جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. تسبیح
 3. تسبیح عقیق

تسبیح عقیق 33 دانه

  rateraterateraterate
  تسبیح عقیق 33 دانه به دلیل داشتن طول کوتاه و خوش دستی بیشتر ، انتخابی مناسب برای علاقه‌مندان به همراه داشتن همیشگی تسبیح می‌باشد.
  معمولا برای زیبایی و تلالو بیشتر در تسبیح عقیق 33 دانه ، مهره‌های عقیق تراش داده می‌شوند که این تراش سنگ دارای انواع مختلفی می‌باشد : تراش ممتاز ، تراش زنبوری ، تراش چهارگوش و تراش های نامنظم .

  • مشخصات تسبیح عقیق اصل ؟

   تسبیح عقیق اصل از وزن متناسبی نسبت به حجم و تعداد دانه‌ها برخوردار است.
   با نگاه کردن به دانه‌های تسبیح در نور کافی ، بافت نامنظم دانه‌ها قابل مشاهده است ، در صورتی‌که تسبیح‌های ساختنی از بافت بسیار بسیار تمیز ، یک‌دست و یکسانی برخوردار هستند.
   صدای دانه‌های تسبیح عقیق اصل با صدای تسبیح‌های سنتاتیک و پلاستیک فشرده ، کاملا متفاوت است.
   برخی از دانه‌های تسبیح عقیق اصل ، ممکن است دارای خوردگی یا حفره‌هایی باشند که جزئی از طبیعت سنگ است و در تسبیح‌های سنتاتیک این موارد به چشم نمی‌خورد.
   در انتها ، انتخاب فروشگاه مطمئن برای خرید تسبیح ، مهم‌ترین اصل برای یک خرید امن و راحت می‌باشد. جواهربازار با تنوع بسیار بالا در زمینه‌ی تسبیح عقیق اصل ، در خدمت شماست.
  • قیمت تسبیح عقیق 33 دانه ؟

   قیمت تسبیح عقیق 33 دانه به نوع سنگ ، معدن استخراج سنگ ، وزن دانه‌ها ، اندازه و طول تسبیح ، رنگ و خلوص سنگ‌ استفاده شده برای تسبیح دارد . تسبیح عقیق 33 دانه ارزان در سایت جواهربازار با قیمت 64٫000 تومان  تومان و گران‌ترین تسبیح عقیق 33 دانه نیز با قیمت 16٫900٫000 تومان  تومان ارائه می‌شود.
  تصویر عکس خرید ، قیمت و خواص تسبیح عقیق 33 دانه اصل
  خرید ، قیمت و خواص تسبیح عقیق 33 دانه اصل
  سبد خریدثبت سفارشE