جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. تسبیح

تسبیح کریستال

  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  کریستال نوعی سنگ طبیعی، جذاب و گران قیمت است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. گاهی به این دلیل که برخی سنگ‌ها قیمت بسیار بالایی دارند عده‌ای اقدام به ساخت نمونه‌های صنعتی و مصنوعی آن می‌کنند.
  کریستال مصنوعی همان جذابیت خیره‌کننده کریستال طبیعی را دارد اما خواص معدنی و ماورائی ندارد؛ اما با این حال به دلیل اینکه قیمت آن بسیار مناسب است عده زیادی از افراد علاقه به استفاده از آن دارند. در واقع مزیت تولیدات مصنوعی در این است که شما می‌توانید آنچه را که دوست دارید اما به هر دلیلی امکان تهیه‌ی نمونه اصلی آن را ندارید، برای خود فراهم کنید.
  شاید نتوانید از خواص کریستال طبیعی بهره ببرید اما با کمک جذابیت چشم نواز کریستال‌های مصنوعی می‌توانید توجه بسیاری را به خود جلب کنید.
  افرادی که به جمع آوری کلکسیون‌های بزرگ علاقه دارند می‌توانند تسبیح کریستال را در رنگ‌های مختلف تهیه کرده و جلوه‌ای دو چندان به کلکسیون خود ببخشند.
  تسبیح کریستال نیز از لحاظ تقسیم‌بندی بر اساس تعداد دانه‌های آن مانند سایر تسبیح‌ها به تسبیح کریستال 33 دانه، تسبیح کریستال 101 دانه، 45 دانه و 66 دانه تقسیم‌بندی می‌شود.

  از آنجایی که تسبیح کریستال در آزمایشگاه و تحت شرایط مصنوعی ساخته می‌شود و شرایط برای ایجاد هرگونه تغییری مهیاست، تنوع این تسبیح در رنگبندی بسیار بالاست و هرکسی بر اساس سلیقه خود می‌تواند آنچه را که می‌پسندد، برگزیند. از رنگ‌های چشم‌گیر و جذاب تسبیح کریستال می‌توان به تسبیح کریستال سفید و تسبیح کریستال سیاه اشاره کرد.
  • خواص تسبیح کریستال چیست؟

   تسبیح کریستال مصنوعی که در آزمایشگاه‌ با روش‌‌های صنعتی ساخته می‌شود از جنس شیشه است و همانطور که همه‌ی ما می‌دانیم شیشه خواص خاصی ندارد و صرفا جنبه‌ی زیبایی شناختی به تولیدات ما می‌بخشد؛ پس نباید از محصولات مصنوعی انتظار خواص ماورائی و یا درمانی داشته باشیم بلکه تنها می‌توانیم از جذابیت خیره کننده‌ی آنها بهره ببریم.
  • قیمت تسبیح کریستال چقدر است؟

   تسبیح کریستال از جنس شیشه است و به روش غیر طبیعی تولید شده پس قیمت بسیار مناسبی دارد و هر کسی می‌تواند از آن استفاده کند.
   حال اگر راغب شدید چندین نمونه تسبیح کریستال خوشرنگ برای خود تهیه کنید جواهربازار را فراموش نکنید زیرا با تنوع بالای محصولات این فروشگاه شما می‌توانید هر آنچه را که دوست دارید، تهیه کنید.
   تسبیح کریستال ارزان در بازه قیمتی 83٫000 تومان و تسبیح کریستال گران در بازه قیمتی 104٫000 تومان قیمت گذاری می‌شود.

  مشاهده کامل مقاله (نگین کریستال و خواص آن)
  عکس تسبیح کریستال
  خرید ، قیمت و خواص تسبیح کریستال اصل (لیست امروز 13 آذر)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  احمد توکلی (گیلان / بندرانزلی)
  1402/8/26
  خیلی خوشرنگ و بسیار بسیار خوش دسته
  آواتار
  اکبر پورنگار (البرز / تنکمان)
  1402/8/26
  خیلی زیبا و شیکه خسته نباشید میگم به سازنده اش
  آواتار
  صادق شهبازی (آذربایجان شرقی / تبریز) خریدار این محصول
  1402/9/13
  خوشدست و دوست داشتنی
  آواتار
  قاسم عاشوری (خراسان رضوی / داورزن)
  1402/8/18
  رنگ سفیدش جذابه- طرح و اندازه مهره ها هم زیباست