جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. انگشتر
 3. انگشتر یاقوت

انگشتر یاقوت استار

  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  یاقوت ، از سنگ‌هایی است که تنوع بالایی دارد. یاقوت کبود، یاقوت سرخ و یاقوت راف، چندین نوع از خانواده‌ی بزرگ یاقوت‌ها هستند که هر کدام از آنها خواص و زیبایی‌های چشم نوازی دارند. به راحتی می‌شود از این سنگ در ساخت جواهرات و زیورآلات استفاده کرد و از جذابیت آنها لذت برد.
  همیشه اینگونه دیده ایم که یاقوت را به عنوان سنگی گران قیمت و جذاب در تاج شاهان یا سینه ریز زنان دربار یا انگشتری خاص پادشاهان استفاده می‌کردند. به همین دلیل این نکته در ذهن ما شکل گرفته که این سنگ مربوط به طبقه ای خاص است و شاید در واقعیت هم اینگونه باشد. اما شما در نظر داشته باشید که با مراجعه به جواهربازار می‌توانید هر آنچه را که دوست دارید با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنید. جواهربازار این اطمینان را به شما می‌دهد تا نگران قیمت های سرسام آور نباشید و با اطمینان از اصالت و کیفیت، خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

  آشنایی با انگشتر یاقوت استار

  شاید استفاده از انگشتر یاقوت استار در بین ایرانیان مرسوم نبوده و کمتر نام آن به گوشتان خورده باشد. شاید هم با عنوان یاقوت ستاره ای آن را بشناسید. علت نام گذاری آن به سبب خطوط ستاره ای شکلی است که درون سنگ وجود دارد.
  این خطوط نوعی ناخالصی به نام سیلیک هستند، که اگر با تراش مناسب همراه باشند می‌توانند حالتی زیبا و جذاب به سنگ بدهند. حضور سیلک‌ها در انگشتر یاقوت باعث بوجود آمدن نقش ستاره بر روی نگین شده و ظاهری بسیار زیبا به آن می‌دهد.
  • در هنگام خرید انگشتر یاقوت استار به چه نکاتی توجه کنیم؟

   محبوب ترین رنگ‌هادر انگشتر یاقوت استار، طیف آبی و صورتی است. آنچه باید در نظر داشته باشید این است که خطوط درون این سنگ، رگه‌های داخلی آن بوده و نشانه‌ای دیگر بر اصالت آن است.
   مورد بعدی که باید به آن توجه داشته باشید نوع تراش انگشتر یاقوت استاراست که معمولا به صورت دامله یا گرد است؛ زیرا سبب می‌شود تا بیشتر حالت ستاره ای به خود بگیرد پس در هنگام خرید دقت داشته باشید که کاملا گرد و گنبدی تراش خورده باشد.
  • روش پاکسازی و نگهداری انگشتر یاقوت استار چگونه است؟

   برای تمیز کردن انگشتر یاقوت استار، بهتر است آن را با آب و کمی صابون به آرامی بشویید و از شوینده‌های حرارتی و فراصوتی در هنگام تمیز کاری استفاده نکنید.
   ضربه شدید و حرارت برای این سنگ مناسب نیست.
   یاقوت استار را نباید در مجاورت اسیدها قرار دهید.
  • قیمت انگشتر یاقوت استار چقدر است؟

   همانطور که گفته شد، به دلیل وجود رگه‌های طبیعی که سبب ایجاد خطوطی ستاره وار در سنگ شده، جذابیت این سنگ بسیار بالاست. بنابراین اگر به دنبال خرید انگشتر یاقوت استار هستید دقت داشته باشید که در عین داشتن کیفیت، آن را با قیمتی مناسب تهیه کنید.
   انگشتر یاقوت استار ارزان در بازه قیمتی 695٫000 تومان و انگشتر یاقوت استار گران در بازه قیمتی 5٫900٫000 تومان  قیمت گذاری می‌شود.

  مشاهده کامل مقاله (نگین یاقوت و خواص آن)
  عکس انگشتر یاقوت استار
  خرید ، قیمت و خواص انگشتر یاقوت استار اصل (لیست امروز 16 آذر)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  حیدری (سیستان و بلوچستان / زابل)
  1402/8/24
  آواتار
  بنیامین فرزادی (سمنان / سرخه)
  1402/8/21
  یاقوت بسیار لوکس و فاخر است ممنون
  آواتار
  وحید علوی (تهران / فشم)
  1402/8/28
  نگین های زمرد و یاقوتی که کار شده بسیار زیباست
  آواتار
  علیرضا قربانی (چهارمحال بختیاری / وردنجان)
  1402/8/20