جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. تندیس

تندیس کهربا

  rateraterateraterate

  تندیس کهربا یکی از جذاب‌ترین گوهرهایی‌ست که کلکسیونرها علاقه شدیدی به آن دارند.

  کهربا صمغی ارزشمند با قدمت بسیار طولانی بوده که به واسطه‌ی انرژی بسیار زیادش در مصارف گوناگونی از جمله : نگین انگشتری ، تسبیح ، ساخت مدال ، دستبند کهربا و تندیس های مختلف و تزیینی ، کاربرد دارد.
  میتوان با قرار دادن تکه‌ای کهربا در محیط، از خاصیت زدودن انرژی منفی از محیط پیرامون و ساطع شدن انرژی مثبت از آن بهره‌مند شد.
  البته عنایت داشته باشید که باتوجه به قیمت بسیار بالای این گوهر ناب، معمولا برای ساخت تندیس‌های درشت، از کهرباهای سنتاتیک یا ساختنی استفاده می‌شود که فقط جنبه‌ی زیبایی داشته و برای مصارف درمانی کاربرد ندارد.


  • نگهداری از کهربا ؟

   کهربا نسبت به حرارت بالا و آب داغ،حساس است. همچنین می‌بایست نسبت به مواد شیمیایی ، عطر، ادکلن و شوینده‌های قوی محافظت گردد.
  • قیمت تندیس کهربا ؟

   قیمت‌گذاری تندیس کهربا به موارد مختلفی ازجمله اصل یا سنتاتیک بودن کهربای مورد استفاده ، وزن، رنگ، خلوص و معدن کهربا می‌باشد. درحال حاضر ارزان‌ترین تندیس کهربا موجود در جواهربازار با قیمت 355٫000 تومان تومان و گران‌ترین تندیس نیز با قیمت  7٫300٫000 تومان تومان می‌باشد.
  • خرید کهربا با حشره بهتر است یا بدون حشره ؟

    کهربا حشره‌ای یکی از بهترین انواع کهربا محسوب می‌شود. حضور حشرات و جانورانی که بصورت طبیعی درون کهربا گیر افتاده‌اند یکی از راههای تشخیص کهربا محسوب می‌شود. هرچند که در نمونه‌های سنتاتیک یا ساختنی، حشرات طبیعی یا لیزری درون کهربا نیز شبیه سازی می‌شوند و به همین علت، حضور حشره درون کهربا، راه قطعی تشخیص اصالت آن به شمار نمی‌رود.
  تصویر عکس خرید ، قیمت و خواص تندیس کهربا اصل
  خرید ، قیمت و خواص تندیس کهربا اصل
  سبد خریدثبت سفارشE