یکی از بزرگترین حراج های مروارید طبیعی در لندن

یکی از بزرگترین حراج های مروارید طبیعی در لندن
یکی از بزرگترین حراج های مروارید طبیعی در لندنReviewed by جواهربازار on Nov 1Rating: 3.5یکی از بزرگترین حراج های مروارید طبیعی در لندندر این حراج یک گردنبند مروارید با قیمت 1.6 میلیون دلار به فروش رسید. یکی دیگر از قطعات خیره کننده در این حراج یک سنجاق سینه از جنس الماس و مروارید

کمپانی Chiristie s در زمینه تجارت و حراج آثار هنری فعالیت دارد.

این کمپانی در تاریخ ۵ ژوئن سال ۲۰۱۳ در شهر لندن، حراجی با نام Important Jewels برگزای کرد.

در این حراج یک گردنبند مروارید با قیمت ۱٫۶ میلیون دلار به فروش رسید.

Christies_natural_pearl_necklace

در این گردنبند از سه ردیف مروارید استفاده شده بود که هرکدام از این گوهر ها در اندازه های مختلفی ، بین ۱۰٫۷ تا ۴٫۱ میلی متر بوده اند.

یکی دیگر از قطعات خیره کننده در این حراج یک سنجاق سینه از جنس الماس و مروارید بوده ه به صورت اشکی شکل طراحی شده بود.

حراج مروارید های طبیعی برگزار شد کمپانی Chiristie s در زمینه تجارت و حراج آثار هنری فعالیت دارد. این کمپانی در تاریخ 5 ژوئن سال 2013 در شهر لندن، حراجی با نام Important Jewels برگزای کرد. در این حراج یک گردنبند مروارید با قیمت 1.6 میلیون دلار به فروش رسید. در این گردنبند از سه ردیف مروارید استفاده شده بود که هرکدام از این گوهر ها در اندازه های مختلفی ، بین 10.7 تا 4.1 میلی متر بوده اند. یکی دیگر از قطعات خیره کننده در این حارج یک سنجاق سینه از جنس الماس و مروارید بوده ه به صورت اشکی شکل طراحی شده بود. این سنجاق سینه دارای مرواریدی با طول 2.8 سانتی متر بوده که به نوعی یک مروارید درشت محسوب می شد. همچنین لازم به ذکر است این سنجاق سینه با قیمتی حدود 663.829 دلار فروخته شد. جالب است ذکر شود، حراج این سنجاق سینه با قیمتی حدود 38 تا 35 دلار آغاز شده بود، بنابراین این قطعه مروارید درشت حدود 17 برابر قیمت اولیه خود به فروش رسید. Keith Penton رئیس بخش جواهرات کمپانی کریستیز این حراج را بسیار باورنکردنی و پر شور توصیف کرده چرا که در آن حدود 30 درصد از گوهر ها به صورت اینترنتی به فروش رسیدند. این حراج در مجموع حدود 13.42 میلیون دلار درآمد داشت.

این سنجاق سینه دارای مرواریدی با طول ۲٫۸ سانتی متر بوده که به نوعی یک مروارید درشت محسوب می شد.

همچنین لازم به ذکر است این سنجاق سینه با قیمتی حدود ۶۶۳٫۸۲۹ دلار فروخته شد.

جالب است ذکر شود، حراج این سنجاق سینه با قیمتی حدود ۳۸ تا ۳۵ دلار آغاز شده بود، بنابراین این قطعه مروارید درشت حدود ۱۷ برابر قیمت اولیه خود به فروش رسید.

Keith Penton رئیس بخش جواهرات کمپانی کریستیز این حراج را بسیار باورنکردنی و پر شور توصیف کرده چرا که در آن حدود ۳۰ درصد از گوهر ها به صورت اینترنتی به فروش رسیدند.

این حراج در مجموع حدود ۱۳٫۴۲ میلیون دلار درآمد داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۴ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 3 تصویر کاربری
  هاجر زیتونی
  1394/12/18
  '08:02
  مطلب خواندنی و جالبی بود ممنون
  # 2 تصویر کاربری
  غلامحسینی
  1394/11/05
  '23:29
  من مروارید رو خیلی دوست دارم
  # 1 تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/08/15
  '18:02
  مروارید همیشه زیبا و جذاب و دوست داشتیه . ایشالا مبارک خریداراش :))

برخی از مطالب مرتبط