جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. سرویس

سرویس آمتیست

rateraterateraterate

سرویس آمتیست انتخابی بسیار جذاب برای همراه داشتن سنگ انرژی بخش و محافظ می‌باشد.

آمتیست سنگی با خواص فراوان و دفع کننده‌ی انرژی منفی محیط می‌باشد. نام این گوهر ریشه‌ی یونانی دارد به معنای ضدمستی. در قدیم بر این باور بوده‌اند که آمتیست مانع از مستی می‌شود !
سرویس آمتیست بنا به سلایق مختلف با فریم طلا یا نقره یا استیل و ... ساخته می‌شود . در این بین فلز نقره به دلیل خواص فراوان برای بدن و نیز قیمت بسیار مناسب‌تر نسبت به طلا ، بسیار محبوب‌تر و کاربردی‌تر است .
آمتیست در ترک عادات ناپسند بسیار موثر است ، همراه داشتن آن یا گذاشتن تکه‌ای از آمتیست در محل کار یا محل زندگی ، موجب تعادل در سیستم اعصاب افراد می‌شود.
سرویس آمتیست یک هدیه‌ی عالی برای متولدین بهمن به شمار می‌رود.

 • باورهای قدیمی در مورد آمتیست ؟

  سربازان رومی تکه‌ای از امتیست را با خود همراه داشتند و بر این باور بودند که آمتیست مانع از شکست و شومی بوده و حتی بعد از مرگ آمتیست را با آنان دفن می‌کردند تا از ارواح خبیث در امان باشند !
 • قیمت سرویس آمتیست اصل ؟

  قیمت سرویس آمتیست اصل نیز باتوجه به ارزش سنگ و فلز استفاده شده ، دست ساز یا ماشینی بودن سرویس و ... تعیین می‌شود. ارزان‌ترین سرویس آمتیست در سایت جواهربازار با قیمت  تومان و گران‌ترین سرویس آمتیست اصل نیز با قیمت 2٫450٫000 تومان  تومان ارائه می‌گردد.
 • خرید اینترنتی سنگ آمتیست ؟

  خرید اینترنتی سنگ آمتیست از وبسایت جواهربازار به راحتی امکان‌پذیر است. سنگ امتیست در دسته بندی‌های مختلفی از جمله انگشتر آمتیست ، سرویس آمتیست ، مدال آمتیست ، گوشواره آمتیست ، نگین آمتیست و ... ارائه می‌شود.
 • قیمت آمتیست ؟

  قیمت آمتیست باتوجه به پارامترهای مختلفی از جمله : وزن ، اندازه ، خلوص ، رنگ و تراش سنگ تعیین می‌شود . در حال حاضر ارزان‌ترین آمتیست با قیمت 416٫000 تومان  تومان و گران‌ترین آمتیست با قیمت 2٫450٫000 تومان  تومان ارائه می‌شود.
سبد خریدثبت سفارشE