جدیدترین محصولات

آکوامارین

  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate

  سنگ آکوامارین و خواص آن

  سنگ آکوامارین به معنی آب دریاست و دلیل نام گذاری آکوامارین شباهت این سنگ به آب دریا می‌باشد. سنگ آکوامارین به دلیل استحکام و مقاومتی که دارد در جواهرسازی استفاده می‌شود و بهترین نوع آن در برزیل یافت می‌شود. سنگ آکوامارین از بریلیم، سیلیکات آلومینیوم و بخشی از مواد معدنی خانواده بریل تشکیل می شود.بریل می تواند رنگ های بسیاری داشته باشد، اما زمانی که به رنگ آبی یا آبی – سبز باشد به آن آکوامارین می گوییم.هنگامی که ماگما در زیر پوسته زمین، با سنگ های معدنی غنی با نام پگماتیت تعامل داشته باشد. بدین ترتیب حرارت آن بالا می رود و سنگ آکوامارین را می سازد. پگماتیت ها سنگ هایی هستند که در مراحل نهایی بلور سازی ماگما شکل می گیرند. تقریبا همه آکوامارین ها بوسیله پگماتیت تشکیل می شوند. آکوامارین رنگبندی متنوعی داشته ولی بیشتر در طیف رنگی آبی به شکل بلور یافت می‌شود. بلورهای سنگ آکوامارین مانند بلورهای زمرد می‌باشد. سنگ [...]

  مشاهده کامل مقاله (سنگ آکوامارین و خواص آن)
  عکس آکوامارین
  خرید ، قیمت و خواص آکوامارین اصل (لیست امروز 13 آذر)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  الهام حسن شیری (اصفهان / کاشان) خریدار این محصول
  1402/3/12
  درود بر شما، دنبال محصولات آکوامارین بودم که فقط این دستبند زیبا موجود بود. سریع سفارش دادم. منتظر شارژ گردنبندهای اکوامارین هیتم.
  آواتار
  بهناز معین (زنجان / زنجان) خریدار این محصول
  1402/2/8
  همانطور مطابق شکل فرستاده بودند، ممنون از شما که شرایط خرید آنلاین رو فراهم کردید کسانی که مشهد زندگی نمیکنند از سایت شما خرید داشته باشند.
  آواتار
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1402/1/17
  چقدر طیف رنگی مهره های این دستبند زیبا هستن ...نگینهای محبوبی هم به کار رفته ...عالیه
  آواتار
  سیده مریم اسحاقی (گیلان / رشت) خریدار این محصول
  1400/11/1