خرید ، قیمت و خواص انگشتر عقیق خراسان مردانه اصل
جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. انگشتر
 3. انگشتر عقیق
 4. انگشتر عقیق خراسان

انگشتر عقیق خراسان مردانه

  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  آشنایی با دنیای اعجاب انگیز سنگ‌ها می‌تواند بسیار جذاب و شگفت انگیز باشد.
  اینکه یک سنگ خاصیت درمانی داشته باشد که با استفاده از آن بتوان راهی به شهود و منطق باز کرد بسیار دلپذیر است.
  در روایات متعددی تاکید شده  که سنگ‌هایی همچون عقیق را با خود به همراه داشته باشید تا از چشم زخم و فقر در امان بمانید و راهی برای ارتباط با خویشتن بیابید.
  یکی از راه‌هایی که سنگ‌ها میتوانند از طریق آن بر جسم و روح ما تاثیر بگذارند رنگ‌هاست؛ رنگ‌ها می‌توانند بر چاکراهای بدن غالب شوند و از این طریق تاثیر خود را بر ذهن و اندام‌های بدن بگذارند. (منبع : سنگ‌ها فقط سنگ نیستند ص 11) 
  علاوه بر روایات فراوانی که درباره تاثیر سنگ‌ها و خواص درمانی آن‌ها آمده، بزرگانی همچون ابوعلی سینا و ابوریحان بیرونی نیز در نظریات و روش‌های درمانی خود به برخی از سنگ‌ها اشاره کرده‌اند. همچنین اسناد مختلفی در این باره در کتاب‌هایی همچون کتاب منسوخ نوشته خواجه نصیرالدین طوسی منتشر شده است که اثرات درمانی و ماورائی سنگ‌ها را تایید می‌کند.
  این سنگ از جمله معروف ترین سنگ‌های موجود در ایران است که کاربرد‌های فراوانی دارد و اکثرا به عنوان نگین انگشتر از آن استفاده می‌شود و شما برای تهیه انگشتر عقیق خراسان مردانه به راحتی و بدون اتلاف وقت می‌توانید به جواهربازار مراجعه کنید و با اطمینان از اصالت و کیفیت سنگ نسبت به تهیه ی آن اقدام کنید.
  • خواص انگشتر عقیق خراسان مردانه چیست؟


   • سیستم گوارشی شما را سالم نگه می‌دارد.
   • ناراحتی های روحی را از بین می‌برد.
   • سبب افزایش رزق و روزی می‌گردد.
   • ترس ها را از بین می‌برد.
   • درد ها را تسکین می‌دهد.
   • برای جلوگیری از خونریزی کارایی بسیاری دارد.
   • فرد را از چشم زخم و بلایا حفظ می‌کند. 
  • قیمت انگشتر عقیق خراسان مردانه چقدر است؟

   تعیین قیمت چنین سنگ ارزشمندی بسیار سخت است زیرا جدا از هزینه‌ای که بابت این انگشتر پرداخت می‌کنید، هزاران خواص و فایده نیز دریافت خواهید کرد که اثرات زیادی را بر جسم و روح شما خواهد گذاشت، پس هر چقدر هم که هزینه کنید باز هم در قبال چیزی که بدست می‌آورید بسیار اندک و ناچیز است.
   اگر دوست دارید از این خواص بهره مند شوید بهتر است که همیشه یک انگشتر عقیق خراسان مردانه به همراه داشته باشید زیرا امروزه هیچ چیزی مهم تر از سالم بودن و آرامش داشتن نیست و شما با همراه داشتن این سنگ می‌توانید از این نعمات برخوردار شوید.
   همچنین جواهربازار مفتخر است انگشتر عقیق خراسان مردانه ارزان را در محدوده قیمتی 1٫050٫000 تومان و انگشتر عقیق خراسان مردانه گران را در محدوده قیمتی 3٫000٫000 تومان به همراه تضمین اصالت و کیفیت در اختیار همگان قرار دهد.
  تصویر عکس خرید ، قیمت و خواص انگشتر عقیق خراسان مردانه اصل
  خرید ، قیمت و خواص انگشتر عقیق خراسان مردانه اصل

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  مهمان
  1402/1/12
  '13:19
  آواتار
  فرشته
  1401/11/30
  '14:37
  خوشگله بی نظیره برا شوهرم خریدم خیلی خوشش اومد
  آواتار
  ه ازفارس
  1401/9/29
  '20:35
  آواتار
  مهمان
  1401/9/14
  '18:21
  سبد خریدثبت سفارشE