جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. انگشتر

انگشتر حکاکی خطی مذهبی

  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  استفاده از انگشتر حکاکی خطی مذهبی در بین همه‌ی اقشار و سنین مختلف رایج است. یکی از راه‌هایی که سبب می‌شود انگشتر جذاب‌ و ارزشمند‌ی داشته باشیم حکاکی کردن به روی نگین آن است. گاه برای بهره بردن از خواص برخی اذکار می‌توانیم آن‌ها را به روی نگین انگشتر خود حک کنیم. اگر به دنبال یک فروشگاه معتبر برای خرید انگشترهای حکاکی شده هستید جواهربازار شما را در داشتن خریدی مطمئن یاری می‌کند.
  • قیمت انگشتر حکاکی خطی مذهبی چقدر است؟

   انگشترهایی که دارای حکاکی هستند نسبت به سایر انگشترها ارزش بالاتری دارند زیرا هنر دست استاد و زمانی که برای جان بخشیدن به سنگ صرف شده بسیار گرانبهاست. اگر شما هم اهل این هستید که سنگ‌هایی ارزشمند با حکاکی‌هایی مفید و جذاب داشته باشید جواهربازار را به خاطر بسپارید.
   انگشتر حکاکی خطی مذهبی ارزان در بازه قیمتی 317٫000 تومان و انگشتر حکاکی خطی مذهبی گران در بازه قیمتی 71٫500٫000 تومان قیمت گذاری می‌شود.
  • تاریخچه‌ی انگشتر حکاکی خطی مذهبی مربوط به چه زمانی است؟

   در گذشته حکاکی کردن یک هنر بود که از آن برای نقاشی دیوارها و سنگ‌های بزرگ استفاده می‌کردند اما کمی بعد با تخصصی شدن این حرفه و پیدایش ابزارهای پیشرفته این هنر رنگ و بوی دیگری گرفت و پا به عرصه‌ی جدیدی گذاشت تا آنجا که با وسایلی بسیار ظریف و دقیق به روی سنگ‌هایی بسیار حساس و شکننده حکاکی‌های جذابی انجام می‌شد. و از آن پس، تنوع انگشتر حکاکی خطی مذهبی به سرعت بالا رفت زیرا با کمک ابزارآلات هر آنچه تصورمی‌کردند را به تن سنگ، نقش می‌زدند.
   اگر تاریخچه‌ حکاکی را به دو دسته‌ی هنری و صنعتی تقسیم کنیم مسلما حکاکی دستی بسیار ارزشمند‌تر و جذاب‌تر است.
   درست است که در روش صنعتی سرعت و تنوع کار بالاتر است اما ارزش کار دست و هنر استاد به سنگ جانی دوباره می‌بخشد و به قیمت آن می‌افزاید.
  • چه ذکرهایی به روی انگشتر حکاکی خطی مذهبی کنده کاری می شوند؟

   شما می‌توانید اسامی ائمه و یا هر ذکری که مد نظرتان است را به روی انگشتر خود حکاکی کنید، اما خوب است بدانید برخی ذکرها از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند؛ به طوری که در روایات اشاره شده که آن‌ها را با خود به همراه داشته باشید تا از خواص بیکران آن بهره مند شوید.
   عین علی
   و من یتق الله
   حرز امام جواد 
   اسامی ائمه و بزرگان
   شرف الشمس
   هفت جلاله
   در هیچ منبعی قید نشده که حتما به روی سنگ خاصی حکاکی کنید اما اکثر افراد نگین عقیق را برای حکاکی انتخاب می‌‌کنند زیرا زیبا است و خواص فراوانی برای آن در روایات و کتب دینی آمده است.
  عکس انگشتر حکاکی خطی مذهبی
  خرید ، قیمت و خواص انگشتر حکاکی خطی مذهبی اصل (لیست امروز 17 آذر)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  لیلا (خراسان رضوی / نیشابور)
  1402/8/23
  علی ولی الله داخل یک خورشید به زیبایی میدرخشه
  آواتار
  هانیه محبوب (لرستان / کوهنانی)
  1402/8/21
  قسمت طلایی کار بسیار انگشتر رو شکیل کرده