جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. انگشتر

انگشتر لاکچری فاخر لوکس

  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  در بین همه‌ی ما و اطرافیانمان کسانی هستند که در هر زمینه‌ای علاقه دارند خاص به نظر برسند و همیشه به دنبال بهترین‌ها، با‌کیفیت‌ترین‌ها، لوکس‌ترین و جذاب‌ترین محصولات می‌گردند.
  از جمله کالاهایی که اکثرا سعی دارند از آن بهترین و لوکس‌ترینش را برگزینند، جواهرات و سنگ‌های قیمتی است؛ همچنین دربین انواع جواهرات استفاده از انگشتر لاکچری فاخر لوکس بسیار مرسوم‌تر است.
  استفاده از سنگ‌های قیمتی خاص می‌تواند در معرفی ما و طبقه‌ی اجتماعی که از آن برمی‌خیزیم بسیار موثر باشد.
  این نکته که شاهان و یا شاهزاده‌ها در انتخاب سنگ تاج خود و یا جواهراتی که در البسه‌ی آنها به کارمی‌رفت بسیار دقیق بودند و همیشه بهترین و لوکس‌ترین جواهرات را برمی‌گزیدند، موجب شده تا ما نیز هنگام انتخاب و استفاده از سنگ‌ها این نکته را در نظر داشته باشیم که موارد لوکس و فاخر را انتخاب کنیم.
  • انگشتر لاکچری فاخر لوکس باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

   اگر در بین زیورآلات به انگشتر علاقه بیشتری دارید و سعی می‌کنید در هنگام خرید به لوکس و فاخر بودن آن توجه کنید، همیشه باید چندین نکته‌ی مهم را در نظر بگیرید.
   رکاب :
    رکاب انگشتر لاکچری فاخر لوکس باید دست ساز باشد و کنده کاری‌های ظریف داشته باشد.
   سنگ :
   برخی از سنگ‌ها از دیرباز تا کنون به عنوان لاکچری و لوکس در ذهن ما نقش بسته اند که از جمله‌ی آنها : زمرد، توپاز، اوپال و برلیان است.
   رنگ :
    برخی رنگ‌ها بیشتر باعث جلب توجه می‌شود و این امر موجب می‌شود تا افرادی که به استفاده از زیورآلات لاکچری علاقه دارند، بیشتر از این طیف رنگی استفاده کنند که شامل : قرمز تیره، ارغوانی و بنفش می‌شود.
  • قیمت انگشتر لاکچری فاخر لوکس چقدر است؟

   استفاده از اجزای گران قیمت و کمیاب  در انگشتر لاکچری فاخر لوکس، همچون سنگ‌های با ارزش و رکاب‌های نقره کوب یا زربافت، موجب شده تا این انگشترها نسبت به سایر زیورآلات قیمت بیشتری داشته باشند. کاملا طبیعی است که برای یک انگشتر لاکچری فاخر لوکس هزینه‌ی بیشتری صرف کنید.
   سایت جواهربازار ارائه دهنده‌ی لوکس‌ترین و با کیفیت‌ترین زیورآلات است که آنها را همراه با ضمانت اصالت و کیفیت ارائه می‌دهد.
   خوب است بدانید انگشتر لاکچری فاخر لوکس ارزان در بازه قیمتی 2٫200٫000 تومان و انگشتر لاکچری فاخر لوکس گران در بازه قیمتی 76٫000٫000 تومان قیمت گذاری می‌شود.
  عکس انگشتر لاکچری فاخر لوکس
  خرید ، قیمت و خواص انگشتر لاکچری فاخر لوکس اصل (لیست امروز 11 آذر)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  مهشید فرهمند (کرمانشاه / صحنه) خریدار این محصول
  1402/9/11
  هدیه برای عزیزترین فرد زندگیم خریدمش که خیلی راضی هستم بسیار زیباست
  آواتار
  مسعود سیاسی (آذربایجان غربی / پلدشت) خریدار این محصول
  1402/9/10
  انگشتر به دستم رسید بی نظیر شاهانه لاکچری هرچی بگم کم گفتم
  عالییییی
  آواتار
  دانیال رضایی (سمنان / آرادان)
  1402/8/22
  رنگ نگین خاص و قشنگ است بسیار زیباست
  آواتار
  امیر رضایی (آذربایجان شرقی / بناب)
  1402/8/20