پرداه برداری از انگشتر الماس Fancy vivid blue diamond

پرداه برداری از انگشتر الماس Fancy vivid blue diamond
پرداه برداری از انگشتر الماس Fancy vivid blue diamondReviewed by جواهربازار on Jan 3Rating: 3.5پرداه برداری از انگشتر الماس Fancy vivid blue diamondیکی از شرکت های آمریکایی با نام One and Only One در تاریخ 5 می سال 2013میلادی از انگشتری با گوهر های بسیار کمیاب و نادر پرده برداری کرده است.

یکی از شرکت های آمریکایی با نام One and Only One در تاریخ ۵ می سال ۲۰۱۳میلادی از انگشتری با گوهر های بسیار کمیاب و نادر پرده برداری کرده است.

196759

بر روی این انگشتر، الماس آبی Fancy vivid blue diamond به عنوان گوهر اصلی مورد استفاده قرار گرفته که حدود ۳٫۵ قیراط وزن دارد.

در فضای خالی ما بین این الماس و حلقه این انگشتر از دو عدد الماس صورتی، هر یک با وزن حدودی ۰٫۹۳ قیراط پر شده است.

 رونمایی از انگشتر الماس آبی یکی از شرکت های آمریکایی با نام One and Only One در تاریخ 5 می سال 2013میلادی از انگشتری با گوهر های بسیار کمیاب و نادر پرده برداری کرده است. بر روی این انگشتر الماس آبی Fancy vivid blue diamond به عنوان گوهر اصلی مورد استفاده قرار گرفته که حدود 305 قیراط وزن دارد. در فضای خالی ما بین این الماس و حلقه این انگشتر از دو عدد الماس صورتی، هر یک با وزن حدودی 0.93 قیراط پر شده است. لازم به ذکر است ارزش بالا وکمیابی این انگشتر توسط مرکز گوهر شناسی آمریکا (GIA) مورد تایید قرار گرفت است. در حال حاظر مشاده این انگشتر تنها از طریق وقت قبلی و در دفتر این شرکت مقدور می باشد. Padulo Prive، مدیر عامل این شرکت که به عنوان مشاور جواهرساز در برخی از برند های لوکس نیز فعالیت می کند در ارتباط با این گوهر گفته: الماس آبی Fancy vivid blue diamond مورد استفاده در این انگشتر یکی از سه الماس آبی موجود در دنیا می باشد بالا تر از3 قیراط وزن دارد. رونمایی از انگشتر الماس آبی یکی از شرکت های آمریکایی با نام One and Only One در تاریخ 5 می سال 2013میلادی از انگشتری با گوهر های بسیار کمیاب و نادر پرده برداری کرده است. بر روی این انگشتر الماس آبی Fancy vivid blue diamond به عنوان گوهر اصلی مورد استفاده قرار گرفته که حدود 305 قیراط وزن دارد. در فضای خالی ما بین این الماس و حلقه این انگشتر از دو عدد الماس صورتی، هر یک با وزن حدودی 0.93 قیراط پر شده است. لازم به ذکر است ارزش بالا وکمیابی این انگشتر توسط مرکز گوهر شناسی آمریکا (GIA) مورد تایید قرار گرفت است. در حال حاظر مشاده این انگشتر تنها از طریق وقت قبلی و در دفتر این شرکت مقدور می باشد. Padulo Prive، مدیر عامل این شرکت که به عنوان مشاور جواهرساز در برخی از برند های لوکس نیز فعالیت می کند در ارتباط با این گوهر گفته: الماس آبی Fancy vivid blue diamond مورد استفاده در این انگشتر یکی از سه الماس آبی موجود در دنیا می باشد بالا تر از3 قیراط وزن دارد.

لازم به ذکر است ارزش بالا و کمیابی این انگشتر توسط مرکز گوهر شناسی آمریکا (GIA) مورد تایید قرار گرفت است.

در حال حاضر مشاهده این انگشتر تنها از طریق وقت قبلی و در دفتر این شرکت مقدور می باشد.

Padulo Prive، مدیر عامل این شرکت که به عنوان مشاور جواهرساز در برخی از برند های لوکس نیز فعالیت می کند در ارتباط با این گوهر گفته: الماس آبی Fancy vivid blue diamond مورد استفاده در این انگشتر یکی از سه الماس آبی موجود در دنیا می باشد بالا تر از۳ قیراط وزن دارد.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 2 تصویر کاربری
  برغول
  1394/12/26
  '17:38
  اطلاعات مفیدی ارائه شده. ممنون
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/10/14
  '20:15
  حتی دیدنشم نیازمند تعیین وقت قبلیه چ جالب

برخی از مطالب مرتبط