفی انواع قفل ساعت های مچیReviewed by جواهربازار on Sep 29Rating: 3.5معرفی انواع قفل ساعت های مچیدر ادامه انواع مدل های قفل ساعت مچی را معرفی خواهیم کرد: قفل های زبانه ای ( کمربندی ): این نوع قفل مثل کمربند های کلاسیک طراحی شده و در قسمت بند آن سوراخ

در ادامه انواع  مدل های قفل ساعت مچی را معرفی خواهیم کرد:

قفل های زبانه ای ( کمربندی ): این نوع قفل مثل کمربند های کلاسیک طراحی شده و در قسمت بند آن سوراخ هایی ایجاد شده  که با تنظیم سنجاق قفل با هر یک از سوراخ های بند می توان ساعت را محکم کرد.

معرفی انواع قفل ساعت های مچی

قفل پنهان: این نوع قفل دارای سه قاب بوده که در حالت بسته شدن دیده نمی شوند. قفل های پنهان در حالت بسته، یک دستبند یک پارچه را به نمایش می گذارد.

معرفی انواع قفل ساعت های مچی

قفل کلیپسی یا دیپلویانت (  deployant): قفل های کلیپسی مخصوص و ساعت های بند پلاستیکی و چرمی بوده که به خود بند متصل می شوند. انتهای بند، در اندازه دلخواه تنظیم شده و برای در دست کردن و در آوردن ساعت، قفل فلزی گسترش پیدا کرده و جمع می شود.

  • استفاده این نوع قفل موجب افزایش عمر ساعت می شود، زیرا ساعت در اندازه کردن به صورت مستقیم باز و بسته نمی شود.
  • همچنین با اندازه کردن ساعت یک قفل دایره شکل ایجاد شده که ریسک افتادن آن در هنگام در دست کردن و خارج کردن کاهش می دهد.

معرفی انواع قفل ساعت های مچی

قفل پلاکی (دو قفل): این نوع قفل در حقیقت مانند دستبند بوده که بر روی هم تا می شود. در این نوع قفل، از قفل دیگری نیز استفاده می شود که بعد از تا کردن بر روی آن بسته می شود.
از قفل پلاکی معمولا در ساعت های اسپرت استفاده می شود.

معرفی انواع قفل ساعت های مچی

قفل های فشاری (push-button clasp ): این نوع قفل های ساعت، به صورت تاشو بوده و با استفاده از دو زبانه کنار باز  بسته می شوند. این زبانه ها از باز و بسته شدن ناگهانی ساعت جلوگیری می کنند.

معرفی انواع قفل ساعت های مچی

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۰۸ مهر ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»

    برخی از مطالب مرتبط