مقدمه ای بر سنگ درمانی

مقدمه ای بر سنگ درمانی
مقدمه ای بر سنگ درمانیReviewed by جواهربازار on Aug 17Rating: 3.5مقدمه ای بر سنگ درمانیانسان ها در طول تاریخ به منظور شناخت سنگ ها و نحوه استفاده از آنها آزمایشات بسیاری انجام داده اند. سنت هیلدگارد بنژان در قرن هشتم

انسان ها  در طول تاریخ به منظور شناخت سنگ ها و نحوه استفاده از آنها آزمایشات بسیاری انجام داده اند.

stnc

سنت هیلدگارد بنژان در قرن هشتم میلادی، توانست بسیاری از بیماری ها را با استفاده از سنگ های مختلف درمان کند.

امروزه با پیشرفت علم و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توان با استفاده از نیروی سنگ ها و همچنین ارتعاشات منحصر بفرد موجود در آنها، این خاصیت بالقوه را به ویژگی بالفعل تبدیل کرد.

البته لازم به ذکر بوده نمی توان سنگ درمانی را جایگزین علم پزشکی در نظر گرفت، اما از این نوع درمان می توان به عنوان مکملی مناسب استفاده نمود.

در طی اخیر با توجه به افزایش آلودگی و پیدایش بیماری های جدید به منظور کاهش مواد و داروهای شیمیایی، علم پزشکی به سوی داروها و شیوه درمان طبیعی سوق داده شده و در همین راستا از سنگ ها و کانی های مختلف نیز استفاده می گردد.

25455

با توجه به بررسی های اخیر برخی از انواع بیماری ها به دلیل انسداد انرژی در بدن افراد بوده که به با استفاده از سنگ ها می توان، این نیروها را از بین برده و موجب آرامش افراد شد.

در گذشته نیز هر گونه استفاده از سنگ های قیمتی در جواهرات با اهداف درمانی انجام می شد، اما متاسفانه با گذشت زمان سنگ ها جنبه درمانی خود را از دست داده و جنبه زیبایی و هنری به خود گرفته اند.

سنگ ها در انتقال انرژی بسیار توانمند بوده و از طریقی کلیه موجودات می توانند به نوعی از انرژی موجود در سنگ ها استفاده کنند.

یکی از اولین تاثیرات استفاده از سنگ ها بر روی سطح بدن، بر ساختار ظریف و حساس آن بوده، و با ادامه یافتن استفاده از آنها این تاثیرات به مرور عمیق تر می گردند.

انرژی  هماهنگ در سنگ ها می تواند بیماری هایی که به دلیل ایجاد ناهماهنگی در بدن ایجاد شده است را تا حدی بهبود ببخشیده و تاثیرات این ناهماهنگی را از بین ببرد.

stones

لازم به ذکر است با باور بر توانایی برای غلبه به بیماری های مهلک، می توان روند بهبود را تسریع بخشید و احتمال ابتلا به بیماری ها را با تصوری مثبت به زندگی، می توان کاهش داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  طاهره اشعاری
  1394/07/24
  '08:17
  بسیار عالی. یک دنیا تشکر بابت اطلاعات خوبتان
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1394/05/30
  '00:38
  بسیار ممنون از اطلاعات مفیدتون

برخی از مطالب مرتبط