جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار

انگشتر شرف الشمس زنانه 1403

  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  انگشتر شرف الشمس زنانه حرز و دعایی برای قدرت، زیبایی و رسیدن به معنویت الهی است.
  در فرهنگ ایرانی اسلامی ما، انگشتر شرف الشمس زنانه با حکاکی دعای شرف الشمس بر روی نگین عقیق زرد، به عنوان نمادی از قدرت، زیبایی و معنویت در بین خانم‌های ایران و مسلمانان محبوبیت زیادی دارد. در نظر داشته باشید که این انگشتر علاوه بر زیبایی ظاهری، فواید و خواص متعددی نیز به همراه دارد. خواص معنوی انگشتر شرف الشمس زنانه در داستان‌های تاریخی و روایات مذهبی گذشتگان بسیار نقل شده و همچنین در برخی اسناد تاریخی اسلامی به آنها اشاره شده است.
  در جواهربازار انگشترهای شرف الشمس با کیفیت بالا و تنوع فوق‌العاده‌ای ارائه می‌شوند که متناسب با سلیقه‌ی تمامی مشتریان و مخاطبین بوده و به همراه فاکتور معتبر ضمانت 99 ساله اصالت ارسال می‌گردند.
  انگشترهای شرف الشمس جواهربازار با قیمت‌های متنوعی ثبت شده‌اند و شما با هر بودجه‌ای می‌توانید انگشتر شرف الشمس زنانه خرید کرده و از خواص معنوی این دعای ارزشمند به همراه زیبایی دلنشین انگشتر عقیق زرد شرف شمس بهره‌مند شوید.
  در ادامه این بخش قیمت انگشتر شرف الشمس اصل را بصورت دقیق بررسی کرده و به شما آموزش می‌دهیم.
  • خرید انگشتر شرف الشمس زنانه جواهربازار

   بهترین و مطمئن‌ترین منبع برای خرید انگشتر آنلاین و همچنین شرف الشمس آنلاین بدون هیچ شکی جواهربازار بوده و بهترین خدمات ممکن را در جواهربازار تجربه خواهید کرد. تمامی محصولات به همراه فاکتور معتبر ارائه شده و ضمانت 99 ساله اصالت را به همراه خریدتان خواهید داشت. خرید انگشتر شرف شمس زنانه با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به راحتی در جواهربازار صورت گرفته و می‌توانید محصولات مورد نظرتان را به آسانی خریداری کرده و در سراسر کشور و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انها را تحویل بگیرید.
  • فواید و خواص انگشتر شرف الشمس زنانه چیست؟

   خانم‌ها به طور ذاتی به دنبال زیبایی، قدرت و معنویت در زندگی خود هستند. این موضوع کاملا طبیعی و صدالبته مورد تحسین است. خرید انگشتر شرف الشمس زنانه با دارا بودن فواید و خواص متعدد دعای ارزشمند شرف الشمس و همچنین نگین عقیق زرد، می‌تواند در جلب رضایت و ارتقای کیفیت زندگی آنها نقش موثری داشته باشد انشالله.

   1. افزایش رزق و روزی و برکت در زندگی را با انگشتر شرف شمس زنانه داشته باشید.
   خانم‌ها به عنوان مدیران خانه، همواره بهترین تلاش خودشان را انجام می‌دهند تا رفاه و آسایش خانه و خانواده خود را فراهم کنند.
   به برکت دعای شرف شمس و پس از آن، افزایش رزق و روزی و برکت در زندگی، می‌تواند به آنها در دستیابی به این هدف مهم کمک کند.
   انگشتر شرف الشمس با جذب انرژی‌های مثبت، روحیه معنوی زندگی را ارتقا داده و با عنایت پروردگار متعال به افزایش رزق و روزی و برکت در زندگی آنها کمک می‌کند انشالله.
   2. دفع بلا و چشم زخم از دیگر خواص انگشتر شرف الشمس زنانه است.
   خانم‌ها به طور طبیعی از آسیب‌ها و بلایا برای خود و خانواده شان نگران هستند. این موضوع از مهر و محبت زنانه سرچشمه می‌گیرد که همیشه مراقب نزدیکان و عزیزان خودشان باشند. دفع بلا و چشم زخم، یکی از خواص مشهور انگشتر شرف الشمس زنانه است که در نقل‌قول‌های زیادی به آن اشاره شده است. با توجه به دعای مجرب شرف الشمس و صدالبته با شرط خواست خداوند متعال، این انگشتر می‌تواند به خانم‌ها در حفظ خود و خانواده شان از گزند بلاها و آسیب‌های احتمالی کمک کند انشالله.
   3. جلب محبت و ایجاد صلح و صفا در زندگی، روابط زناشویی و روابط فردی را با انگشتر شرف شمس بهبود دهید.
   خانم‌ها به دنبال ایجاد روابط عاطفی قوی و صلح آمیز در زندگی خودشان هستند. این امر نشان از عواطف و احساسات قوی و درونی زنانه دارد. جلب محبت و ایجاد صلح و صفا، از دیگر خواص انگشتر شرف الشمس است که مخاطبین بسیاری تجربیات خودشان را در این‌باره به اشتراک گذاشته‌اند. این انگشتر به همراه دعای شرف الشمس مجرب می‌تواند به خانم‌ها در ایجاد روابط عاطفی قوی تر و صلح آمیزتر با همسر، فرزندان و سایر افراد خانواده و دوستان‌شان کمک کند انشالله.
   4. افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس را با به همراه داشتن انگشتر شرف الشمس زنانه تجربه کنید.
   اعتماد به نفس و عزت نفس، از عوامل مهم در موفقیت و شادکامی خانم‌ها در زندگی‌شان است. قوت قلب آنها را تاثیر مثبت می‌دهد و بسیار در ایجاد آرامش کمک می‌کند. انگشتر شرف الشمس با القا حس قدرت و معنویت الهی، به افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در روحیه و قلب خانم‌ها کمک شایانی می‌کند و انشالله می‌تواند به خواست خداوند بهترین‌ها را در زندگی ایشان رقم بزند. همچنین این امر می‌تواند به خانم‌ها در دستیابی به اهداف و آرزوهایشان کمک کند.
   5. افزایش زیبایی و جذابیت را در دستانتان داشته باشید. 
   خانم‌ها به طور طبیعی به زیبایی و جذابیت خود اهمیت می‌دهند. این موضوع از خاصیت‌های زنانگی بوده و صدالبته مورد تایید و تحسین است. انگشتر شرف الشمس زنانه با ایجاد حس آرامش و معنویت الهی در روح و قلب خانم‌ها، به افزایش زیبایی و جذابیت آن‌ها کمک می‌کند. و البته این امر می‌تواند به خانم‌ها در احساس شادابی و رضایت از خودشان نیز کمک کند.
   6. ایجاد حس آرامش و معنویت بیشتر در زندگی را با انگشتر شرف شمس زنانه بدست آورید.
   خانم‌ها در دنیای پرمشغله امروز، به دنبال آرامش و معنویت در زندگی خودشان هستند. انگشتر شرف الشمس زنانه با دفع انرژی‌های منفی و همچنین جذب انرژی‌های مثبت اطراف شما، به ایجاد حس آرامش و معنویت در زندگی‌تان کمک شایانی می‌کند و با عنایت پروردگار رحمن و رحیم می‌تواند انشالله آرامش فوق‌العاده‌ای را به زندگی‌تان اهدا کند. این امر مهم می‌تواند به خانم‌ها در مقابله با استرس و اضطراب و همچنین ارتقای سلامت جسم و روانشان هم کمک کند انشالله.
  • قیمت انگشتر شرف الشمس زنانه چقدر است؟

   قیمت انگشترهای زنانه شرف شمس به موضوعات زیادی بستگی دارد. باید موارد زیر را در نظر بگیرید:
   • جنس نگین (عقیق یا نگین‌های دیگر)
   • کیفیت تراش نگین و نوع تراش آن
   • شفافیت و خلوص سنگ شرف الشمس
   • کیفیت حکاکی شرف الشمس
   • جنس فریم / رکاب انگشتر (نقره یا فلزات دیگر، مانند انگشتر طلا شرف الشمس و...)
   • روش ساخت رکاب انگشتر شرف الشمس (دست ساز یا ماشینی یا ترکیبی)
   • استادکار سازنده انگشتر شرف شمس
   • و...
   با بررسی همه این موارد و با دید کارشناسانه می‌توان قیمت انگشتر شرف الشمس زنانه را محاسبه کرد. برای قیمت گذاری انگشتر شرف شمس باید تخصص داشته و خبره این کار باشید. قیمت گذاری  زیورآلات توسط کارشناسان و خبرگان بازار انجام می‌شود. در جواهربازار تمامی محصولات توسط معتمدین متخصص بصورت دقیق بررسی شده و قیمت انگشتر شرف شمس زنانه مشخص می‌شود.
   در حال حاظر قیمت انگشتر شرف الشمس زنانه ارزان 144٫000 تومان و قیمت انگشتر شرف الشمس زنانه گران (لاکچری) برابر 2٫100٫000 تومان می‌باشد. این انگشترها در سایت ثبت شده و آماده ارائه می‌باشند.
   قیمت انگشتر شرف الشمس نقره جواهربازار معتبر بوده و هم‌اکنون قابل فروش هستند.
  عکس انگشتر شرف الشمس زنانه 1403
  خرید ، قیمت و خواص انگشتر شرف الشمس زنانه 1403 اصل ⭐️ (تخفیف ویژه امروز 30 اردیبهشت)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  الهام مختاری (بوشهر / بوشهر)
  1403/2/3
  کار زیبایی هست خوشم اومد ازش
  آواتار
  علی عجمی (تهران / تهران)
  1403/2/4
  آواتار
  مریم منادی (گیلان / خمام) خریدار این محصول
  1403/2/18
  با سلام وخسته نباشید خدمت شما
  من از خرید این انگشتر زیبا راضیم و استفاده
  میکنم و بهم حس خوب و ارامش میده
  ممنون از همه شما.
  آواتار
  لیلی کیانی مقدم (خراسان شمالی / بجنورد) خریدار این محصول
  1403/2/17
  سلام و خداقوت به عوانل محترم جواهربازار.
  انگشتر بسبار خوش دست و زیبا. اغلب هدایایی که برای دوستانم تهیه میکنم از محصولات شما خریداری میکنم. اگر میران تخفیفات رو بیشنر کنید و بن خرید هم محددا هدیه بدید که خریدهای بیشتری بتونیم انجام بدیم ممنون میشم.
  آواتار
  پریسا پیری (تهران / شهریار) خریدار این محصول
  1403/2/14
  سلام.بسیار زیباوبابسته بندی عالی به دستم رسید.ممنون بابت زحماتتون
  آواتار
  صغرا رفیعی چرمهینی (اصفهان / باغ بهادران) خریدار این محصول
  1403/2/13
  کارتون عالیه ظریف و زیبا و دقیقا عین تصویر
  تشکر از ما
  آواتار
  نسرین شریف (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1403/2/12
  با درود و سپاس از لطفتون . سفارشم بدستم رسید و خیلی شکیل و زیبا بود یکدنیا ممنون و ببخشید اگه با تغییر سنگ باعث اذیتتون شدم. امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید ????????????????????????
  آواتار
  علی lکبر یلمه ها (اصفهان / طالخونچه) خریدار این محصول
  1403/2/10
  آواتار
  غلامحسین خواجه (بوشهر / جم) خریدار این محصول
  1403/2/9
  آواتار
  معصومه قمری (البرز / کرج) خریدار این محصول
  1403/2/9