جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. انگشتر

انگشتر عقیق

rateraterateraterate
احادیث و روایات بسیار زیادی درباره فواید استفاده از انگشتر عقیق ذکر شده است.
پیامبر و معصومین (ع) توجه زیادی به سنگ عقیق داشتند و به همین دلیل ، در بین روایات مذهبی ، حدیث درباره عقیق به فراوانی دیده می‌شود.
علاوه بر اینکه استفاده از گوهر عقیق در تاریخ باستانی ایران و در نزد حاکمان زمان ، بسیار رایج بوده و از آن برای زینت لوازم خود استفاده می‌کردند.
همچنین در کتب مختلف سنگ درمانی ، برای استفاده از خواص انگشتر عقیق موارد زیادی گفته شده است.
در بین انگشترهای عقیق ، نگین‌های عقیق یمن از ارزش و قیمت بالاتری نسبت به سایز عقیق‌ها برخوردارند.
استفاده از انگشتر عقیق یمن در بین مراجع تقلید و شخصیت‌های مذهبی نیز بسیار دیده شده است.
اگر تمایل دارید یک انگشتر جذاب ، با خواص معدنی بسیار و همچنین دوام و استقامت بالا داشته باشید ، پیشنهاد می‌کنیم انگشتر عقیق اصل را در صدر فهرست مورد نظر خودتان قرار دهید.
 • خواص انگشتر عقیق چیست؟

  عقیق سنگی پر برکت محسوب شده و خواص بسیاری برای آن ذکر شده و یکی از راحت‌ترین روش‌های استفاده از خواص عقیق ، استفاده از انگشتر عقیق است. 
  در کتاب‌های سنگ درمانی معتبر ذکر شده که : انگشتر عقیق انرژی فراوانی دارد و علاوه بر این، هاله‌ای از انرژی‌های منفی محیط اطراف خود را دفع می‌کند. استفاده از انگشتر عقیق برای دفع سر درد و گرفتاری‌های عضلانی و خستگی چشمها مفید است.
  همچنین جالب است بدانید استفاده از انگشتر عقیق برای خانم‌های باردار نیز مفید است!
  با حکاکی کردن یک سری ادعیه و اذکار خاص که در احادیث و روایات و آموزه‌های مذهبی به آنها توصیه شده (مانند اسم امامان (ع) ، آیات قرآن ، دعاهای مذهبی که در کتاب مذهبی معتبر (مانند مفاتیح الجنان) آمده می‌توانید خواص معنوی استفاده از انگشتر عقیق رو دوچندان کنید.

 • انگشتر عقیق اصل را از کجا تهیه کنیم؟

  مطمئنا بهترین توصیه برای خرید انگشتر عقیق اصل ، مراجعه به مراکز معتبر و تائید شده است. در هنگام خرید انگشتر عقیق بهتر است به این نکته توجه کنید که فروشنده تخصص و تجربه کافی در ارتباط با فروش انگشتر عقیق اصل داشته باشد. جواهربازار معتبرترین و کامل‌ترین مجموعه انگشترهای عقیق اصل را در اختیار داشته و با توجه به سابقه‌ی کاری قدیمی ،  ارائه ضمانت‌نامه‌های اصالت ، شناسنامه و... و همچنین جلب رضایت همیشگی مشتریان بعنوان بهترین مرکز خرید اینترنتی انگشتر عقیق اصل شناخته می‌شود.
 • انگشتر عقیق اصل را چگونه بشناسیم؟

  قطعا شناخت سنگ عقیق اصل از بدل یک کار حرفه‌ای و تخصصی است. در عین حال چند روش ساده برای بررسی عقیق را یادآور می‌شویم :
  سنگ عقیق با حرارت آتش معمولی (مانند کبریت) نمی‌سوزد.
  اجسام نوک تیز فلزی با فشار کم نمی‌توانند روی سنگ عقیق خراش ایجاد کنند.
  سنگ عقیق با فشار نسبتا زیاد می‌تواند روی شیشه خط بیاندازد.
 • قیمت انگشتر عقیق چقدر است؟

  در حال حاضر ، انگشتر عقیق ارزان در محدوده قیمتی 37٫000 تومان و انگشتر عقیق گران در محدوده قیمتی 20٫800٫000 تومان قابل ارائه است. در نظر داشته باشید قیمت‌گذاری انگشتر عقیق به پارامترهایی همچون : نوع عقیق ، رنگ عقیق ، اندازه و کیفیت عقیق ، معدن عقیق ، نوع رکاب انگشتر ، متریال استفاده شده در رکاب انگشتر ، استادکار و... بستگی دارد که توسط کارشناسان و اساتید این رسته انجام می‌شود.
  تمامی انگشترهای عقیق که در سایت جواهربازار ارائه می‌شوند توسط کارشناسان خبره بررسی و بصورت حرفه‌ای قیمت‌گذاری شده‌اند.
سبد خریدثبت سفارشE