جواهربازارجستجو
منوی دسته‌بندی محصولات
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ إِنَّ اللَّهَ هُوَ الرَّزَّاقُ ذُو الْقُوَّةِ الْمَتِینُ
جواهربازار جواهرات نقره ، سنگ‌های قیمتی و کالای لوکس
051  38793275 ~ 8
0915 520 17 68
خانه » آموزشی » تاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افراد
کوپن تخفیف

تاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افراد

بازدید : 1.971
شما هم امتیاز دهید :
تاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افرادهر یک از افراد در جامعه دارای شغل خاصی می‌باشد در صورتی که از گوهر‌های مربوط به شغل خود استفاده نماید امکان موفقیت آنها در زمینه شغلی شان بیشتر خواهد شد.
مروارید :
افرادی که به نوعی با فلزات سروکار دارند مانند لوازم مهندسی، کامپیوتر، ابزاروآلات موسیقی، بهتر است از مروارید به عنوان گوهر خوش یمن خود استفاده کنند.
 زمرد :
کارکنان فعال در موسسات و اشخاصی که قراردادی کار می کنند، همچون فروشندگان، تولید کنندگان لباس، کارکنان صنعت نفت و همچنین افرادی که در زمینه تزئینات و محصولات کاغذی فعالیت دارند، می‌بایست زمرد را به عنوان جواهر خوش یمن خود برگزینند.
الماس :
کارمندان ادارات و افرادی که در زمینه کشاورزی، تولید لبنیات، سبزیجات، باغبانی و مرغداری کار می کنند، بهتر است الماس را به عنوان جواهر مناسب مد نظر داشته باشند.
یاقوت سرخ :
افرادی که در پست‌ها حکومتی و سیاسی هستند و یا در زمینه خدمات رفاهی و اجتماعی فعالیت دارند بهتر است از سنگ یاقوت استفاده کنند.
همچنین به افراد مشغول در زمینه موسیقی؛ بازیگری و هنر پیشنهاد می‌شود این سنگ را به عنوان جواهر مورد استفاده قرار دهند.
مرجان :
کارمندان پلیس، ارتش، خدمات املاک و هتل‌ها و همچنین افراد مشغول در صنعت برق بهتر است از مرجان قرمز به عنوان سنگ خوش یمن استفاده کنند تا در حرفه خود موفق تر عمل کنند.
یاقوت زرد :
کارکنان سازمان‌های خیریه، مذهبی و و اشخاصی که در زمینه هنر، آموزش، امور مالی فعالیت دارند، می‌بایست یاقوت زرد را به عنوان سنگ جواهر خوش یمن خود استفاده کنند.
یاقوت کبود :
کارکنان حاضر در صنایع فولاد سازی و آهن الات، مصالح ساختمانی بهتر است یاقوت کبود به عنوان جواهر مورد ارتباط با حیطه کاری خود در نظر داشته باشند.
چشم گربه :
تولیدکنندگان صنعت هنر همچون فیلم سازان، کارگردانان و همچنین روزنامه نگاران و کارمندان موسسات انتشاراتی و دارویی بهتر است از سنگ چشم گربه جهت پیشرفت در حرفه خود استفاده کنند. تاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افرادتاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افرادتاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افرادتاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افرادتاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افرادتاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افرادتاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افرادتاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افرادتاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افرادتاثیرات گوهر‌های مختلف در موفقیت شغلی افراد

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام :
ایمیل :
استان :
شهر :
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  # 6تصویر کاربری
  فاطمه سورانی
  1395/03/22
  '13:59
  مقاله ایی بسیار مفید و ارزنده ای بود سپاس از جواهر بازار
  # 5تصویر کاربری
  مهمان
  1395/01/18
  '09:01
  پس حسابدارا چی؟ : -(
  # 4تصویر کاربری
  برغول
  1394/12/26
  '17:05
  چه مطالب جالب و قشنگی درج شده. خیلی خواندنی بود
  # 3تصویر کاربری
  ساجده افشار
  1394/11/29
  '21:45
  خیلی خیلی برام جالب بود مثل همیشه عالی بود جواهربازار
  # 2تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1394/11/28
  '21:15
  وو .این دیگه خییلی جدید بود .عالی بود مطلبش خیلی ممنون
  # 1تصویر کاربری
  وحید محمدی
  1394/11/28
  '01:39
  واقعا مطلب جالبی بود اطلاعاتم بیشتر شد ممنون
صدف‌ها و نیروی شفا بخش آنها

صدف‌ها و نیروی شفا بخش آنها

صدف‌های دریایی از موجودات دریایی به عنوان منبع اولیه غذا استفاده می کنند. این موجودات نیز همانند سایر سنگ‌ها و مواد طبیعی، دارای خواص و [...]

بیشتر بخوانید »
منوی محصولات