جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. دستبند

دستبند آمتیست

rateraterateraterate

دستبند آمتیست برای الهام گرفتن از خاصیت نشاط بخشی و دفع انرژی منفی اطراف ، بسیار مفید است.

حتی اشراف زادگان در یونان باستان و رومیان همیشه قطعه‌ای آمتیست در جام خود یا اطراف خود می‌گذاشتند تا از خواص آن بهره‌مند شوند. همچنین در برخی فرهنگ‌ها تکه‌ای آمتیست را به همراه فرد مرده دفن می‌کردند ! از این رو ، دستبند آمتیست در بین بانوان یا حتی آقایان ، بسیار محبوب می‌باشد.
گفته شده نگهداری از آمتیست در کنار کوارتز و عقیق ، موجب افزایش انرژی این سنگ می‌شود. در برخی فرهنگ‌ها روز آمتسیت را چهارشنبه می‌دانند.

 • خواص ماورائی آمتیست ؟

  این گوهر از دیرباز تاکنون نماد اشراف‌زادگی و سلطنت بوده است .

  این گوهر به عنوان طلسم خوش‌شانسی ، وفاداری و محافظت استفاده شده است تا حدی که همراه مردگان خود نیز تکه‌ای آمتیست را دفن می‌کردند.

 • خواص آمتیست ؟

  آمیتیست برای پاک‌سازی روان و محافظت در برابر انرژی منفی توصیه شده است. همچنین برای افرادی که قصد ترک عادت‌های بد و ناپسند همچون مصرف الکل یا موادمخدر را دارند ، توصیه شده است. 
  نگهداری از تکه‌ای آمتیست در کنار بستر بیمار نیز ، برای پا‌ک‌سازی روان و محیط وی ، تاثیر مثبت دارد .
 • شارژ سنگ آمتیست ؟

  برای تخلیه و پا‌ک‌سازی آمتیست را با آب جاری بشویید و برای شارژ از نور خورشید استفاده کنید. البته نور خورشید مستقیم و شدید می‌تواند باعث آسیب با رنگ سنگ شود ، بنابراین از عقیق نیز می‌توانید برای شارژ کردن آمتیست بهره ببرید .
 • آمتیست سنگ ماه تولد ؟

  آمتیست سنگ ماه تولد بهمن می‌باشد.
 • قیمت دستبند آمتیست ؟

  قیمت دستبند آمتیست باتوجه به تعداد آمتیست به کار رفته در دستبند ، فلز استفاده شده برای ساخت دستبند و پارامترهایی همچون : وزن ، اندازه ، قیراط سنگ و ... تعیین می‌شود. در حال حاضر ارزان‌ترین دستبند آمتیست با قیمت 45٫000 تومان  تومان و گران‌ترین دستبند آمتیست نیز با قیمت 4٫350٫000 تومان  تومان ارائه می‌شود.
 • دستبند آمتیست اصل ؟

  برای داشتن یک دستبند آمتیست اصل ، می‌بایست از فروشگاه معتبر خرید خود را انجام دهید تا نسبت به اصالت و کیفیت سنگ اطمینان حاصل کنید. جواهربازار دستبند آمتیست اصل را با فاکتور و شناسنامه و ضمانت اصالت ارائه می‌دهد.
سبد خریدثبت سفارشE