مناقصه کمیاب ترین الماس های کشور استرالیا

مناقصه کمیاب ترین الماس های کشور استرالیا
مناقصه کمیاب ترین الماس های کشور استرالیاReviewed by جواهربازار on Sep 14Rating: 3.5مناقصه کمیاب ترین الماس های کشور استرالیابرای اولین بار در تاریخ 30 ساله معدنی به نام آرگیل واقع در شمال غربی استرالیا، شرکت چند ملیتی Rio Tinto، سه الماس فانتزی قرمز را در یک مناقصه به فروش رساند.

برای اولین بار در تاریخ ۳۰ ساله معدنی به نام آرگیل واقع در شمال غربی استرالیا، شرکت چند ملیتی Rio Tinto، سه الماس فانتزی قرمز را در یک مناقصه به فروش رساند.

69879

در پیش نمایش این مناقصه، در سیدنی تصاویری از سه الماس بسیار نادر به نمایش درآمد که به نوعی با ارزش ترین الماس ها، در مجموعه گوهرهای شرکت Rio Tinto محسوب می شدند.

مدیر Argyle Pink Diamonds، ژوزفین جانسون در این خصوص اذعان داشته که وی از سال ۱۹۸۳ در این شروع به کار کرده و در این دوره زمانی تنها ۶ الماس با رنگ فانتزی توسط مرکز گوهر شناسی آمریکا، مورد تایید قرار رفته است.
جانسون در ادامه افزود، حضور یه تعداد از این گونه الماس ها در یک فروش، بسیار خاص و نادر محسوب می شود.

6596

بهترین محصولات سال ۲۰۱۳ معدن آرگین به همراه مجموعه ای از نگین ها، دارای رنگ متنوع و اندازه های قابل توجه در مناقصه Argyle Pink Diamonds به فروش رسیدند.

در این مجموعه یک الماس ۱۵۶ قیراطی به نام Argyle Phoenix (ققنوس آرگیل) درخشش به خصوصی داشت.
رنگ این الماس صورتی بوده و برای اولین بار در طی هشت سال اخیر چنین گوهری با وزن بیش از ۳ قیراط به حراج گذاشته شده بود.

برای اولین بار در تاریخ 30 ساله معدنی به نام آرگیل واقع در شمال غربی استرالیا، شرکت چند ملیتی Rio Tinto، سه الماس فانتزی قرمز را در یک مناقصه به فروش رساند. در پیش نمایش این مناقصه، در سیدنی تصاویری از سه الماس بسیار نادر به نمایش درآمد که به نوعی با ارزش ترین الماس ها، در مجموعه گوهرهای شرکت Rio Tinto محسوب می شدند. مدیر Argyle Pink Diamonds، ژوزفین جانسون در این خصوص اذعان داشته که وی از سال 1983 در این شروع به کار کرده و در این دوره زمانی تنها 6 الماس با رنگ فانتزی توسط مرکز گوهر شناسی آمریکا، مورد تایید قرار رفته است. جانسون در ادامه افزود، حضور یه تعداد از این گونه الماس ها در یک فروش، بسیار خاص و نادر محسوب می شود. بهترین محصولات سال 2013 معدن آرگین به همراه مجموعه ای از نگین ها، دارای رنگ متنوع و اندازه های قابل توجه در مناقصه Argyle Pink Diamonds به فروش رسیدند. در این مجموعه یک الماس 156 قیراطی به نام Argyle Phoenix (ققنوس آرگیل) درخشش به خصوصی داشت. رنگ این الماس صورتی بوده و برای اولین بار در طی هشت سال اخیر چنین گوهری با وزن بیش از 3 قیراط به حراج گذاشته شده بود. یکی دیگر از گوهر خاص غیر معمول به فروش رسیده در این حراج، الماسی قلب شکل آبی رنگ با نام Argyle Celestial (آرگیل آسمانی) بوده که از وزنی حدود 0.71 برخوردار بوده است. در این مناقصه مجموع 64 الماس، که از این میان 58 الماس به رنگ صورتی، 3 الماس به رنگ قرمز، 3 الماس آبی رنگ بفروش گذاشته شد. لازم به ذکر است کلیه الماس های ذکر شده توسط استادان شرکت Rio Tinto تراشیده شده اند. پیش نمایش این مناقصه در تاریخ 8 اکتبر سال 2013 میلادی (16 مهر 92) انجام گرفت.

یکی دیگر از گوهر های خاص غیر معمول به فروش رسیده در این حراج، الماسی قلب شکل آبی رنگ با نام Argyle Celestial (آرگیل آسمانی) بوده که از وزنی حدود ۰٫۷۱ برخوردار بوده است.

78788

در این مناقصه مجموع ۶۴ الماس، که از این میان ۵۸ الماس به رنگ صورتی، ۳ الماس به رنگ قرمز، ۳ الماس آبی رنگ به فروش گذاشته شد.

لازم به ذکر است کلیه الماس های ذکر شده توسط استادان شرکت Rio Tinto تراشیده شده اند.

پیش نمایش این مناقصه در تاریخ ۸ اکتبر سال ۲۰۱۳ میلادی (۱۶ مهر ۹۲) انجام گرفت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  برغول
  1395/01/07
  '22:05
  چه خوشگل هستند هر کدوم یک زیبایی خاصی دارند
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/07/02
  '14:37
  چه جالب من نمی دونستم الماس قرمز هم داریم

برخی از مطالب مرتبط