یکی از جدیدترین ساعت های برند سیکو

یکی از جدیدترین ساعت های برند سیکو
یکی از جدیدترین ساعت های برند سیکوReviewed by ج on Sep 14Rating: 3.5یکی از جدیدترین ساعت های برند سیکو به تازگی یکی از جدیدترین ساعت های برند سیکو رونمایی شده است. جالب است بدانید از این ساعت خیره کننده تنها تعداد 30 عدد تولید شده و تزئین آن توسط یک هنرمند ..

به تازگی یکی از جدیدترین ساعت های برند سیکو رونمایی شده است.

 جالب است بدانید از این ساعت خیره کننده تنها تعداد ۳۰ عدد تولید شده و تزئین آن توسط یک هنرمند ژاپنی و با استفاده از تکنیک های مخصوص و توسط دست صورت گرفته است.

یکی از جدیدترین ساعت های برند سیکو

 موتور این ساعت توان ذخیره انرژی تا ۳۷ ساعت را داشته و در هر شبانه روز تنها ۱۵ ثانیه خطا دارد.

در تزئین این ساعت از تعداد ۲۶ قطعه جواهر استفاده شده و بدنه ان نیز از جنس طلا سفید می باشد.

لازم به ذکر است جنس صفحه این ساعت از مروارید، صدف و لاک جانوران دریایی بوده و شیشه ان از کریستال یاقوت کبود است.

این ساعت یکی از دومین و جدیدترین محصولات برند سیکو بوده که به تازگی رونمایی شده است.  جالب است بدانید از این ساعت خیره کننده تنا تعداد 30 عدد تولید شده است. این محصول جدید سیکو توسط یک هنرمند ژاپنی و با استفاده از تکنیک های مخصوصی و توسط دست صورت گرفته است. در هر شبانه روز خطایی حدود 15 ثانیه دارد و تا 37 ساعت انرژی را ذخیره می کند، به تعداد 26 عدد جواهر در آن به کار رفته و جنس بدنه ی آن ساخته شده از طلای سفید است   موتور این ساعت توانید ذخیره انرژی تا 37 ساعت را داشته و در هر شبانه روز تنها 15 ثانیه خطا دارد. در تزئین این ساعت از تعداد 26 قطعه جواهر استفاده شده و بدنه ان نیز از جنس طلا سفید می باشد. لازم به ذکر است جنس صفحه این ساعت از مروارید، صدف و لاک جانوران دریایی بوده و شیشه ان از کریستال یاقوت کبود است. بند بکار رفته در ساعت نیزاز از جنس پوست تمساح می باشد. عرض این ساعت حدود 38 میلی متر و ضخامت ان نیز 7.3 میلی متر است. کمپانی سیکو این ساعت را تا عمق 300 مترضد آب اعلام کرده و قیمت آن را حدود 4800000 دلار می باشد.

بند بکار رفته در ساعت نیزاز از جنس پوست تمساح می باشد.

عرض این ساعت حدود ۳۸ میلی متر و ضخامت ان نیز ۷٫۳ میلی متر است.

کمپانی سیکو این ساعت را تا عمق ۳۰۰ مترضد آب اعلام کرده و قیمت آن را حدود ۴۸۰۰۰۰۰ دلار می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برای مشاهده محصولات مورد نظر خود ، بر روی عنوان آن کلیک کنید :

این مقاله (مطلب) در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ و توسط جواهربازار تهیه و تنظیم شده است. تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به جواهربازار بوده و طبق قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان هر گونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»

    برخی از مطالب مرتبط