جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. انگشتر

انگشتر مردانه

  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  • انگشتر نقره مردانه شیک

   لیست قیمت و موجودی انگشتر نقره شیک مردانه در این صفحه قرار گرفته است. این لیست با توجه به خرید مشتریان و نمونه‌های جدید انگشتر مردانه شیک که به سایت اضافه می‌شوند، بصورت پیوسته در حال بروزرسانی بوده و لیست نهایی آنها را اینجا مشاهده می‌کنید. هر کدام  از این انگشتر شیک مردانه را که پسند کرده‌اید، قبل از اینکه زمان تخفیف آن به پایان برسد و یا موجودی آن بواسطه‌ی خرید دیگر مشتریان تمام شود، ثبت سفارش کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را برایتان ارسال کنیم. این انگشترها به سراسر کشور قابل ارسال هستند و محدودیتی در این زمینه نیست.
   این انگشترها را با فاکتور معتبر، ضمانت 99 ساله اصالت و کارت مشخصات درب منزل خودتان (و یا هر ادرس دیگری!) تحولی بگیرید.
  • زیباترین انگشتر نقره مردانه (انگشتر خاص مردانه)

   انگشتر زیبای مردانه با توجه به نظرات مشتریان جواهربازار لیست شده و آماده فروش هستند. این لیست بصورت خودکار از بین هزاران نمونه انگشتر موجود در سایت، محبوب‌ترین انگشتر مردانه زیبا را به شما نمایان می‌کند. قیمت انگشتر زیبا مردانه که در این صفحه می‌بینید بروز بوده و موجودی و قیمت آنها معتبر است. این انگشترها به همراه فاکتور معتبر و ضمانت 99 ساله اصالت ارائه می‌شوند و می‌توانید با آرامش تمام هر کدام را که خواستید خریداری کنید.
   در این لیست انگشتر خاص مردانه را با تنوع قیمتی فوق‌العاده‌ای مشاهده می‌کنید که فقط و فقط در جواهربازار پیدا خواهید کرد. موجودی این محصولات انحصاری بوده و استادکاران جواهربازار انگشتر با طرح‌های خاص و جذابی را آماده کرده و در این صفحه لیست آنها را مشاهده می‌کنید.
   این انگشترهای خاص مردانه را با طراحی‌های فوق‌العاده و کیفیت ساخت عالی از استادکاران متخصص جواهربازار که به همراه دنیایی از هنر و زیبایی‌ست را در این صفحه قرار داده‌ایم که لیست آنها با توجه به موجودی جدید و خرید مشتریان هر لحظه بروزرسانی می‌شود.
   بخش زیادی از آنها با فریم نقره عیار 925 آماده شده‌اند که انگشتر مردانه نقره خاص را توسط استادکاران متبحر جواهربازار نیز به این لیست افزوده شده‌اند.
  • انگشتر نگین درشت مردانه

   لیست موجودی و قیمت انگشتر مردانه با نگین درشت (سایز بزرگ) در این صفحه قابل مشاهده است. این لیست بروز بوده و موجودی محصولات و قیمت آنها معتبر است. هر کدام را که پسند کردید قابل ارائه و ارسال هستند. به راحتی خرید کنید و انگشتر نگین درشت محبوب‌تان را در کم‌ترین زمان ممکن در سراسر کشور تحویل بگیرید.
  • انواع نگین انگشتر مردانه

   نگین انگشتر مردانه در نمونه‌های مختلفی آماده هستند: عقیق، فیروزه، حدید، یاقوت، شرف الشمس، زمرد، در، توپاز، زبرجد، آمتیست و...
   کارشناسان جواهربازار با اساتید معتمد و متخصص نگین انگشتر مردانه را به دقت بررسی کرده و پس از کارشناسی تخصصی، اصالت و قیمت آنها را تعیین می‌کنند.
   قیمت نگین انگشتر مردانه به پارامترهای زیادی بستگی دارد که اینجا آموزش می‌دهیم:
   • نوع نگین (جنس سنگ : عقیق، فیروزه، یاقوت، زمرد، توپاز، زبرجد و...)
   • کیفیت نگین که در درجه‌بندی‌های تخصصی نعیین می‌شود.
   • نام معدن نگین که سنگ از آن محل استخراج گردیده است.
   • نوع تراش نگین که با چه وسیله‌ای و به چه شکلی انجام شده است.
   • رنگ‌بندی نگین و میزان یکدست بودن رنگ نگین
   • رعشه‌های نگین که در داخل و روی سنگ قرار دارند.
   • هاله‌های رنگی اطراف نگین و داخل آن.
   • و...
   تمامی این موارد توسط کارشناسان جواهربازار با دقت 100% بررسی شده و قیمت نگین انگشتر مردانه مشخص می‌شود.
  • خرید انگشتر مردانه (سفارش انگشتر مردانه)

   خرید انگشتر نقره مردانه از جواهربازار به همراه شناسنامه گوهرشناسی و فاکتور معتبر و ضمانت 99 ساله اصالت بسیار راحت انجام می‌شود. کارشناسان ما، در جواهربازار تمامی انگشترهای مردانه را با دقت بررسی کرده و اصالت و قیمت آنها مورد تایید است. برای خرید انگشتر مردانه نقره از جواهربازار هیچ تخصصی نیاز ندارید! انگشترهای نقره جواهربازار به همراه فاکتور معتبر ارائه شده و تمام موارد فنی تخصصی آنها توسط اساتید برتر و کارشناسان معتمد بررسی شده و با اطلاعات کامل و دقیق در جواهربازار ثبت شده‌اند. 
   برای خرید انگشتر فقط کافیست هر کدام از انگشترها را که پسند کرده‌اید، روی آن کلیک کنید و در صفحه مشخصات انگشتر، تمامی اطلاعات کارشناسی آن را مشاهده کنید. قیمت و موجودی انگشترها بروز بوده و معتبر هستند.
   خرید انگشتر مردانه ارزان را به راحتی انجام دهید. انگشترهای مردانه ارزان‌قیمت در این صفحه لیست شده و هر کدام را که بخواهید می‌توانید به راحتی خرید کرده و در سراسر کشور با سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
   سفارش انگشتر مردانه را با اطمینان خاطر از جواهربازار انجام دهید تا با فاکتور معتبر، ضمانت 99 ساله اصالت، کارت مشخصات و شناسنامه گوهرشناسی آن را در هر کجای کشور که خواستید تحویل بگیرید.
  • قیمت انگشتر مردانه

   قیمت انگشتر نقره مردانه به پارامترهای زیادی بستگی دارد که در اینجا بیان می‌کنیم. یکی از مهمترین موضوعاتی که برای قیمت‌گذاری انگشتر نقره مردانه باید در نظر بگیرید، نوع رکاب (فریم انگشتر) است. قیمت رکاب انگشتر دست ساز با رکاب انگشتر ماشینی متفاوت است. در عرف بازار به رکاب انگشترهای ماشینی، ریختنی هم می‌گویند. این عبارت یک اصطلاح فنی در بین انگشترفروشان است و به این معناست که رکاب انگشتر هنر دست یک استادکار نیست. علاوه بر این‌ها، اجرت استادکار سازنده رکاب نیز اهمیت دارد. هرچه استادکار معروف‌تر باشد، اجرتی که بابت ساخت رکاب انگشتر دریافت می‌کند هم بیشتر است و البته این موضوع هم کاملا منطقی و صحیح است.
   قیمت انگشتر نقره مردانه دست ساز از انواع دیگر آن (ماشینی) بالاتر است. در این صفحه قیمت انواع انگشترهای نقره دست ساز را مشاهده می‌کنید که می‌توانید به راحتی آنها را با هم مقایسه کرده و انگشتر محبوب‌تان را انتخاب کنید.
   لیست قیمت انگشتر نقره مردانه به تفکیک نگین انگشتر ، نوع رکاب انگشتر، طرح و نقش و... در این صفحه نمایش داده می‌شود. همانطور که توضیح دادیم انگشتر نقره مردانه قیمت متنوعی دارد و بهترین قیمت انگشتر نقره را در جواهربازار و با ضمانت 99 ساله اصالت و فاکتور معتبر دریافت خواهید کرد.
   قیمت نگین انگشتر مردانه را نیز باید بررسی کرد که اینجا توضیح می‌دهیم. نوع سنگ (نگین قیمتی) بکار رفته در انگشتر اهمیت زیادی دارد. نوع نگین (عقیق، فیروزه، یاقوت، زمرد، آمتیست، یشم، کهربا و...) را باید تشخیص دهیم. پس از آن باید کیفیت نگین را به دقت بررسی کرد. نوع تراش نگین و معدنی که نگین از آن محل استخراج شده و بدست آمده نیز باید حتما بررسی شوند. در نهایت قیمت انگشتر سنگ بکار رفته در آن را بدست آورده و قیمت نهایی کار مشخص می‌شود. نمونه قیمت‌ها در این صفحه لیست شده‌اند.
   قیمت انگشتر نقره 925 مردانه مانند عیارهای دیگر نقره هم باید بررسی شود که قیمت انواع آنها را در این صفحه مشاهده می‌کنید. هر کدام از محصولات را که پسند کردید، بر روی تصویر آن کلیک کنید تا مشخصات کامل انگشتر برای شما نمایش داده شود.
   قیمت انگشتر نقره مردانه در جواهربازار کاملا بروز بوده و معتبر هستند. در حال حاضر انگشتر ارزان قیمت در جواهربازار 46٫000 تومان بوده و قیمت انگشتر نقره لاکچری و انگشتر نقره گران قیمت نیز توسط کارشناسان برابر 96٫400٫000 تومان تعیین شده است.
  عکس انگشتر مردانه
  خرید ، قیمت و خواص انگشتر مردانه اصل ⭕ (تخفیف ویژه امروز 9 خرداد)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  مریم موسویان (تهران / تهران)
  1403/2/23
  نگین با ارزش و لوکسی داره
  آواتار
  حامد عباسی (کرمان / کرمان)
  1403/2/15
  حکاکی روی نگین بسیار خوش خط و زیبا انجام شده
  آواتار
  محمد امین میرزایی (خوزستان / اهواز)
  1403/2/19
  رکاب انگشتر ساده و شیک است
  آواتار
  عاطفه باغ پرور (آذربایجان غربی / ارومیه)
  1403/2/23
  نگین فیروزه شیک و زیباست ممنون از جواهر بازار
  آواتار
  محمد جواد دهقان (ایلام / ایلام)
  1403/2/14
  انگشتر بینظیر و با کیفیتی است
  آواتار
  علی اسوری (تهران / تهران)
  1403/2/21
  انگشتر زیبا و با کیفیتی است
  آواتار
  پویا زارع (تهران / تهران)
  1403/2/17
  آواتار
  امیر ایوبی (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1403/2/15
  آواتار
  مصطفی جهاندار (خوزستان / بندر ماهشهر)
  1403/2/19