جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. انگشتر

انگشتر حرزدار

  rateraterateraterate
  حرز در لغت به معنای محصور و محکم است. درکتاب اصول کافی نیز حرز به معنی پناهگاه و جایگاه محکم است و برای دفع بلا، چشم‌ زخم و ایجاد حس امنیت نیز به کار می‌رود. هرکس از این دعا استفاده کند از گزند‌ها و خطر‌ها مصون می‌ماند. این دعای بجا مانده از سمت پیامبران و ائمه جزو مشهور‌ترین دعاهایی است که امروزه نیز به روش‌های مختلف از آن استقبال و استفاده می‌شود. از جمله زیورآلاتی که امروزه مورد استقبال قرار‌گرفته است می‌توان به انگشتر حرز و مدال حرز اشاره نمود. شما می‌توانید انواع انگشتر حرز را با کیفیت بالا، همراه با ضمانت از جواهربازار خریداری کنید.
  • انگشتر حرز چیست؟

   در زمان‌های قدیم افراد دعای حرز را به بازوی خود می‌بستند اما امروزه، با‌ گذشت زمان افرادی که در این زمینه تجربه داشتند تصمیم گرفتند انگشترهایی تولید کنند که دعای حرز را بتوان روی آن حک کرد؛ این امر باعث شد زنان و مردان زیادی با سلیقه‌هایی متفاوت از خرید انگشتر حرز استقبال کنند و انگشتر حرز به جواهری محبوب میان مسلمانان تبدیل شد. انگشتر حرز یکی ازانگشتر‌هایی است که در‌ارتباط با دعای حرز بوده و دعای حرز حتما روی آن خوانده می‌شود. جنس انگشتر‌های حرز غالبا از جنس نقره و برنج است و در آن سنگ‌هایی نظیر عقیق نیز استفاده می‌شود.
  • خواص انگشتر حرز چیست؟

   • دفع بلا 
   • رفع چشم زخم
   • دفع سحر و جادو
   • حفاظت در برابر دشمنی و حیله
   • حفظ آبرو
   • حفظ از بیماری 
   • مصون ماندن از فقر و بدبختی
   • جلوگیری از مریضی و اذیت و آزار
  • طریقه نگهداری از انگشتر‌ حرز چگونه است؟

   اگر انگشتر حرز شما از جنس نقره است بهتر است در‌ هنگام استفاده از عطر و ادکلن از تماس این مواد با انگشتر خود خودداری کنید.
   انگشتر حرز نقره را در کنار باقی زیورآلات خود نگهداری نکنید.به هنگام خواب انگشتر حرز خود را در‌بیاورید تا از خراشیدگی آن جلوگیری کنید.
   در هنگام حمام یا رفتن به استخر به علت رطوبت و کلر موجود در آب از همراه بردن انگشتر حرز خود پرهیز کنید. برای نگهداری از سنگ عقیق موجود در انگشتر حرز نیز می‌توانید پنبه‌ای مرطوب را روی آن کشیده و از تماس مکرر آن با مواد شوینده و آب خودداری کنید. برای پاکسازی این نوع سنگ نیز می‌توانید از خاک، روغن، آب و برنج نیز استفاده کنید.
  • قیمت انگشتر حرز چقدر است؟

   همانطور که می‌دانید نوع فلز بدنه و سنگ استفاده شده در انگشتر حرز بر قیمت آن تاثیر دارد. امکان خرید انواع انگشتر حرز زنانه و مردانه با قیمت مناسب و تنها با چند کلیک از سایت جواهربازار فراهم شده است. شما می‌توانید انگشتر حرز ارزان را در محدوده قیمتی 228٫000 تومان و انگشتر حرز گران را در محدوده قیمتی 1٫250٫000 تومان از جواهربازار خریداری کنید.
  تصویر عکس خرید ، قیمت و خواص انگشتر حرز اصل
  خرید ، قیمت و خواص انگشتر حرز اصل

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1401/9/14
  '1:29
  آواتار
  سمیه سعادتی (خراسان جنوبی / سربیشه)
  1401/9/8
  '17:58
  سلام علیکم،انگشتر ساده و زیبایی است.
  آواتار
  حسین عالی پور (بوشهر / خورموج) خریدار این محصول
  1401/8/8
  '18:37
  از مجموعه جواهربازار تشکر میکنم هم ازنظر کیفیت محصول وهم قیمتها مناسب می باشد چندنفر ازهمکاران هم خواستند سفارش بدهند . برای سایز انگشتر ***
  سلام‌و ضمن تشکر از محبت شما
  در ارتباط با سایز انگشتر که سوال فرمودید ، همکاران پیگیری خواهند نمود.
  آواتار
  سینا بیات (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1401/8/4
  '17:41
  سبد خریدثبت سفارشE