گراف صورتی ، گران قیمت ترین الماس صورتی در جهان

گراف صورتی ، گران قیمت ترین الماس صورتی در جهان

الماس Graff Pink یکی از با ارزش ترین و نادرترین الماس های صورتی موجود در جهان است که ۲۴٫۷۸ قیراط وزن دارد.

222

هری وینستون یکی از جواهر شناسان مشهور آمریکا در ارتباط با این الماس زیبا عنوان داشته: این الماس قبل از فروش جز یکی از ۱۰ الماس گران قیمت موجود در دنیا شناخته می شد.

البته در ارتباط با این الماس اطلاعات زیادی در دست نیست اما این سنگ در سال ۱۹۵۰ توسط هری وینستون به فردی ناشناس فروخته شد.

این گوهر بار دیگر توسط شرکت Sotheby بر روی انگشتری قرار گرفته و در سال ۲۰۱۰ به حراج گذاشته شد.

الماس Graff Pink با قیمت ۴۶ میلیون دلار (۲۹ میلیون یورو) در این حراجی به فروش رسید.

بنابر نظر موسسه گوهرشناسی آمریکا (GIA) این سنگ در دسته الماس های صورتی پررنگ (Fancy intense pink) قرار گرفته که جز رنگ های کمیاب در سنگ های قیمتی می باشد.
لازم به ذکر است بر اساس گزارشات تنها حدود ۲ درصد از الماس های موجود در جهان به این رنگ هستند.

 گران ترین الماس صورتی جهان الماس Graff Pink یکی از با ارزش ترین و نادرترین الماس های صورتی موجود در جهان است که 24.78 قیراط وزن دارد. هری وینستون یکی از جواهر شناسان مشهور آمریکا در ارتباط با این الماس زیبا عنوان داشته: این الماس قبل از فروش جز یکی از 10 الماس گران قیمت موجود در دنیا شناخته می شد. البته در ارتباط با این الماس اطلاعات زیادی در دست نیست اما این سنگ در سال 1950 توسط هری وینستون به فردی ناشناس فروخته شد. این گوهر بار دیگر توسط شرکت Sotheby بر روی انگشتری قرار گرفته و در سال 2010 به حراج گذاشته شد. الماس Graff Pink با قیمت 46 میلیون دلار (29 میلیون یورو) در این حراجی به فروش رسید. بنابر نظر موسسه گوهرشناسی آمریکا (GIA) این سنگ در دسته الماس های صورتی پررنگ (Fancy intense pink) قرار گرفته که جز رنگ های کمیاب در سنگ های قیمتی می باشد. لازم به ذکر است بر اساس گزارشات تنها حدود 2 درصد از الماس های موجود در جهان به این رنگ هستند. به تازگی یک میلیاردر 72 ساله از کشور بریتانیا، به نام لورنس گراف این الماس را برای کلکسیون شخصی خود خریداری کرده است. با توجه به این موضوع که تا کنون برای این الماس زیبا نامی در نظر گرفته نشده، وی عنوان Graff Pink بر روی این سنگ قیمتی گذاشت. وی در ارتباط با خرید این گوهر اظهار داشته: گراف صورتی یکی از شگفت انگیز ترین سنگ های قیمتی هست که وی تا کنون و در طول زندگی حرفه ای خود دیده و از خرید آن بسیار خرسند است. گران ترین الماس صورتی جهان الماس Graff Pink یکی از با ارزش ترین و نادرترین الماس های صورتی موجود در جهان است که 24.78 قیراط وزن دارد. هری وینستون یکی از جواهر شناسان مشهور آمریکا در ارتباط با این الماس زیبا عنوان داشته: این الماس قبل از فروش جز یکی از 10 الماس گران قیمت موجود در دنیا شناخته می شد. البته در ارتباط با این الماس اطلاعات زیادی در دست نیست اما این سنگ در سال 1950 توسط هری وینستون به فردی ناشناس فروخته شد. این گوهر بار دیگر توسط شرکت Sotheby بر روی انگشتری قرار گرفته و در سال 2010 به حراج گذاشته شد. الماس Graff Pink با قیمت 46 میلیون دلار (29 میلیون یورو) در این حراجی به فروش رسید. بنابر نظر موسسه گوهرشناسی آمریکا (GIA) این سنگ در دسته الماس های صورتی پررنگ (Fancy intense pink) قرار گرفته که جز رنگ های کمیاب در سنگ های قیمتی می باشد. لازم به ذکر است بر اساس گزارشات تنها حدود 2 درصد از الماس های موجود در جهان به این رنگ هستند. به تازگی یک میلیاردر 72 ساله از کشور بریتانیا، به نام لورنس گراف این الماس را برای کلکسیون شخصی خود خریداری کرده است. با توجه به این موضوع که تا کنون برای این الماس زیبا نامی در نظر گرفته نشده، وی عنوان Graff Pink بر روی این سنگ قیمتی گذاشت. وی در ارتباط با خرید این گوهر اظهار داشته: گراف صورتی یکی از شگفت انگیز ترین سنگ های قیمتی هست که وی تا کنون و در طول زندگی حرفه ای خود دیده و از خرید آن بسیار خرسند است.

به تازگی یک میلیاردر ۷۲ ساله از کشور بریتانیا، به نام لورنس گراف این الماس را برای کلکسیون شخصی خود خریداری کرده است.
با توجه به این موضوع که تا کنون برای این الماس زیبا نامی در نظر گرفته نشده، وی عنوان Graff Pink بر روی این سنگ قیمتی گذاشت.

وی در ارتباط با خرید این گوهر اظهار داشته: گراف صورتی یکی از شگفت انگیز ترین سنگ های قیمتی هست که وی تا کنون و در طول زندگی حرفه ای خود دیده و از خرید آن بسیار خرسند است.

 

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 5 تصویر کاربری
  سجاد مهربان نیا
  1395/04/06
  '19:03
  بزرگی می فرماید :زندگی در زیبایی نمو پیدا می کند
  به انداز ه ایی زیباست که من نوعی ناتوان مانده ام از پیدا کردن کلماتی برای ساخت جمله ای که این زیبای خفته را وصف کنم
  # 4 تصویر کاربری
  مهدی نظری
  1395/03/25
  '10:23
  خیلی زیبا ست واقعا رویایی
  # 3 تصویر کاربری
  یوسف علیپور
  1395/02/02
  '13:59
  زیباست ولی حیف که نادر و گرانبهاست
  # 2 تصویر کاربری
  برغول
  1394/12/26
  '17:37
  چه قدر اینها باشکوه و چشمنواز هستند
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/10/14
  '20:16
  واای چقدر زیبایی و شکوه داره عکس دوم خییلی عالی نشونش داده

برخی از مطالب مرتبط