جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. انگشتر

انگشتر عثمانی

  rateraterateraterate
  انگشترهای عثمانی، برگرفته از معماری عثمانی هستند. طرح‌های این انگشتر بسیار زیبا و خیره کننده است. همچنین این انگشتر شگفت‌انگیز می‌تواند برای افرادی که به تاریخ و سنگ‌ها علاقه دارند، بسیار جذاب باشد.
  انگشترهای عثمانی بسیار بزرگ و دارای جزئیات کوچکی هستند. در طراحی انگشتر عثمانی از سنگ‌های قیمتی و رنگ‌های متعدد استفاده می‌شود.
  شما می‌توانید انواع انگشتر عثمانی را که شامل انگشتر نقره طرح زیرخاکی زنانه، انگشتر نقره طرح خاتون زنانه و انگشتر نقره فیروزه نیشابوری طرح عثمانی زنانه را با بهترین کیفیت از سایت جواهربازار خریداری کنید.
  • قیمت انگشتر عثمانی چقدر است؟

   انگشتر عثمانی با توجه به زیبایی که دارد، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. بنابراین اگر شما هم می‌خواهید که این انگشتر عثمانی زیبا را داشته باشید، می‌توانید با مراجعه به سایت جواهربازار، انگشتر عثمانی ارزان را در بازه قیمتی 49٫000 تومان و انگشتر عثمانی گران را در بازه قیمتی 3٫600٫000 تومان خریداری کنید.
  • روش ساخت انگشتر عثمانی الهام گرفته از چه داستانی است؟

   انگشتر عثمانی به خاطر مدل‌های خاص و شیک، در بسیاری از کشورهای مختلف طرفداران زیادی دارد. یکی از انگشترسازان ترکیه‌ای که به تازگی شهرت پیدا کرده است، توانسته با مهارتی که در ساخت انگشتر دارد، طرح‌های افسانه‌ای خلق کند. این انگشترساز، علاقه زیادی به قصه و ادبیات ملل مختلف دارد. همین امر موجب شده تا از داستان‌های هزار و یک شب در طراحی انگشترهای خود الهام بگیرد. این جواهرساز با استفاده از دو تکنیک جواهرسازی ترکی، یعنی کنده کاری و میکرو موزاییک، در ساخت انگشترهای خود استفاده کرده است.
  تصویر عکس خرید ، قیمت و خواص انگشتر عثمانی اصل
  خرید ، قیمت و خواص انگشتر عثمانی اصل

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  مسعود علیزاده (یزد / بافق) خریدار این محصول
  1401/9/16
  '17:34
  آواتار
  سجاد عجمی (سمنان / شاهرود) خریدار این محصول
  1401/9/16
  '17:34
  آواتار
  امیر لطفی (کرمانشاه / اسلام آباد غرب) خریدار این محصول
  1401/9/15
  '18:12
  کار بسیار شیک و زیبا واقعا از عکسش هم زیبا تر بود
  آواتار
  سمیه صفدری (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1401/9/15
  '17:35
  فوق العاده زیبا بود ممنون از هنرمندی شما
  سبد خریدثبت سفارشE