جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. دستبند

دستبند توپاز

rateraterateraterate

دستبند توپاز انتخابی بسیار خاص و شیک برای دریافت آرامش و انرژی مثبت از این گوهر ناب است .

توپاز برای تقویت خلاقیت و انرژی درونی افراد بسیار مفید است . از این رو در جواهرات مختلفی از جمله : انگشتر توپاز ، مدال توپاز ، سرویس توپاز و ... کاربرد دارد .
در گذشته اکثر گوهرهای سبز یا طلایی رنگ را توپاز می‌نامیدند . در واقع این نام برگرفته از جزیره‌ی توپازوس بوده که اولین بار در آنجا کشف شده است . گفته می‌شود بیش از 2000 سال است که توپاز شناسایی شده و در ساخت زیورآلات مختلف استفاده شده است .
توپاز سنگی با سختی بالا اما حساس است و می‌بایست در فرایند تراش ، سوارکاری یا پیاده‌سازی از روی زیورآلات ، به این گوهر دقت بسیار بالایی داشت .
برای ساخت دستبند توپاز معمولا از ترکیب سنگ‌های دیگری همچون یاقوت ، فیروزه و زمرد استفاده می‌شود  . چرا که ، دستبندهای چندنگین طرفداران خاص خود را دارند .
 • قیمت دستبند توپاز ؟

  قیمت دستبند توپاز متناسب با جنس فلز (نقره ، طلا و ... ) و همچنین ، قیمت سنگ به کار رفته روی آن ، تعیین می‌شود . در حال حاضر ارزان‌ترین دستبند توپاز با قیمت 905٫000 تومان  تومان و گران‌ترین دستبند توپاز با قیمت 5٫000٫000 تومان  تومان در سایت جواهربازار ارائه می‌شود.
 • توپاز اصل ؟

  برای خرید توپاز اصل در مرحله‌ی اول ، انتخاب فروشگاهی مطمئن و در مرحله‌ی دوم صدور شناسنامه‌ی گوهرشناسی که تنها راه تایید دقیق و علمی برای اصالت سنگ می‌باشد.
 • خرید سنگ توپاز ؟

  خرید سنگ توپاز از جواهربازار به راحتی و اطمینان کامل نسبت به اصالت سنگ ، امکان‌پذیر است .

  برای خرید ،روی این لینک  کلیک نمایید :  نگین تک توپاز 
سبد خریدثبت سفارشE