نحوه تراش Old European Cut در سنگ های قیمتی

نحوه تراش Old European Cut در سنگ های قیمتی
نحوه تراش Old European Cut در سنگ های قیمتیReviewed by جواهربازار on May 24Rating: 3.5نحوه تراش Old European Cut در سنگ های قیمتیاین روش تراش که به روش سنتی اروپایی (Old European Cut) مشهور بوده و دارای تعداد زیادی سطوح کوچک می باشد. جالب است بدانید این روش به عنوان پایه و اساس ...

این روش تراش که به روش سنتی اروپایی (Old European Cut) مشهور بوده و دارای تعداد زیادی سطوح کوچک می باشد.

نحوه تراش Old European Cut در سنگ های قیمتی

جالب است بدانید این روش به عنوان پایه و اساس تراش برلیان شناخته شده است.

تراش Old European Cut  این روش برش که به روش سنتی اروپایی (Old European Cut) مشهور بوده و دارای تعداد زیادی سطوح کوچک می باشد. جالب است بدانید این روش به عنوان پایه و اساس تراش برلیان شناخته شده است. این تراش در قرن هیجدهم میلادی به خصوص سال 1919 بسیار محبوب بوده تا جایی هنوز می توان جواهراتی را با این روش در عتیقه فروشی های یافت. تراش Old European Cut بر اساس اندازه گیری های دقیق در ابعاد الماس ایجاد شده تا بتواند درخشندگی گوهر را به خوبی، به نمایش بگذارد. از این نوع تراش قبل از به وجود آمدن اره الماس استفاده می شد، زمانی که کلیه تراش ها تنها با استفاده از دست انجام می شدند. در تراش Old European Cutنیز همچون تراش Old Mine Cut رنگ نگین تا حدی پنهان شده و تنگ روشن تر دیده می شود. یکی از ویژگی های بارز در تراش Old European Cut وجود Culet باز است که سبب شده گوهر در زیر نور شمع نیز بسیار جذاب و زیبا به نظر آید. همچنین لازم به ذکر است در تراش Old European نیز همچون تراش Old Mine Cut، رنگ اصلی گوهر تا حدی پنهان بوده و روشن تر به نظر می آید.

این تراش در قرن هیجدهم میلادی به خصوص سال ۱۹۱۹ بسیار محبوب بوده تا جایی هنوز می توان جواهراتی را با این روش در عتیقه فروشی های یافت.

تراش Old European Cut بر اساس اندازه گیری های دقیق در ابعاد الماس ایجاد شده تا بتواند درخشندگی گوهر را به خوبی، به نمایش بگذارد.

از این نوع تراش قبل از به وجود آمدن اره الماس استفاده می شد، زمانی که کلیه تراش ها تنها با استفاده از دست انجام می شدند.

در  تراش  Old European Cutنیز همچون تراش Old Mine Cut رنگ نگین تا حدی پنهان شده و تنگ روشن تر دیده می شود.

نحوه تراش Old European Cut در سنگ های قیمتی

یکی از ویژگی های بارز در تراش Old European Cut وجود Culet باز است که سبب شده گوهر در زیر نور شمع نیز بسیار جذاب و زیبا به نظر آید.

همچنین لازم به ذکر است در تراش Old European نیز همچون تراش Old Mine Cut، رنگ اصلی گوهر تا حدی پنهان بوده و روشن تر به نظر می آید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 1 تصویر کاربری
  ن محمدی
  1395/03/25
  '11:48
  مطالبش جالب بود یه چیز جدید یاد گرفتم

برخی از مطالب مرتبط